✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mamy w pracy osobę, która co 2 tygodnie bierze 2 dni wolnego na oddawanie krwi. Średnio na miesiąc nie ma jej 4 dni. Jakie mielibyście zdanie na ten temat? Z jednej strony jest to legalne, pracodawca nie może odmówić, no i sama krew jest potrzebna. Z drugiej zaburza to naszą pracę, bo nie jest to oddawanie sporadyczne, a stałe i wiadomo, że nie chodzi o szczytny cel, a
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej wykopowicze! 🚀

odprawa pracownicza – temat, który budzi wiele pytań, ale nie zawsze znamy na nie odpowiedzi, prawda? na rocketjobs.pl mamy kompleksowy poradnik na ten temat, który może przydać się każdemu, kto właśnie zmienia pracę, planuje to zrobić lub po prostu interesuje się prawem pracy.

kluczowa kwestia: kiedy faktycznie przysługuje nam odprawa? według polskiego prawa jest kilka sytuacji, gdy możemy się o nią ubiegać, m.in. przy zwolnieniu z winy pracodawcy czy podczas zwolnień
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#praca #kurier #kurierzy #spedycja #rekrutacja #neet #januszex

Szukam pracy i jako że mam doświadczenie w pracy biurowej w firmie kurierskiej to zainteresowała mnie oferta dyspozytora w jednej z tych firm. No i wszystko fajnie, wszystkie wymagania spełniam, tylko zastanawia mnie jedno. Od dyspozytora wymagane jest aby miał prawojazdy kat B. I zastanawiam się do czego? Przecież on ma
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@siemanko0
Pewnie chodzi o weryfikację pracy kurierów w terenie. Formalnie w większości firm kurierskiech, kurier nie jest pracownikiem przewoźnika, lecz zewnętrznym podwykonawcą. Ktoś musi weryfikować ich pracę i sprawdzać czy nie wystawiają faktur bez pokrycia.
  • Odpowiedz
@JaTuTylkoNaMoment: WTF, 15tys w przypadku nie podpisania kolejnej umowy którą wielki pracodawca oferuje? Przecież to w ogóle brzmi śmiesznie, Jeszcze istotne tak naprawdę jakie to szkolenie bo jeśli tak wyceniają wdrożenie to xD^2.
Analogiczną sytuacją była by prośba pracownika o wypłacenie 15tys w przypadku gdy pracodawca nie będzie chciał przedłużyć umowy.
  • Odpowiedz
Hej Mirki, jak wygląda kwestia przerwy 3 miesiące w zatrudnieniu jeśli chodzi o obowiązki wynikające jak obywatel? Chodzi mi głównie o ubezpieczenie. Mam 26 lat, czy jedyne sposoby to zarejstrowanie się w UP jako bezrobotny lub płacenie sporych stawek prywatnej do nfz, aby nie płacić żadnej kary?
#praca #ubezpieczenie #prawo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arcteryx: Przez pierwsze 30 dni jesteś ubezpieczony jeszcze, potem rejestracja w UP. Albo zapisanie się na studia dzienne, od października. No chyba, że jesteś z Ukrainy to nic nie musisz robić bo jesteś ubezpieczony domyślnie i masz więcej praw niż obywatel własnego kraju.
  • Odpowiedz
#praca #jakzyc Moja siostrzenica w wieku 4 lat zaczęła grać na mojej plejce, na razie ratchet and clank skończyła i zaczęła arkham knight. Nagle mnie olśniło, jak podrośnie będzie mieć tak z 16 lat to zrobi się jej kanał streamingowy na twitchu albo coś w tym stylu i będzie mnie utrzymywać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach