- bonć vikopem.ru
- zrup oficjalnom apkę na iOS
- apka osrana gunwem, nie ma połowy funkcjonalności, działa jak gunwo i w ogóle gunwo
- mirki robio swojo apke na iOS - zakop.ru
- apka jest 10000 razy lepsza od oficjalnej mimo ograniczonego dostępu do funkcjonalności przez api XDDD
- zrup nowom oficjalnom apkę na iOS
d.....i - - bonć vikopem.ru
- zrup oficjalnom apkę na iOS
- apka osrana gunwem, nie...

źródło: comment_HcGjDNpSPuU8Rpivf8lu2IKd95hvlQcT.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziki: potwierdzam najpierw miałem problemy się przestawić a teraz tylko Zakop mimo że nie ma połowy funkcji, które i tak zostały zapowiedziane na późniejsze buildy. To serwis obsrany gównem ich jedyny projekt i jest z-----y xD pewnie zaraz jakiś moderator z dodatkowym chromosomem usunie mój komentarz i twój wpis bo białek będzie smutny chodzić po biurze i płakać.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach