@Pustulka: Jak ja tu wchodzę bezpośrednio na mikroblog, na głównej nie byłem od lat. ;-)

Takie środowisko, każdy kto wejdzie będzie szedł za kasą, Kręcine przynajmniej wiadomo na co stać, nie tak jak Koseckiego, któremu kończy się kasa i Bońka, który już zbawiał Widzew.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach