Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
finałowy boss w formie QTE, bugi, rozczarowujące zakończenie.
@Munchhausen: Tym zdaniem opisałeś 100% gier AAA z ostatnich kilku lat.
@Munchhausen: W Deus Ex zastosowano podobny zabieg fabularny, ale totalnie na mnie zadział. To jak Adam pogodził się ze śmiercią Megan, kiedy Ty liczyłeś, że ją poznasz, bezcenne.
Zaczynam ściągać 18 GB "Metal Gear Rising: Revengeance" z PSN. W 2017 dam znać, jak się grało #ps3
- 4
@Munchhausen: ściągnąć, zainstalować, potem zainstalować install data, pobrac 20 aktualizacji i je wgrać. No może do 2018 się wyrobisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Munchhausen: Sony wie jak utrzymać przy konsoli gracza na dłuższy czas
#xbox360 #ps3 #playstation #konsole jak to jest dokładnie z przeróbka tych konsol bo w necie są setki artykułów? W xboxie bardziej opłaca się tego chipa rgh ale w w przypadku chipa można grać na oryginalnych grach online? Jak jest w przypadku ps3, bo tam Blu-ray?
- 2
@d3v:
360:
rgh - lutowany czip, odpalanie gier bez wypalania płyt z hdd, ban na xbox live (niby są metody, ale nie do końca pewne i ban po jakims czasie wpada, czyli zakladamy ze brak multi)
lt3.0 - wypalasz sobie gry na płytach, jak spaczujesz to mozna i grac na multi (chociaz mnie zbanowali po dwoch latach pilnowania się z abgx360
360:
rgh - lutowany czip, odpalanie gier bez wypalania płyt z hdd, ban na xbox live (niby są metody, ale nie do końca pewne i ban po jakims czasie wpada, czyli zakladamy ze brak multi)
lt3.0 - wypalasz sobie gry na płytach, jak spaczujesz to mozna i grac na multi (chociaz mnie zbanowali po dwoch latach pilnowania się z abgx360
@d3v: ps3 cena starszych gier, ps plus i online to przerobka jest nieoplacalna a zabiera duzo zabawy.
- 0
@petalchaser: Konsolowe nie korzysta z BN. Polecam jednak grać ze sprawdzoną ekipą na PS3 bo jest w cholerę cheaterów. Najlepiej to kanapowego coopa :)
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@petalchaser: tak
- 0
@petalchaser: we dwóch było to kłopotliwe, nie wyobrażam sobie gry w czwórkę
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#ps3 chłopacy używa ktoś z was jakiegoś cfw? bo chciałem pograć w gry z ps2 :(, a nie chcę stracić dostępu do grania online w moje legitymacyjne gry. Jest jakiś soft który umożliwia jedno i nie sprawia problemów z drugim?
konto usunięte via Android
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Zielony34: PS2 niestety już właśnie nie mam, a szukałem sposobu na szybkości xD pewnie zrobię jak mówicie i ogarnę sobie konsolę, a nie jakieś haxy hehe :P
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@PoProstuMichal: czorny
- 0
@cezarololo: może da się jakoś pada zresetować czy coś.http://gametrade.pl/video/27341-how-to-reset-your-playstaion3-controller zobacz może pomoże.
- 3
Może ktoś z was będzie wiedział jak dokładnie działa PS+.
Kupiłem sobie rok temu subskrypcję, 16 marca dokładnie. No i tak już te 12 miesięcy minęło, a ja dalej mogę korzystać z Plusa. :S Wchodzę na konto, a tam:
PlayStation® Plus: 12-miesięczne członkostwo (Subscription)
Subskrypcja
Kupiłem sobie rok temu subskrypcję, 16 marca dokładnie. No i tak już te 12 miesięcy minęło, a ja dalej mogę korzystać z Plusa. :S Wchodzę na konto, a tam:
PlayStation® Plus: 12-miesięczne członkostwo (Subscription)
Subskrypcja
- 1

@Liquid_Snake: jebłeeeeeeeeeeeem
- 0
- 1
Mirki ogarniające spod tagu #ps3 #konsole. Plejke odpalam rzadko, nie jestem zagłębiony w temat a chciałbym zagrać w dragon age inkwizycje jako, że dwójka mi sie podobała. Jako ze to tylko gra, nie chce wydawać dużej ilości cebulionow, znalazłem takie cudo http://allegro.pl/dragon-age-inkwizycja-polska-wersja-ps3-i5236559605.html . Ofkorz cena sugeruje, ze jest to konto na którym jest dostęp do gry. Pytanie do was - czy za ściąganie gier z takich kont
- 2
@fierywing: w tekście który wkleiles jest tylko wzmianka ze można pobrać z konta z którego kupiłeś (inaczej się nie da), i na ograniczonej ilości urządzeń (czyli dwa ghosty, i 2 normalne)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Firo: lepszy niz heavy rain?
- 2
@Przegrywens: definitywnie heavy rain jest lepsze. Po beyond miałem taki troche niedosyt, że to jednak bardziej film niż gra. Mechanika, sterowanie bardzo podobne, fajny patent z graniem na dwie osoby, gdzie druga jest Aidenem i moze przeszkadzać, jednak historia jest duzo płytsza, nie ma takiego 'łał' na koniec.
Jednak w oba tytuły zagrac trzeba :)
Jednak w oba tytuły zagrac trzeba :)
#oswiadczenie #ps4 #ps3 #consolepeasants
Elo. Jako, ze konsolowcom skonczyly sie argumenty, wykorzystali kazda mozliwa linie ataku zeby wysmiac #pcmasterrace i nie zostalo juz niz wiecej jak spoilerowac fabule #gtav - zapraszam wszystkich chetnych do watku zbiorczego, zebysmy mogli was wszystkich wrzucic raz a dobrze na #czarnolisto
Elo. Jako, ze konsolowcom skonczyly sie argumenty, wykorzystali kazda mozliwa linie ataku zeby wysmiac #pcmasterrace i nie zostalo juz niz wiecej jak spoilerowac fabule #gtav - zapraszam wszystkich chetnych do watku zbiorczego, zebysmy mogli was wszystkich wrzucic raz a dobrze na #czarnolisto
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Fajny montaż z gier Kojima Productions, aż motywuje do zagrania w coś od mistrza :)
W 2:02 nie słychać strzałów ale mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hideokojima #konami #metalgearsolid #ps3 #ps4 #silenthills ;)
W 2:02 nie słychać strzałów ale mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hideokojima #konami #metalgearsolid #ps3 #ps4 #silenthills ;)

Rozstrzygnijmy to do jesieni 2015 roku - PES 2015 czy FIFA 15? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#ps4 #xboxone #ps3 #xbox360 #pcmasterrace #pilkanozna #fifa15 #pes2015 #gry
#ps4 #xboxone #ps3 #xbox360 #pcmasterrace #pilkanozna #fifa15 #pes2015 #gry





























@freerunner9: (╥﹏╥)