Znacie jakieś radia internetowe albo zbiór podcastów z samymi audycjami o tematyce naukowej? Najbardziej interesowałaby mnie tematyka zjawisk kosmicznych.
#pytanie #radio
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Wpadłem na pomysł, żeby założyć radio, które nadawało by tylko creepypasty czytane przez youtuberów. I tak się zastanawiam, czy to jest legalne? Czy trzeba by było zapytać youtuberów o zgodę na wykorzystanie ich nagrań w radiu? Samo radio nic by nie zarabiało.
#radio

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W trzeci dzień czeskiego tygodnia w Radiu Wolne Mirko FM zapraszam na kolejne wydanie #muzykaparanoika :)

Dzisiejsza audycja będzie mocno zagraniczna - na setliście znalazły się tym razem tylko 2 utwory polskie, ze względu na miejsce które przygotowałem dla naszych południowych sąsiadów. Będziemy jak co tydzień grać kamień, metal i postępowy kamień(choć tego ostatniego tym razem malutko).

Oczywiście w trakcie audycji zachęcam bardzo mocno aby zalogować się na naszym radiowym czacie.
mpower - W trzeci dzień czeskiego tygodnia w Radiu Wolne Mirko FM zapraszam na kolejn...

źródło: comment_mnjthM5E1J8vW0pyjv0ydcAuFeAxIRpU.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ubolewam nad tym, że rynek muzyczny zdominowany jest przez język angielski. Rzadkością jest usłyszenie w radiu muzyki innej niż zza oceanu, chyba że z wyjątkiem artystów oklepanych do porzygu pokroju Céline Dion, czy innych grających strasznie komercyjną muzykę. Rodzimych artystów też mi brakuje, a jak już się pojawią to lecą piosenki bez przerwy te same. Jakies 50-60 utworów w pętli. Jest to główny powód dla którego przestałem słuchać radia. Prawie zapomniałem już
M.....3 - Ubolewam nad tym, że rynek muzyczny zdominowany jest przez język angielski....
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drodzy Słuchacze, Drogie Słuchawki, Szanowne Mirki!

Jak pewnie część z Was zauważyła, w naszym radiu zachodzą pewne zmiany - dziś z radością możemy przedstawić Wam ich pierwszy etap! Zaplanowaliśmy nieregularny cykl Muzycznych Tygodni zabierających Was w najdziksze i najbardziej odległe rejony świata - na pierwszy ogień naszych podróży idą Czechy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bądź jak Tony Halik, włącz Radio Wolne Mirko, zacznij przygodę z Pepikami i Krecikiem!
Do końca tygodnia spotkasz przynajmniej
rwmfm - Drodzy Słuchacze, Drogie Słuchawki, Szanowne Mirki!

Jak pewnie część z Was...

źródło: comment_W0RDfPQYcYlFDwDZfB6lYa0B8nyMIONG.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach