#uber #ubereats #praca
Hey, pracuje ktoś na uber eats? Chciałem zapytać o to jak to wygląda z odprowadzaniem podatków, musze jeszcze poczekać na rejestrację auta i to jedyna rzecz która nie daje mi spokoju. I dodatkowo czy warto założyć pare aplikacji czy jeździć tylko na jednej apce, myślałem, żeby założyć jeszcze glovo bo jest to tu popularne
Hey, pracuje ktoś na uber eats? Chciałem zapytać o to jak to wygląda z odprowadzaniem podatków, musze jeszcze poczekać na rejestrację auta i to jedyna rzecz która nie daje mi spokoju. I dodatkowo czy warto założyć pare aplikacji czy jeździć tylko na jednej apce, myślałem, żeby założyć jeszcze glovo bo jest to tu popularne
























źródło: 1
Pobierz