Wpis z mikrobloga

Nie mam kategorii A, a sprzeciwiam się obowiązkowym ćwiczeniom wojskowym.
Nie jestem kobietą, a chodziłem na ich protesty.
Nie jestem przedsiębiorcą ani księgowym, a sprzeciwiałem się burdelowi wprowadzanemu przez "Polski Ład".
Nie jestem gejem, lesbijką, ale nie odbieram im człowieczeństwa i nie popieram odbierania im praw i szykanowania ich.

Na tym polega solidarność ze swoimi obywatelami. Bardzo łatwo krytykuje się osoby, które sprzeciwiają się "mainstreamowi", podczas gdy siedzi się wygodnie w studio czy też na ławie sejmowej, ma się stabilną pracę i pieniądze z naszych podatków. Bardzo łatwo dyktuje się obowiązki innym, kiedy to sami nie będziemy musieli tych obowiązków spełniać.

Dla każdego, kto się obawia, kto po prostu chce mieć wybór - ja stoję z Tobą.


#obowiazkowecwiczeniawojskowe #protest
PROTEST_DOSC - Nie mam kategorii A, a sprzeciwiam się obowiązkowym ćwiczeniom wojskow...

źródło: comment_167091697807oU0idlsYkQcmUGWBEVN2.jpg

Pobierz
  • 41
Dla każdego, kto się obawia, kto po prostu chce mieć wybór - ja stoję z Tobą.


@PROTEST_DOSC: Chcę mieć wybór, chcę żeby mój głos za ćwiczeniami wojskowymi i przygotowaniem się do wojny z ruskimi był ważny. Naprawdę stoisz ze mną?
powiedz mi jakie jest zagrożenie wojny z Rosją w tym momencie?


@KupaNaStole: wysokie, oficjalnie nam grożą i w swojej państwowej tv szczują na nas tak jak rok temu szczuli na Ukraińców.

W jaki sposób mieliby nas zaatakować?


@KupaNaStole: Ataki rakietowe tak jak obecnie atakują Ukrainę.

W jaki sposób w ciągu 5, 10, 15 lat mieliby się zorganizować i zaatakować członka Nato?


@KupaNaStole: rakiet mają pod dostatkiem, mają też armię
wysokie wg kogo?


@KupaNaStole: według mnie. Tak samo myślałem w przypadku Ukrainy gdzie wykopki pisały że to nie się nie stanie.

Armia białoruska jest w ogóle mobilna? Wątpię.


@KupaNaStole: Nie musi być. Wystarczy że będzie prowadziła działania zaczepne i czasem rakietę wyślą, imigrantów podrzucą pod granicę...

Wg ciebie mięso armatnie w postaci dorosłych cywili to rozwiązanie problemu?


@KupaNaStole: Nie, ale nie proponuję przecież tego. Od tego są armie zawodowe
@aarahon: Wg ciebie czyli kompletnie nie istotny czynnik w dyskusji. Chłopski rozum pomijajmy, szanujmy się w dyskusji.

Z imigrantami doskonale poradzili sobie granicznicy, z małymi problemami generalnie ale wyszło.

Działania zaczepne to będą wciągnięte dupom przez skoszarowane wojska nato.

Skoro nie proponujesz a napisałeś, że pppierasz szkolenia to jak to inaczej rozumieć. My nie mówimy o idealnym świecie i jakiś sensownych szkoleniach dla cywili tylko wcielenie na miesiąc i zmarnowanie czasu
Wg ciebie czyli kompletnie nie istotny czynnik w dyskusji. Chłopski rozum pomijajmy, szanujmy się w dyskusji.


@KupaNaStole: Czyli twierdzisz że fakty które wystąpiły również w przypadku wojny z Ukrainą są nieważne, że to jest chłopski rozum?

Z imigrantami doskonale poradzili sobie granicznicy, z małymi problemami generalnie ale wyszło.


@KupaNaStole: wstrzymanie ruchu granicznego przez małą grupę migrantów i ponad dwukrotny wzrost liczby wyłapywanych migrantów na granicy polsko-niemieckiej to sytuacja z którą
aarahon - > Wg ciebie czyli kompletnie nie istotny czynnik w dyskusji. Chłopski rozum...
operujesz opiniami nie faktami póki co.


@KupaNaStole: Czyli faktem nie jest grożenie polsce przez ruskich, twierdzisz że to tylko moja opinia? Na podstawie mojej opinii nam grożą?

https://www.telepolis.pl/tech/wydarzenia/rosyjscy-hakerzy-wojna-polska
https://www.rp.pl/konflikty-zbrojne/art36727421-kadyrow-znow-grozi-polsce-pierwsza-po-zdobyciu-kijowa
https://www.youtube.com/watch?v=qH5UAvTXmfo
https://dorzeczy.pl/kraj/338347/rosyjska-telewizja-grozi-polsce-i-niemcom-atakiem.html

Nie zmienisz zdania, nie chcesz.


@KupaNaStole: ?? Co ?? Nie rozumiem sensu tych słów.
ale już się nie wysilaj, w dupie cię mam.


@KupaNaStole: Po prostu zadałem Ci pytanie na które masz dwie odpowiedzi, przyznanie mi racji albo stwierdzenie że kilka portali kłamie. Wybrałeś zamiast tego obrażanie mnie po czym napisałeś coś co tylko potwierdza moje wcześniejsze słowa:

i nie wycieraj sobie gęby straszeniem o kacapach bo ich zweryfikowała Ukraina.


czyli mimo że ruskie nie były gotowe na inwazję Ukrainy postanowili to zrobić. Szkoda że