Jako iż nudzę się na swojej zmianie w #kolchoz to myślę o rozpoczęciu nauki jakiegoś języka obcego w tym czasie. Rozmyślam nad Niemieckim, bo Angielski już znam (kwestia zrobić certyfikat). Chciałbym by w późniejszym etapie język ten pozwolił mi znaleźć np. dodatkowe zatrudnienie w formie zdalnej, taka dodatkowa praca w niepełnym wymiarze etatu.

Ktoś pracował w takim zawodzie, że sobie tak dorabiał? Jako jakiś lektor czy cholera wie co?
#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile powinienem zarabiać? Obsługa sklepu internetowego allegro, około 3,5 roku doświadczenia w firmie. Obowiązki

- Odpisywanie klientom na czacie
- Telefoniczne rozwiązywanie problemów klientów
- Obsługa dyskusji allegro
- Rozpatrywanie reklamacji
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#programowanie #programista15k #it #pracait #lekarski #medycyna #lekarz #studia #praca

Pomyślcie sobie jakimi frajerami są ludzie którzy w październiku 2025 roku zaczną studia IT. Przez 3 lata będą katowani z całek, niskopoziomowego programowania, pisania kompilatorów, elektroniki , będą zarywać noce i pisać pracę dyplomową, a kiedy skończą studia zderzą się że ścianą bo myśleli że studia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak się zapytam - wiesz że na innych kierunkach też masz chociażby masę matematyki a jednak zarobkowo NIGDY się do IT nie zbliżyły ?


@1Andrzejek123_: Nie no co ty. IT to nadkierunek dla GENIUSZY, nigdzie nie ma tak trudnej matematyki jak IT. IT to GENIUSZE powtarzam GENIUSZE
  • Odpowiedz
@lobo: ciezko moze jest wejsc kelnerom, jak ktos jest mądry to na luzie

@Bipolar-: Możesz i być geniuszem, bez doświadczenia mało kto bierze juniorów taka prawda. Niektórym się udaje, ale to nie oznacza, że nie jest dużo trudniej się dostać. 10-15 lat temu brani byli wszyscy jak leci, dziś już trzeba mieć sensowną wiedzę i doświadczenie o które ciężko na wejściu.

Zobacz sobie liczbę ogłoszeń na
  • Odpowiedz
#programowanie #programista15k #it #pracait #lekarski #medycyna #lekarz #studia #praca

Jak można poważnie myśleć o budowaniu kariery w IT kiedy na 1 miejsce stażowe w byle jakim kołchozie przychodzi 8000 CV? W Polsce tyle jest miejsc na medycynę na cały kraj a tutaj przychodzi 8000 CV na jedno miejsce pracy.

Branża IT to jeden wielki kołchoz,
p0melo - #programowanie #programista15k #it #pracait  #lekarski #medycyna #lekarz #st...

źródło: Img

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Mam pytanie odnoście sposobu zakończenia pracy w kołchozie.
Od 2 lat pracuję w gastro. Nie jestem kelnerką, tylko przygotowuję dania. Mam umowę o pracę na cały etat, czas pracy to 40h / tydzień, pensja to minimalna krajowa + jakieś dzienne napiwki 20-40 zł / dzień. Znalazłam sobie (przez znajomości) lepszą pracę, też w gastro. Trochę więcej płatną, jednak w o wiele lepszej atmosferze, i z lepszymi warunkami dla pracownika (mniej stresu,
brainmixer - Cześć. Mam pytanie odnoście sposobu zakończenia pracy w kołchozie.
Od 2 ...

źródło: smutny-janusz-alfa-ale-jak-to-wypowiedzenie-panie-areczku

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brainmixer: A tak z drugiej beczki to czemu zawsze pracodawca ma iść na rękę z wypowiedzeniem, to jest formą zabezpieczenia dla obu stron, fajnie by było gdyby Janusz Alfa przyszedł I powiedział wypad z pracy, kończymy rób co chcesz, no nie moze tak zrobić w przypadku umowy o pracę ale zawsze Janusz zły bo składając wypowiedzenie oczekuje ze wypełnisz umowę do końca xD
  • Odpowiedz
: Dać wypowiedzenie, ale wtedy na pewno obecny szef nie udzieli mi zgody na wykorzystanie zaległego urlopu, w związku z czym będę musiała tam się jeszcze 1 miesiąc męczyć. (wtedy iść na chorobowe?)


@brainmixer: a czy miałaś podczas tych dwoch lat obowiazkowy urlop 14 dni kalendarzowych bez przerwy? BO pracodawca jest zobligowany takiego udzielic raz do roku, takie FYi ktore moze byc karta przetargową. Ja bym probował zwolnienia z obowiązków
  • Odpowiedz
Kiedy odejdzie ostatni czlowiek, ktory mnie znal, zginie i pamiec o mnie


@Zakala_Wadowic: Z mojej obserwacji wynika, że gdy ktoś umiera, to ludzie, którzy go znali przechodzą nad tym do porządku dziennego bardzo szybko, na stypie atmosfera jest radosna, wszyscy szczęśliwi zajadają się rosołem, a później już nikt o zmarłym nie wspomina. Więc pamięć o człowieku ginie nawet gdy żyją ludzie, którzy go znali.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Tu nie chodzi o wygrywanie żadnej bitwy. Nie do końca zrozumiałeś sens tego posta.

ja nawet na budowie nie pracuje XD tylko z różowa prowadzimy własną firmę, antykwariat.
A te teksty to z gorących, które były 2 dni temu @LubieSzaszylkiZLublina i tak z ciekawości zapytałem anonimowo bo konta nie mam, a sobie lurkuje od czasu do
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jueun: moze najpierw zloz tam cv i przejdz rozmowe o prace i wtedy sie zacznij zastanawiac xd. Bo po pierwsze nie ma duzych szans ze akurat ty dostaniesz ta prace z wielu kandydatow, nie wiesz co tam trzeba umiec robic i nie wiesz nawet jak placa xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lubie-solnik dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo nie wyjaśniłem w poście. Znajomy pracuje w jednym z oddziałów tej firmy i polecił mnie do kierownika. Byłem na razie na wstępnej rozmowie, szykuje się na rozmowę rekrutacyjną, żeby się dowiedzieć szczegółów, ale potencjalnie mogę mieć tę pracę jeśli wyrażę taką gotowość
  • Odpowiedz