Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@Derezzed: aaaa nie tym razem, ja jestem pasjonatem tirowcem w UK, z kolegą zrobiłem prawko jeszcze do OSP żeby jeździć za kasę z wakacji w UK i tak zostało spodobało mi się.
- 2
@witam12: zwykle c+e dostawy do supermarketow, codziennie w domu duzo chodzenia przy wyladunku, ale tylko 200-300km dziennie i to max.
- 0
Ile powinienem zarabiać? Obsługa sklepu internetowego allegro, około 3,5 roku doświadczenia w firmie. Obowiązki
- Odpisywanie klientom na czacie
- Telefoniczne rozwiązywanie problemów klientów
- Obsługa dyskusji allegro
- Rozpatrywanie reklamacji
- Odpisywanie klientom na czacie
- Telefoniczne rozwiązywanie problemów klientów
- Obsługa dyskusji allegro
- Rozpatrywanie reklamacji
- 4
#praca #bezrobocie gdzie teraz szukacie pracy poza olx i pracuj pl? Bo wszędzie chcą albo statusu studenta albo bycia emerytem albo papierów na upo XD
- 53
#programowanie #programista15k #it #pracait #lekarski #medycyna #lekarz #studia #praca
Pomyślcie sobie jakimi frajerami są ludzie którzy w październiku 2025 roku zaczną studia IT. Przez 3 lata będą katowani z całek, niskopoziomowego programowania, pisania kompilatorów, elektroniki , będą zarywać noce i pisać pracę dyplomową, a kiedy skończą studia zderzą się że ścianą bo myśleli że studia
Pomyślcie sobie jakimi frajerami są ludzie którzy w październiku 2025 roku zaczną studia IT. Przez 3 lata będą katowani z całek, niskopoziomowego programowania, pisania kompilatorów, elektroniki , będą zarywać noce i pisać pracę dyplomową, a kiedy skończą studia zderzą się że ścianą bo myśleli że studia
Tak się zapytam - wiesz że na innych kierunkach też masz chociażby masę matematyki a jednak zarobkowo NIGDY się do IT nie zbliżyły ?
@1Andrzejek123_: Nie no co ty. IT to nadkierunek dla GENIUSZY, nigdzie nie ma tak trudnej matematyki jak IT. IT to GENIUSZE powtarzam GENIUSZE
@p0melo: przestań powoływać się na studia prawnicze jako źródło pewnego i stabilnego zatrudnienia w 2025 roku jak piszesz te bejty
- 3
Śmiesznie sie patrzy jak @ly000 który zarabia 50k+ jako informatyk płacze codziennie przez 3/4 dnia że IT się skończyło i wszystkie studia są lepsze niż IT xD Nie słuchajcie tego trolla. IT nadal jest najlepsze i za IT długo długo nic.
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #praca #studia #studbaza
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #praca #studia #studbaza
źródło: image
Pobierz@lobo: ciezko moze jest wejsc kelnerom, jak ktos jest mądry to na luzie
@Bipolar-: Możesz i być geniuszem, bez doświadczenia mało kto bierze juniorów taka prawda. Niektórym się udaje, ale to nie oznacza, że nie jest dużo trudniej się dostać. 10-15 lat temu brani byli wszyscy jak leci, dziś już trzeba mieć sensowną wiedzę i doświadczenie o które ciężko na wejściu.
Zobacz sobie liczbę ogłoszeń na
- 23
#programowanie #programista15k #it #pracait #lekarski #medycyna #lekarz #studia #praca
Jak można poważnie myśleć o budowaniu kariery w IT kiedy na 1 miejsce stażowe w byle jakim kołchozie przychodzi 8000 CV? W Polsce tyle jest miejsc na medycynę na cały kraj a tutaj przychodzi 8000 CV na jedno miejsce pracy.
Branża IT to jeden wielki kołchoz,
Jak można poważnie myśleć o budowaniu kariery w IT kiedy na 1 miejsce stażowe w byle jakim kołchozie przychodzi 8000 CV? W Polsce tyle jest miejsc na medycynę na cały kraj a tutaj przychodzi 8000 CV na jedno miejsce pracy.
Branża IT to jeden wielki kołchoz,
źródło: Img
Pobierz@p0melo: Z tych 8000, 2/3 to chyba hindusi albo koreańczycy z pólnocy chcący prześlizgnąć sie przez rekrutacje
@p0melo: @szachrai @Volantie @razdwatrzy55 @razdwatrzy55 @Volantie
https://www.facebook.com/photo?fbid=1337180911741688&set=pcb.1337184385074674&locale=pl_PL
i polowa to kobiety, ciekawe czy miały dodatkowe punkty w rekrutacji
https://www.facebook.com/photo?fbid=1337180911741688&set=pcb.1337184385074674&locale=pl_PL
i polowa to kobiety, ciekawe czy miały dodatkowe punkty w rekrutacji
źródło: 516555312_1337180931741686_216659788608230960_n
Pobierz- 9
Nie ma nic śmieszniejszego niż informatyk po WSB porównujący się do lekarzy i jęczący na wykopie, że IT się skończyło xDDD
#programowanie #it #pracait #programista15k #informatyk #informatyka #pracbaza #praca #studia #studbaza
#programowanie #it #pracait #programista15k #informatyk #informatyka #pracbaza #praca #studia #studbaza
5
POL-MAK wybuduje w Iławie jedną z najnowocześniejszych fabryk bibuły w Europie

Kolejna duża inwestycja produkcyjna w województwie warmińsko-mazurskim w północno-wschodniej części Polski. Polska firma POL-MAK wybuduje w Iławie jedną z najnowocześniejszych fabryk bibuły w Europie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Cześć. Mam pytanie odnoście sposobu zakończenia pracy w kołchozie.
Od 2 lat pracuję w gastro. Nie jestem kelnerką, tylko przygotowuję dania. Mam umowę o pracę na cały etat, czas pracy to 40h / tydzień, pensja to minimalna krajowa + jakieś dzienne napiwki 20-40 zł / dzień. Znalazłam sobie (przez znajomości) lepszą pracę, też w gastro. Trochę więcej płatną, jednak w o wiele lepszej atmosferze, i z lepszymi warunkami dla pracownika (mniej stresu,
Od 2 lat pracuję w gastro. Nie jestem kelnerką, tylko przygotowuję dania. Mam umowę o pracę na cały etat, czas pracy to 40h / tydzień, pensja to minimalna krajowa + jakieś dzienne napiwki 20-40 zł / dzień. Znalazłam sobie (przez znajomości) lepszą pracę, też w gastro. Trochę więcej płatną, jednak w o wiele lepszej atmosferze, i z lepszymi warunkami dla pracownika (mniej stresu,
źródło: smutny-janusz-alfa-ale-jak-to-wypowiedzenie-panie-areczku
Pobierz@brainmixer: A tak z drugiej beczki to czemu zawsze pracodawca ma iść na rękę z wypowiedzeniem, to jest formą zabezpieczenia dla obu stron, fajnie by było gdyby Janusz Alfa przyszedł I powiedział wypad z pracy, kończymy rób co chcesz, no nie moze tak zrobić w przypadku umowy o pracę ale zawsze Janusz zły bo składając wypowiedzenie oczekuje ze wypełnisz umowę do końca xD
: Dać wypowiedzenie, ale wtedy na pewno obecny szef nie udzieli mi zgody na wykorzystanie zaległego urlopu, w związku z czym będę musiała tam się jeszcze 1 miesiąc męczyć. (wtedy iść na chorobowe?)
@brainmixer: a czy miałaś podczas tych dwoch lat obowiazkowy urlop 14 dni kalendarzowych bez przerwy? BO pracodawca jest zobligowany takiego udzielic raz do roku, takie FYi ktore moze byc karta przetargową. Ja bym probował zwolnienia z obowiązków
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kiedy odejdzie ostatni czlowiek, ktory mnie znal, zginie i pamiec o mnie
@Zakala_Wadowic: Z mojej obserwacji wynika, że gdy ktoś umiera, to ludzie, którzy go znali przechodzą nad tym do porządku dziennego bardzo szybko, na stypie atmosfera jest radosna, wszyscy szczęśliwi zajadają się rosołem, a później już nikt o zmarłym nie wspomina. Więc pamięć o człowieku ginie nawet gdy żyją ludzie, którzy go znali.
@stevenhunter: to zależy od człowieka, moja matka nadal nie może pogodzić się ze śmiercią rodziców, a minęły już lata i często ich wspomina.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Bo mają Cię w dupie. Na seriale, wyjazdy, bycie online, spotykanie się z innymi to już czas mają. Kwestia priorytetów. Brutalne
Ja swoich "kolegów" upokorzyłem fejk kontem tinderowym. Chooj im w dupę
Ja swoich "kolegów" upokorzyłem fejk kontem tinderowym. Chooj im w dupę
@mirko_anonim: większość ludzi jednak pracuje 8h lub więcej i nie ma zdalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) dojazdy też swoje i cyk jest już wieczór
źródło: stawianie-baniek-9b6269d
PobierzŻyję w bańce
- tak, jestem z it 22.7% (10)
- tak, jestem lekarzem 2.3% (1)
- tak, jestem bogatym przedsiebiorcą 11.4% (5)
- tak, jestem bogatym synem 18.2% (8)
- tak, jestem z bankowości 2.3% (1)
- tak, ale żadne z powyższych 43.2% (19)
- 2
@pearl_jamik: kulwa, zapomniałem NIE , NIE plusujo tutaj
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: Jak mnie pytali to któregoś dnia odpowiedziałem że w ten weekend nie bo akurat siostra miała okres. Nikt już więcej nie zapytał... XD
- 0
✨️ Autor wpisu (OP): Tu nie chodzi o wygrywanie żadnej bitwy. Nie do końca zrozumiałeś sens tego posta.
ja nawet na budowie nie pracuje XD tylko z różowa prowadzimy własną firmę, antykwariat.
A te teksty to z gorących, które były 2 dni temu @LubieSzaszylkiZLublina i tak z ciekawości zapytałem anonimowo bo konta nie mam, a sobie lurkuje od czasu do
ja nawet na budowie nie pracuje XD tylko z różowa prowadzimy własną firmę, antykwariat.
A te teksty to z gorących, które były 2 dni temu @LubieSzaszylkiZLublina i tak z ciekawości zapytałem anonimowo bo konta nie mam, a sobie lurkuje od czasu do
@pearl_jamik: bo liczą, że któregoś dnia będą mogli przykryć deficyty ego mając kogoś "pod sobą";
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jueun: moze najpierw zloz tam cv i przejdz rozmowe o prace i wtedy sie zacznij zastanawiac xd. Bo po pierwsze nie ma duzych szans ze akurat ty dostaniesz ta prace z wielu kandydatow, nie wiesz co tam trzeba umiec robic i nie wiesz nawet jak placa xd
- 1
@lubie-solnik dobrze, że zwróciłeś na to uwagę, bo nie wyjaśniłem w poście. Znajomy pracuje w jednym z oddziałów tej firmy i polecił mnie do kierownika. Byłem na razie na wstępnej rozmowie, szykuje się na rozmowę rekrutacyjną, żeby się dowiedzieć szczegółów, ale potencjalnie mogę mieć tę pracę jeśli wyrażę taką gotowość
źródło: pol_pl_Media-Rodzina-Kicia-Kocia-i-Nunus-Co-robisz-82047_2
PobierzCo robisz?
- siedzę w pracy i mirkuje 63.0% (34)
- jestem bezrobotny i mirkuje 16.7% (9)
- jestem na wakacjach/urlopie i mirkuje 13.0% (7)
- inne, zamirkuję w komenci co 7.4% (4)
@szyderczy_szczur już zakasuję rękawy






























Ktoś pracował w takim zawodzie, że sobie tak dorabiał? Jako jakiś lektor czy cholera wie co?
#