Znalazłem na OLX bardzo podejrzaną pracę .Nawet brałem udział w szkoleniu, które nie wyjaśniło na czym polega ta praca. Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co tutaj może chodzić? Podam link do ogłoszenia oraz 9 zdjęć ze szkolenia oraz rozmowy ze specjalistą do spraw rekrutacji. Zacznę od tego ,że na OLX pewna Pani napisała, że szukają osób do odpisywania ludziom na wiadomości gotowymi formułkami, obsługi klienta i pomocy technicznej. Napisałem do niej
mambar - Znalazłem na OLX bardzo podejrzaną pracę .Nawet brałem udział w szkoleniu, k...

źródło: 1

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #ubereats #praca
Hey, pracuje ktoś na uber eats? Chciałem zapytać o to jak to wygląda z odprowadzaniem podatków, musze jeszcze poczekać na rejestrację auta i to jedyna rzecz która nie daje mi spokoju. I dodatkowo czy warto założyć pare aplikacji czy jeździć tylko na jednej apce, myślałem, żeby założyć jeszcze glovo bo jest to tu popularne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem programistyczne mircy!

Zrobiłem małe narzędzie dla poszukujących pracy. Początkowo dla siebie, ale może Wam też się spodoba. Od razu mówię - jest za zupełnie za darmo, tj. nie wymaga rejestracji, nie ma reklam ani nie zbieram żadnych danych (historia zapisywana jest w przeglądarce u usera). 

Zawsze irytowały mnie komentarze rekruterów, że w sumie to oni to tylko "screenują" CV i szukają słów kluczy, a jednocześnie chcą żeby było krótko. Jeszcze nie ocipiałem,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#praca #pracait #pracbaza

Pamietam jak robilem w korpo - trzeba bylo "opracowac" dokumenty finansowe, a jak to zrobiles to trzeba bylo opracowac kolejne, a jak je zrobiles to kolejne, a jak te to kolejne i kolejne i kolejne i kolejne...
Wszystko po to, zeby firmy przestrzegaly prawa i publikowaly to co trzeba.

Z drugiej strony pamietam jak pracowalem w panstwowce za najnizsza krajowa - mozna bylo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PinguinStyle: jest taki moment że jak robisz "głupoty" w korpo to przychodzą myśli o pracy potrzebnej społecznie...niestety trochę późno też tak mam, ale to tylko praca a w korpo im jestes lepszy tym więcej i trudniejsze zadnia dostajesz
  • Odpowiedz
jedna z podstawowych zasad to zawsze robienie tak żeby mieć jakieś niestandardowe polecenia służbowe na piśmie. Może to być email.
Nauczył mnie tego brat, bo potem jak się okaże że 'standardowe polecenie, którego nie było w szkoleniu albo w umowie' zawiedzie to nie wy wylatujecie z pracy tylko wasz przełożony, który takie wydał. Wy wykonywaliście tylko polecenie służbowe pajaca.
#praca
Uuroboros - jedna z podstawowych zasad to zawsze robienie tak żeby mieć jakieś niesta...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam aktualnie pracy i jestem w sumie krótko na rynku, bo od 14 dni i na 10 wysłanych CV miałem dopoero trzy rozmowy ALE zauważyłem na ostatniej, że gość który był jednym z dwóch rekruterów ( jakiś kierownik ) był chyba zniesmaczony moimi oczekiwaniami finansowymi na poziomie 6000 zł netto

Jest to trochę #pracait bo szukam czegoś w analizie danych / raporty i robię to poza Warszawą, ale nadal w
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kostor95: @git_commit jak patrzę na ceny wszystkiego w Polsce, później czytam, że pracodawca kręci nosem na 6k netto dla osoby jak op (a op skillsy, doświadczenie i wie czego szuka a nie wchodzi na rynek pracy) to ja kurcze nie wiem jak Polska się kręc, a kręci się raczej dobrze. Przeciez przeciętny Polak to wygląda, że jest mistrzem zarządzania funduszami.
  • Odpowiedz
Cześć. Zatrudniłem się do roboty przez agencje pracy i poinformowano mnie, że najszybciej po pół roku będę mógł przejść bezpośrednio na umowę o pracę z pracodawcą. Ale wtedy z pracodawcą startuję od 3 miesięcznego okresu próbnego czy od razu może być umowa na rok?

#praca #pracbaza #prawo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wprowadzenie „liceów pomostowych”

Mam siostrzeńca, który w wieku 14 lat musi za kilka miesięcy podjąć decyzję dotyczącą szkoły średniej i on bardzo się boi, że nietrafiony wybór może mu pogrzebać ewentualną zmianę planów w przyszłości (np. w wieku 20 lat i więcej). Więc naszła mnie taka refleksja: czemu żaden minister edukacji nie podjął kroków w stworzenia czegoś w rodzaju liceów pomostowych?

Przykładowy case: Piotr był na profilu humanistycznym w liceum, ale w wieku 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach