Gra ktoś w pes16 z manualnymi strzałami i podaniami na wolne pole? Dlaczego raz podadzą lekko aż za lekko, a raz po muśnięciu przycisku w--------ą piłkę na drugi koniec boiska? Co do strzałów, to włączyłem wczoraj sobie manualne i każdy strzał leci pod poprzeczkę a większość w okienko. Wczoraj strzeliłem więcej okienek niż przez cały rok grania na strzałach podstawowych. Ktoś wie co źle robię? #pes16 #pes2016 #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestem_legenda: Zakładam że grasz na kamerze z ytrybun/telewizyjnej albo podobnej, chodzi o to że widzisz mecz jakby z trybun to wtedy wygląda to tak.

Atakując bramką po lewej stronie, jak wychylisz gałkę ku bramce oznacza to strzał wysoki, jak odchylisz w momencie strzału w kierunku swojej bramki, strzelisz po ziemi.
Wchodzisz w 16 na lewej stronie boiska, ładujesz strzał i wychylasz gałkę w górny prawy róg, strzelasz po ziemi na lewo od bramkarza.
  • Odpowiedz
Kto grał w Pro Evolution Soccer ten wie jakie to potrafi być wciągające. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wybieranie składu, formacji, pozycji zawodników, stylu gry drużyny, taktyki, wykonawców stałych fragmentów gry.
Mogę tak siedzieć i ustawiać przez wiele minut zanim odpalę mecz.

#proevolutionsoccer #pes #gry #taktykapilkarska #pilkanozna
M.....n - Kto grał w Pro Evolution Soccer ten wie jakie to potrafi być wciągające. ( ...

źródło: comment_5ttz9oM4oXAn67jyH3CtqGphyA3Hwdat.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kupiłem ostatnio Pro evolution soccer 2016- była fajna promocja to się skusiłem. Kiedyś za czasów gimnazjum dużo grałem w Pesa, potem niestety pod wpływem kolegów przesiadłem sie na fife. Wczoraj odpaliłem Pesa i jestem w szoku, nie wiedziałem że fizyka gry się tak różni, głównie chodzi o zwody. Prawy analog jest jakby nie widoczny (bardzo słabo reaguje- nie moge robić nim trików jak fife). Wyłączyłem w ustawieniach automatyczne zwody na ręczne.
miesiektoja - Mirki, kupiłem ostatnio Pro evolution soccer 2016- była fajna promocja ...

źródło: comment_buSGPrczndkYlAPIuhoV4O6tGcOngPCs.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie może Kochane Mirki, czy można PES-a z płyty zainstalować na dwóch kompach? To znaczy chcę odinstalować z jednego lapka i zainstalować na drugim (chodzi o PES2013 albo 2014), który ma Windows 10. Pomożecie :D?

#gry #proevolutionsoccer #pes
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanczo_panczo: dokładnie ja nadal gram w 13 :)
Z patchem grafika jest dobra, składy zaaktualizowane.
Moim zdaniem FIFA jest bardziej sztuczna, PES natomiast realistyczny :)
1vs1 na 2 pady, laptop pod tv i można grać :)
  • Odpowiedz
@gosuvart: Też czujesz te opoźnienie?
Nie w każdym meczu ale czasami jest tak, że zanim mój zawodnik zrobi ruch to przeciwnik obiegnie go wkoło i odbierze piłke.
Na początku mi się podobało ale od wczoraj za bardzo mnie wkurza.

  • Odpowiedz
Powiem wam jak na grę za darmo, PES 16 MyClub jest mega, może są długie czasy ładowania, ale tak poza tym świetnie się przy nim bawię, pomysł z piłkami i agentami rewelacyjny, fajna odskocznia od #fut
#steam #proevolutionsoccer
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@db95: Też zacząłem grać jak FIFA mnie znudziła. Ostatnio dłużej to grałem w PESa 2012. Najgorzej z obroną, ale bramki to strzelam na potęgę :D Napisz priv to się zagra jakiegoś meczyka.
  • Odpowiedz
Mirki naszło mnie na piłkę nożną, ostatnią w jaką grałem to pierwsze pro evo na ps2. Odpaliłem sobie demko najnowszej FIFY no i niestety na moim wysłużonym Core 2 Duo @ 2.93 i Radeonie 6850 chodzi tak średnio bym powiedział... Ile lat wstecz musiałbym się cofnąć , żeby pograć w miarę płynnie (chociaż te 50 klatek)?

Czy Pro Evolution Soccer na PC jest warte uwagi? Może ma mniejsze wymagania? Złe oceny na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach