#uncharted #ps3
Grałem w trzecią część, trochę dwójkę i wersję na vite.
I mam wrażenie, że jeśli ktoś planował z tego zrobić grę przygodową to na koniec dorywał się do tego jakiś mianiak quake i s--------ł każdą część (dlatego imho tr jest lepszy. Jeśli w U4 zrobią ten sam motyw to TR2 wygra).
Pomijając już karanie nas za błędy programistyczne to bardzo, ale bardzo w-----a r------------e zastępów wrogów,
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarbi: grasz od razu na trudnym poziomie nie znając gry wcześniej to ka się w ogóle nie dziwię ze cie taki gameplay w-----a, IMO popełniłes duży błąd, ta zachlannosc na szybką platynę :>
  • Odpowiedz
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oferta #psplus na kwiecień:

PlayStation 4: Tower of Guns
PlayStation 4: Never Alone
PlayStation 4: Aaru's Awakening
PlayStation 3: Dishonored
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oskar_15: Jak masz taki telewizor, że podczas utraty sygnału z danego źródła automatycznie się wyłącza (np. po jakimś odstępie czasowym) to tak, można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#ps3 wkurzam się właśnie bo pobrałem 17gb gry, zainstalowałem "no pogram sobie"... ps3 powiedziało nope jeszcze aktualizacja 3gb, no i się teraz instaluje. Czemu nie ma zaktualizowanych gier na store?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcialby ktos kupic :
PS3 160gb Slim, uzywane na dobra sprawe pol roku, od kilkunastu miesiecy w ogole nie ruszane, bo kupilem mocniejszego kompa.
1 pad 100% sprawny
1 pad na czesci (rozkrecilem i lezy, rozwalone bylo niby tylko wejscie do ladowania -.-)
Fifa 12
Pelne okablowanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tytys_B---a: Nie no gierka z 15zl warta :D. Cena patrzac po serwisach aukcyjnych czy ogloszeniowych calkiem okazyjna. Wystawialem zreszta na OLXie, ale chyba latwiej bylo by mi wyslac, bo nigdy nie moge sie z nikim jakos umowic, a odzew byl spory.
  • Odpowiedz
Jak sprawuje się grafika w GTA IV na PS3? Kiedyś grałem na X360 i pamiętam że grafika była dosyć ładna, ale podobno na trójce jest znacznie gorzej, to prawda?
#ps3 #gta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam konsole Playstation 3 model fat z tzn. diodami śmierci. Konsola wyłącza się po kilku sekundach. Naprawa tego błędu kosztuje ok 200zł więc jest to całkowicie nieopłacalne. Co powinienem zrobić? Spróbować naprawić konsole samodzielnie przy pomocy palnika czy sprzedać na allegro za gorsze ?
#playstation3 #ps3 #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@januszmeister: palnik to rozwiązanie tymczasowe. Poproszę tylko sprawę. Nie siedzę juz w konsolach, ale pamiętam ze był jeden sposób nie tak łopatoligiczny jak palnik czy suszarka, ale jak już zadziałał to przy odpowiednim użytkownik konsoli dawał radę. Problem jest taki że jadę autobusem. Jeżeli jesteś zainteresowany to zawołała a w domu wyślę Ci tutorial.
  • Odpowiedz
@antonio09712: Myślałem że na PS3 coś się dało inaczej niż na X'sie, ale kurcze nie mogę znaleźć, a nie pamiętam dokładnie o co chodzi.

https://www.ifixit.com/Guide/Yellow+Light+of+Death+Repair/3654 tutaj masz w ogóle link i poczytaj komentarze.

Pamiętaj że jak uda Ci się doprowadzić konsolę do stanu użytkowania to błąd nie jest powodowany tym że długo grasz czy coś, a tym że po zakończonej rozgrywce od razu konsole wyłączasz. Cooler przestaje chodzić, ale CPU
  • Odpowiedz