Wpis z mikrobloga

RDRII według jakiegoś usera reddita już powstaje. Ma to być prequel(co chyba jakimś zaskoczeniem nie jest, bo innego wyjścia[jeśli to ma być western] nie ma) dziejący się dwanaście lat przed faktyczną dwójką jaką była gra z 2010. Głównymi postaciami ma być Seth Briars oraz Irish, a fabuła ma opowiadać o tym co doprowadziło do takiego stanu relacji między nimi w RDRedemption. Do tego będziemy mieli możliwość stworzenia własnej postaci, która będzie najemnikiem na zlecenia i Setha, i Irisha.

Fabuła brzmi raczej jak brednie jakiegoś fana, choć w dwóch bohaterów + trzeci dodatkowy można by uwierzyć ze względu na to, że w GTA V operowaliśmy również trójką bohaterów. Więcej szczegółów tutaj http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=91196 .

Co myślicie? Nie jest jakąś większą niespodzianką że prace nad kolejnym RDRem trwają, bo ostatnio w sumie było głośno o tym, jak i o kolejnej części Bully'ego. Ja tam się nie jaram(pecetowcy też nie powinni
( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale kto wie, może coś w tym jest? Oby wszystko się tylko nie skończyło tak jak sequel GUNa, drugiej najlepszej dla mnie gry dziejącej się na dzikim zachodzie.

#consolemasterrace #exclusive #ps4 #ps3 #xbox360 #xboxone #napcwtonigdyniezagracie #gry #western
realbs - RDRII według jakiegoś usera reddita już powstaje. Ma to być prequel(co chyba...

źródło: comment_k5jvW5UatOBpLdvwNazG8HsdnMMHaU3W.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Niepogadam: Ano dokładnie. Jak gra wychodziła to cóż, byłem jeszcze gimbem :v, ale do dziś pamiętam jak schorowany leżałem w łóżku,z dala od szkoły, a pan kurier z paczką do mnie. Mame tylko podpisała a płyta już w napędzie była. Jak teraz tak wspominam to gra rzeczywiście pod pewnymi względami magiczna.
  • Odpowiedz
@realbs: Nie wiem czy ktoś to pamięta, ale był moment kiedy brakowało RDR na PS3. Pamiętam jak znajomemu sprzedawałem RDR na Allegro i skubany zarobił 20zł względem ceny sklepowej, bogactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@realbs: Coś mi tu nie pasuje, o ile pamietam to Seth i Irish nie mieli żadnej wspólnej historii. Seth to był ten gość rozkopujący groby i miał na pieńku z gościem o imieniu Moses. Jeśli się nie pomyliłem, to ktoś ładną bzdurę napisał :P
  • Odpowiedz
@realbs: Ooouuuh, RDR to jedna z tych gier, które bezpruderyjnie chlustają Ci wiadrem klimatu prosto w twarz. Jak odwalą coś z rozmachem na miarę dzisiejszych konsol (w 2010 RDR robiło ogromne wrażenie odwzorowaniem dzikiego zachodu) to będzie must have ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz