Wlasnie zagralem na #ps3 i ta gra wymiata. Gralem w nia 13 lat temu i prawie wcale sie nie postarzala, mimo ze sporo gier z tego okresu potrafi byc niegrywalnych. Fakt, grafike zapamietalem jako piekna (ale jest lekko stylizowana wiec da sie grac bez zgrzytow) ale mechanika, sterowanie - w tych dziedzinach to klasa sama w sobie.

Poletzam und pozdrawiam

#gry #princeofpersia #pop
W.....r - Wlasnie zagralem na #ps3 i ta gra wymiata. Gralem w nia 13 lat temu i prawi...

źródło: comment_lzf7hhs8PI9DSYihuAtyOBL9qIILhbcI.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach