Osoby 25+, kto z was przestal lub drastycznie przestal grac w gry, bo chcial. Na przyklad dlatego, ze zaczeliscie zajmowac sie czyms innym albo zdecydowaliscie, ze to strata czasu.

#gry #komputery #praca #ankieta

Odpowiedz

  • Przestalem 27.4% (31)
  • Ograniczylem 35.4% (40)
  • Nie zmienilo sie to znacznie 37.2% (42)

Oddanych głosów: 113

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Cieszę się z podwyżki – 24k brutto na UOP!
#praca #chwalesie

Z anonima bo tu to roznie bywa, ale doczekalem sie podwyzki, obecnie 24k brytto na UOP.
Dobrze czuje człowiek. :)

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Życie truckera to tor przeszkód.

Ponieważ stara antena CB odpadła mi w trasie, musiałem kupić nowa. A że akurat byłem w Italii, kupiłem na stacji LEMMa TURBO 2001. Podłączam - SWR wywalone w kosmos. Sprawdzam - brak przejścia między podstawa cewki a promiennikiem. Rozbieram cewkę, myślę - może lut puścił. A tam taka niespodzianka 😂

Będę musiał zrobić cewkę samodzielnie.

Jaki
politycznie_niepoprawny - Życie truckera to tor przeszkód. 

Ponieważ stara antena CB...

źródło: IMG_9098

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trolpel37: kolega robi w PSE jako obsługa stacji i wyciąga średnią krajową praktycznie nic nie robiąc. Zależy gdzie trafisz.
Co to znaczy że pracujesz w mega słabym dziale? Sądziłem że ten wydział to ciekawa praca z niezłym zarobkiem i ewentualnymi łapówkami :D
  • Odpowiedz
W moim kołchozie istnieje tylko 24 dni zdalnej okazjonalnej pracy i to biorąc z wyprzedzeniem. Hybryda możliwa ale tylko dla tych z małymi dziećmi albo z kims chorym pod opieką. Dla Areczka stacjonarna... tak szybko minął mi #neet i teraz kołchoz biurowy.. Co tu zrobić..
#pracbaza #praca #kolchoz #pracazdalna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chyba nic mi nie poprawiło sytuacji finansowej tak jak nauka języków, mogłem kończyć studia, uczyć się nowych narzędzi ale mój angielski był kulawy to o dobrą robotę było ciężko. Jak podciągnąłem angielski w 2 lata z B1 na C1 i nauczyłem się niemieckiego i francuskiego na B1 to chętniej ze mną gadają, na rozmowach rekrutacyjnych więcej pytają o te języki i chętniej proponują umowy nawet jak w kwestiach technicznych mam braki. Nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w Szwecji można zarejestrować się w urzędzie pracy bez meldunku? Myślę aby wyjechać tam bez większego planu z oszczędnościami z PL i myślę, że dogadam się po angielsku z zamiarem szukania pracy i pokoju nauką szwedzkiego już na miejscu. Zarezerwuję pokój na airbnb na jak najdłużej, kupię bilet na prom, spakuję się do samochodu i wyjadę. Można tam bez ograniczeń łowić ryby na pożywienie? Jak wyglądają kary jeśli nie przerejestruję samochodu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzesiek0401: co do samochodu nie powinno byc problemu, duzo zarejestrowanych w pl samochodow tutaj jezdzi. Jesli chodzi o rejestracje w urzedzie mozesz to zrobic, ale szukanie roboty przez nich moze byc uciazliwe przez brak PN (odpowiednika polskiego nr pesel), ale jest taka mozliwosc. Jednak najlepiej szukac roboty na wlasne reke, nawet na miejscu.
  • Odpowiedz
#praca #pieniadze Jeśli chcemy być centrum taniego montażu dla Europy Zachodniej, to potrzebujemy tanich pracowników z Azji i Afryki.

Czy Polska powinna kontynuować ściąganie imigrantów z Kolumbii i Afryki?

  • Tak 32.4% (11)
  • Nie 67.6% (23)

Oddanych głosów: 34

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach