#uncharted #ps3
Grałem w trzecią część, trochę dwójkę i wersję na vite.
I mam wrażenie, że jeśli ktoś planował z tego zrobić grę przygodową to na koniec dorywał się do tego jakiś mianiak quake i s--------ł każdą część (dlatego imho tr jest lepszy. Jeśli w U4 zrobią ten sam motyw to TR2 wygra).
Pomijając już karanie nas za błędy programistyczne to bardzo, ale bardzo w-----a r------------e zastępów wrogów,
Grałem w trzecią część, trochę dwójkę i wersję na vite.
I mam wrażenie, że jeśli ktoś planował z tego zrobić grę przygodową to na koniec dorywał się do tego jakiś mianiak quake i s--------ł każdą część (dlatego imho tr jest lepszy. Jeśli w U4 zrobią ten sam motyw to TR2 wygra).
Pomijając już karanie nas za błędy programistyczne to bardzo, ale bardzo w-----a r------------e zastępów wrogów,






























#ps4 #ps3 #psvita #playstation #gry #primaaprilis
źródło: comment_7FmpFNjNXP9GuPCa1vGYhxQejr5XtLqI.jpg
Pobierz