@Tank1991: nie, właśnie można do 4 padów (na PS3) grać spokojnie przy jednym TV, ale przez neta też można grać (a nawet łączyć to z graniem na paru padach).

Polecam.
  • Odpowiedz
@Munchhausen: ściągnąć, zainstalować, potem zainstalować install data, pobrac 20 aktualizacji i je wgrać. No może do 2018 się wyrobisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
#xbox360 #ps3 #playstation #konsole jak to jest dokładnie z przeróbka tych konsol bo w necie są setki artykułów? W xboxie bardziej opłaca się tego chipa rgh ale w w przypadku chipa można grać na oryginalnych grach online? Jak jest w przypadku ps3, bo tam Blu-ray?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d3v:

360:
rgh - lutowany czip, odpalanie gier bez wypalania płyt z hdd, ban na xbox live (niby są metody, ale nie do końca pewne i ban po jakims czasie wpada, czyli zakladamy ze brak multi)
lt3.0 - wypalasz sobie gry na płytach, jak spaczujesz to mozna i grac na multi (chociaz mnie zbanowali po dwoch latach pilnowania się z abgx360
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ps3 chłopacy używa ktoś z was jakiegoś cfw? bo chciałem pograć w gry z ps2 :(, a nie chcę stracić dostępu do grania online w moje legitymacyjne gry. Jest jakiś soft który umożliwia jedno i nie sprawia problemów z drugim?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może ktoś z was będzie wiedział jak dokładnie działa PS+.

Kupiłem sobie rok temu subskrypcję, 16 marca dokładnie. No i tak już te 12 miesięcy minęło, a ja dalej mogę korzystać z Plusa. :S Wchodzę na konto, a tam:

PlayStation® Plus: 12-miesięczne członkostwo (Subscription)
Subskrypcja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krupier: Pamiętam, że jak 2 lata temu kupowałem, to była taka promocja, że jak kupisz na 12 miesięcy w ps store, to 3 miesiące gratis. Może na podobną promocję się załapałeś.
  • Odpowiedz
Mirki ogarniające spod tagu #ps3 #konsole. Plejke odpalam rzadko, nie jestem zagłębiony w temat a chciałbym zagrać w dragon age inkwizycje jako, że dwójka mi sie podobała. Jako ze to tylko gra, nie chce wydawać dużej ilości cebulionow, znalazłem takie cudo http://allegro.pl/dragon-age-inkwizycja-polska-wersja-ps3-i5236559605.html . Ofkorz cena sugeruje, ze jest to konto na którym jest dostęp do gry. Pytanie do was - czy za ściąganie gier z takich kont
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przegrywens: definitywnie heavy rain jest lepsze. Po beyond miałem taki troche niedosyt, że to jednak bardziej film niż gra. Mechanika, sterowanie bardzo podobne, fajny patent z graniem na dwie osoby, gdzie druga jest Aidenem i moze przeszkadzać, jednak historia jest duzo płytsza, nie ma takiego 'łał' na koniec.

Jednak w oba tytuły zagrac trzeba :)
  • Odpowiedz