Wszystko
Najnowsze
Archiwum
294
Kultowy MediEvil powróci w 2018 roku!

Na razie tylko pełny remaster, ale kto wie, być może w przyszłości doczekamy również pełnoprawnej odsłony, zamykającej trylogię przygód Dana Fortesque.
z- 53
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2

- 0
@getin: Chrono Cross to oczywiście Another World no i Magical Dreamers - te utkwiły mi najbardziej, co do gatunku to miałem na myśli to czy wiesz jaki to gatunek muzyczny żebym mógł sobie poszukać innych kawałków w tych klimatach ( ͡º ͜ʖ͡º)

- 0
jak chcesz muzę bardziej pod elektroniczną to polecam ścieżkę z Trona Legacy
@ziobro2: Spokojnie. Niedługo odgrzeją kotleta ze Spyro i Medievil na #remasterstation
ciekawe dlaczego nie powstało nic na nowe konsole
@ziobro2: Ach, żyć w tej słodkiej nieświadomości xD
- 105
konto usunięte via Android
- 6
@Adel87 patrz na dupę Meryl, to ważne
@Adel87:
Ja pamiętam jak byłem gówniakiem i nie mogłem przejść dalej bo trzeba było użyć komunikatora z odpowiednią częstotliwością.
I tak siedziałem i kombinowałem aż w końcu trafiłem na coś i mogłem walczyć z jakimś bossem w czołgu.
Pamiętam jak przez mgłę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja pamiętam jak byłem gówniakiem i nie mogłem przejść dalej bo trzeba było użyć komunikatora z odpowiednią częstotliwością.
I tak siedziałem i kombinowałem aż w końcu trafiłem na coś i mogłem walczyć z jakimś bossem w czołgu.
Pamiętam jak przez mgłę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mysle nad zakupem PSX, ktos jakies gierki poleca i jak myslicie, ma to jeszcze jakis sens czy lepiej sie w emulatory bawic? #playstation #psx
- 9
ta muzyczka z demo disców <3
ile ja napierdzielałem w demka z magazynów i jeszcze te niemieckie playstation zone ayy
a jak k--------m jak zepsułem płytkę z demkiem drivera 2 (╥﹏╥)
#psx #gry #nostalgia #kiedystobylo
ile ja napierdzielałem w demka z magazynów i jeszcze te niemieckie playstation zone ayy
a jak k--------m jak zepsułem płytkę z demkiem drivera 2 (╥﹏╥)
#psx #gry #nostalgia #kiedystobylo

Przypomniało mi się, że jestem w posiadaniu takiej oto rzadkiej kasety VHS z teledyskiem, z ambientową muzyką, w którego skład wchodzą klipy z różnych gier na Playstation. Zachęcam do oglądania, bo klimacik jest MEGA!
https://www.youtube.com/watch?v=d88aPPOJprQ
#90s #lata90 #ps1 #psx #playstation #ambient #gimbynieznajo #retroarchiwizacja
https://www.youtube.com/watch?v=d88aPPOJprQ
#90s #lata90 #ps1 #psx #playstation #ambient #gimbynieznajo #retroarchiwizacja
źródło: comment_ex2lT7bz3SUHxeZafAHocyapUiSCYvdf.jpg
Pobierz- 129
@goomba-pl: Głupoty gadasz, w czasach gdy PS1 wchodziło na rynek nikt nie marzył o trójwymiarowej grafice, wtedy dominowały Amigi, pecety i leciwe NESy które wyświetlały nieskomplikowaną grafikę 2D.
Dodatkowo to właśnie świetna biblioteka gier była siłą napędową tej konsoli, każdy chyba zna tytułu takie jak Crash, Medievil itd. Konsola odtwarzała też muzykę z płyt CD to w tamtych czasach było olbrzymią zaletą.
Dodatkowo to właśnie świetna biblioteka gier była siłą napędową tej konsoli, każdy chyba zna tytułu takie jak Crash, Medievil itd. Konsola odtwarzała też muzykę z płyt CD to w tamtych czasach było olbrzymią zaletą.
- 157
Ale sam sprzęt średnio nadawał się do wyświetlania grafiki trójwymiarowej, a biblioteka wcale nie była tak rewelacyjna
@goomba-pl: XDDDDDDD
Takich bzdur dawno nie czytałem. PSX w swoim czasie dosłownie niszczył wszystko możliwościami graficznymi a właśnie w szczególności grafika trójwymiarowa powodowała szok i opad szczęki - na rynku nie było absolutnie nic lepszego. W połączeniu z doskonałą biblioteką gier dosłownie zniszczył i rozniósł na strzępy całą konkurencję.
- 9
Czy tylko ja tak miałem, że intro z psx mnie przerażało? XDD
#konsole #gry #psx #kiciochpyta #ankieta
#konsole #gry #psx #kiciochpyta #ankieta
Czy intro z psx według ciebie jest creepy?
- Tak 29.5% (26)
- Nie 70.5% (62)

#psx Wycena używanych gier, allegro, eBay, Amazon. Z czego jeszcze korzystacie? Mam trochę gier na sprzedaż i nie wiem jakie ceny dać.
@chinski_upadek_japonii: olx lub pytac na grupach facebookowych o wycenę Polecam http://facebook.com/groups/polskascenaretro
@chinski_upadek_japonii: http://strefapsx.pl/forum/zakupy-i-handel/wycena-sprzetu-i-gier/375/
może tutaj panowie pomogą w wycenie.
może tutaj panowie pomogą w wycenie.
Hej, czy ktoś posiadający zmodchipowaną PS1 mógłby mi powiedzieć jak się ona zachowuje po włożeniu płyty CD, ale np. z PC? Chodzi mi o to, czy jest ekran "please enter playstation disc", czy też wyświetla się logo PS na czarnym tle (weryfikacja przeszła) i dopiero później ma problem.
Instaluję modchipa i chcę wykluczyć że mam złą płytę.
#psx #playstation #ps1
Instaluję modchipa i chcę wykluczyć że mam złą płytę.
#psx #playstation #ps1
Już 1000 osób dołączyło do naszej grupy na facebooku - Polska scena retro. :)
https://facebook.com/groups/polskascenaretro/
I gdzie są ci hejterzy co wieszczyli porażkę i śmiali się ze mnie, że to poroniony pomysł? A my idziemy do przodu i będziemy rozwijać grupę jak i kanał na YouTube Retro archiwizacja. I zachęcam do dołączenia do grupy jak i zasubskrybowania kanału. A hejterów żegnam. Nie chcemy was. Psujecie atmosferę i powietrze.
#retrocomputing #
https://facebook.com/groups/polskascenaretro/
I gdzie są ci hejterzy co wieszczyli porażkę i śmiali się ze mnie, że to poroniony pomysł? A my idziemy do przodu i będziemy rozwijać grupę jak i kanał na YouTube Retro archiwizacja. I zachęcam do dołączenia do grupy jak i zasubskrybowania kanału. A hejterów żegnam. Nie chcemy was. Psujecie atmosferę i powietrze.
#retrocomputing #
źródło: comment_FIfyQOaL4Vbp94f21cnE14CFwr2IYicn.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 4
Zapraszamy na retro imprezę RETROSFERA - 18-19 LISTOPADA 2017, Brzeg (woj. opolskie), Zespół Szkół w Brzegu, ul. Ofiar Katynia 25. Więcej info i wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1989132584688134
W komentarzu niżej zamieszczam plakat.
#retrogaming #playstation #psx #ps1 #sega #nintendo #retro #staregry #brzeg #opole #retrocomputing #gry
W komentarzu niżej zamieszczam plakat.
#retrogaming #playstation #psx #ps1 #sega #nintendo #retro #staregry #brzeg #opole #retrocomputing #gry

@Axelio xd
@Axelio: dodałem do kalendarza imprez.
mirki szukam zasilacza do ps one - byle by cena jakaś ludzka była, a nie 70 zł
#psone #playstation #konsole #psx #kupie #ogloszeniezdupy
#psone #playstation #konsole #psx #kupie #ogloszeniezdupy
@krampus0101: Panie Kolego, może przez allegro? [Ceny startują od ~20pln](https://allegro.pl/kategoria/sony-playstation-psx-122292?string=zasilaczℴ=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-1-1003).
@klinik96: Sam kabel zasilający pasuje tylko do PSX (szaraka), który miał wbudowany zasilacz. PSone korzysta z zewnętrznego zasilacza jak w linku powyżej.
@klinik96: Sam kabel zasilający pasuje tylko do PSX (szaraka), który miał wbudowany zasilacz. PSone korzysta z zewnętrznego zasilacza jak w linku powyżej.
- 1
@Gummy: ooo, tego nie wiedzialem, mialem tylko zwyklego szaraka
@krampus0101: sorry w takim razie, myslalem, ze wszystko ps maja taki sam kabel (oczywiscie poza ps2 slim)
@krampus0101: sorry w takim razie, myslalem, ze wszystko ps maja taki sam kabel (oczywiscie poza ps2 slim)
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
- 3

- 933
@Zawod_Syn: HERKJULIII
- 126
@Zawod_Syn: nienawidziłam tego poziomu
źródło: comment_n3GyUUSyBQBT8I9ImbkfINXsHu5WNc0V.jpg
PobierzPrzeszedłem na #psvita wlasnie. Alez to jest swietna gra. Kij z grafika, po 20 minutach zapomina sie ze ta gra wyszla jeszcze na #psx i ma 20 lat.
#oswiadczenie #gry #mgs #metalgearsolid
#oswiadczenie #gry #mgs #metalgearsolid
źródło: comment_pItlmJdlp4oqNE9YjFslq8vxTmMN973g.jpg
Pobierz@Hiszpan_Jan jak chcesz grac na pc to polecam zagrac na emulatorze gamecuba w remake twin snake
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Cubanate - Autonomy | MIAZGA! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #granturismo #psx #playstation #rave #90s #feels #muzykaelektroniczna
























http://www.wykop.pl/link/4055761
#gry #ps4 #mikroreklama #nostalgia #psx
źródło: comment_7ntADD3eZ5TAzjMISVy0NXV925p971TE.jpg
Pobierz