Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Głosowe ustawianie radia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koles kupil nowy samochod i ustawia swoje radio glosem. Opcji osobiscie nie polecam (✌ ゚ ∀ ゚)☞
z- 0
- #
- #
- #
- #
#anonimowemirkowyznania
Wpadłem na pomysł, żeby założyć radio, które nadawało by tylko creepypasty czytane przez youtuberów. I tak się zastanawiam, czy to jest legalne? Czy trzeba by było zapytać youtuberów o zgodę na wykorzystanie ich nagrań w radiu? Samo radio nic by nie zarabiało.
#radio
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Wpadłem na pomysł, żeby założyć radio, które nadawało by tylko creepypasty czytane przez youtuberów. I tak się zastanawiam, czy to jest legalne? Czy trzeba by było zapytać youtuberów o zgodę na wykorzystanie ich nagrań w radiu? Samo radio nic by nie zarabiało.
#radio
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
- 0
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
- 6
@AnonimoweMirkoWyznania: piszesz że jest zakaz słuchania radia, i słuchasz je tylko ty prywatnie, i masz spokoj (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_x7XskFV0A9nNQ1Xy0UaRntNLd1ASdpPu.jpg
Pobierz- 1
#radio #spoleczenstwo www.pelnosprytni.pl
źródło: comment_PKPmFkAJxyp75xJ0sokZhJem9hUVmrOp.jpg
Pobierz- 1
- 1
Drodzy Słuchacze, Drogie Słuchawki!
Po długiej przerwie, zapraszam na kolejną audycję z cyklu #calytenjazz! Pogramy sobie różniście, choć uderzymy w bardziej "zjadliwe formy" jazzu, będzie kilka Waszych propozycji oraz niespodzianki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już o
Po długiej przerwie, zapraszam na kolejną audycję z cyklu #calytenjazz! Pogramy sobie różniście, choć uderzymy w bardziej "zjadliwe formy" jazzu, będzie kilka Waszych propozycji oraz niespodzianki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już o
źródło: comment_Dn9bl7DyDladOLUAtUL6iKUJ2gveRU1c.jpg
Pobierz- 1
soma, jazz, wszystkie
Spamlisty: |
Spamlisty: |
- 1
soma, jazz, wszystkie
Spamlisty: |
Spamlisty: |
- 10
W trzeci dzień czeskiego tygodnia w Radiu Wolne Mirko FM zapraszam na kolejne wydanie #muzykaparanoika :)
Dzisiejsza audycja będzie mocno zagraniczna - na setliście znalazły się tym razem tylko 2 utwory polskie, ze względu na miejsce które przygotowałem dla naszych południowych sąsiadów. Będziemy jak co tydzień grać kamień, metal i postępowy kamień(choć tego ostatniego tym razem malutko).
Oczywiście w trakcie audycji zachęcam bardzo mocno aby zalogować się na naszym radiowym czacie.
Dzisiejsza audycja będzie mocno zagraniczna - na setliście znalazły się tym razem tylko 2 utwory polskie, ze względu na miejsce które przygotowałem dla naszych południowych sąsiadów. Będziemy jak co tydzień grać kamień, metal i postępowy kamień(choć tego ostatniego tym razem malutko).
Oczywiście w trakcie audycji zachęcam bardzo mocno aby zalogować się na naszym radiowym czacie.
źródło: comment_mnjthM5E1J8vW0pyjv0ydcAuFeAxIRpU.jpg
Pobierz- 3
Fajne radio muzo fm, nie p------ą głupot, nie śmieszkują na siłę i często leci #depechemode (。◕‿‿◕。)
#radio
#radio
źródło: comment_RMixZVKUBRCxkDkYuyTFRnyKJ6JYXwT7.jpg
PobierzUbolewam nad tym, że rynek muzyczny zdominowany jest przez język angielski. Rzadkością jest usłyszenie w radiu muzyki innej niż zza oceanu, chyba że z wyjątkiem artystów oklepanych do porzygu pokroju Céline Dion, czy innych grających strasznie komercyjną muzykę. Rodzimych artystów też mi brakuje, a jak już się pojawią to lecą piosenki bez przerwy te same. Jakies 50-60 utworów w pętli. Jest to główny powód dla którego przestałem słuchać radia. Prawie zapomniałem już

- 0
@banialuczek: Brak autokorekty to i głupie błędy. Przed chwilą wielkiego byka wyłapałem - oczywiście zauważyłem dopiero po publikacji ;)
@Matt23: ja przestałam czytać. Ale rozumiem, każdemu się zdarza :) Tylko oczy krwawią i nic nie poradzę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
#poraporapowac
Yo Yo Yo Yo!
Audycja o rapie dziś od 20:00 na RWM FM
Dziś po raz pierwszy gramy z motywem przewodnim, a nawet dwoma:
1) z okazji tygodnia czeskiego w RWM posłuchamy, jak brzmi rap z ojczyzny Krecika (jak macie swoje propozycje, to podrzucajcie)
Yo Yo Yo Yo!
Audycja o rapie dziś od 20:00 na RWM FM
Dziś po raz pierwszy gramy z motywem przewodnim, a nawet dwoma:
1) z okazji tygodnia czeskiego w RWM posłuchamy, jak brzmi rap z ojczyzny Krecika (jak macie swoje propozycje, to podrzucajcie)
źródło: comment_0r4aowRKtAQ9GXw8nzrTdEzn2W5a2jD2.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, czasem fajnie z politycznego radia zacząć realizować w studenckim. W ogole inny klimat, brak sztuczności!
#abramekpracuje #radio
#abramekpracuje #radio
źródło: comment_vSqaM4OR3xphRed6bR8z38KlTDqeFz1P.jpg
PobierzMirki, czasem fajnie z politycznego radia zacząć realizować w studenckim. W ogole inny klimat, brak sztuczności!
#abramekpracuje #radio
#abramekpracuje #radio
źródło: comment_OXobzSer7ST0JD2xg8o3uc0Mvj6zwzHG.jpg
Pobierz- 14
Drodzy Słuchacze, Drogie Słuchawki, Szanowne Mirki!
Jak pewnie część z Was zauważyła, w naszym radiu zachodzą pewne zmiany - dziś z radością możemy przedstawić Wam ich pierwszy etap! Zaplanowaliśmy nieregularny cykl Muzycznych Tygodni zabierających Was w najdziksze i najbardziej odległe rejony świata - na pierwszy ogień naszych podróży idą Czechy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bądź jak Tony Halik, włącz Radio Wolne Mirko, zacznij przygodę z Pepikami i Krecikiem!
Do końca tygodnia spotkasz przynajmniej
Jak pewnie część z Was zauważyła, w naszym radiu zachodzą pewne zmiany - dziś z radością możemy przedstawić Wam ich pierwszy etap! Zaplanowaliśmy nieregularny cykl Muzycznych Tygodni zabierających Was w najdziksze i najbardziej odległe rejony świata - na pierwszy ogień naszych podróży idą Czechy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bądź jak Tony Halik, włącz Radio Wolne Mirko, zacznij przygodę z Pepikami i Krecikiem!
Do końca tygodnia spotkasz przynajmniej
źródło: comment_W0RDfPQYcYlFDwDZfB6lYa0B8nyMIONG.jpg
Pobierz@rwmfm: Jak w lidlu ;d
@rwmfm: Uwaga, sprzedaję pomysł na czeską audycję: Czeskie covery znanych skądinąd piosenek:
Padnij na kolana przed jeho laskou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z takich bardziej na serio: Jiří Schelinger - Šípková růženka
Padnij na kolana przed jeho laskou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z takich bardziej na serio: Jiří Schelinger - Šípková růženka
DZIEŃ DOBRY
Dzisiejsza audycja #krukwkapieli w kolorze wody niebieska – blue !
Zapraszam na godzinę 20:00 http://sr.nmzc.eu/ (jeśli wczoraj nie pobraliście nowych plików proszę o ich pobranie) chat #wilczy #dziendobry #pop #rock #nmzc #muzyka #radio #kruczanki
Coś
Dzisiejsza audycja #krukwkapieli w kolorze wody niebieska – blue !
Zapraszam na godzinę 20:00 http://sr.nmzc.eu/ (jeśli wczoraj nie pobraliście nowych plików proszę o ich pobranie) chat #wilczy #dziendobry #pop #rock #nmzc #muzyka #radio #kruczanki
Coś
źródło: comment_qgAOlMxngLW8trboUXMbTvkRyx3bR3Sp.jpg
Pobierz- 2
@Krukwbieli: Znowu nie zawołasz @Dyzion'a gapo ;)
- 1
@Krukwbieli: dzieci jeszcze nie śpią :/ ciężko będzie mi dołączyć

























Pamiętacie jeszcze?
źródło: comment_vH4jyU3ZQSkV8dDJ6Wh8oSAmWlOMDA2p.jpg
Pobierz