#praca Dostałem zaproszenie na rozmowe o prace do Krajowej Agencji Zwrotu Bankowego. W KRS jest informacja, że firma istnieje od marca tego roku, co jest trochę podejrzane. Do tego typek, który do mnie zadzwonił i zaprosił na rozmowe brzmiał jak wysokozaawansowany automat xD Warto tam się w ogóle fatygować czy lepiej sobie od razu odpuścić?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kofeina ratuje życie. Do 17 roku życia w ogóle nie spożywałem kofeiny/kawy i efekty tego były zatrważające. Jak się wyspałem to pierwsze 6-8h po wstaniu było ok, ale reszte nie dało rady nic zrobić, bo zwyczajnie nie miałem siły energii. Odżywiałem się zdrowo od zawsze więc to raczej nie to i regularnie cwiczę już kilka lat. Natomiast od kiedy zacząłem stosować kofeinę, pić kawę albo energetyki nie odczuwam tego zmęczenia, a nawet
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 1
solidny-opiekun-9: @Lord-Penetrator: co za problem pracować w korpo? prawie każdy kogo znam pracuje w korpo. To nie jest jakiś lot w kosmos i jak masz studia i znasz angielski i się załapałeś kilka lat temu to do tej pory siedzisz w tym syfie i zmieniasz firmy w nadziei że kolejna będzie lepsza. Gdzie tu jakaś filozofia?

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
  • Odpowiedz
Warto inwestować w profesjonalną sesje u fotografa aby zrobił dobre zdjęcie do CV, czy lepiej iść do pierwszego lepszego fotografa aby zrobił zdjęcie jak do dyplomu, dokumentu?Ceny sesji „biznesowej” zaczynają się od 250zł w górę za jedną fotkę i się zastanawiam czy jest sens skoro nie aplikuje na stanowiska „linkedinowe” #praca
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GiorgioDiStefanAntonio: proponuje poszukać sobie reklamy BMW o teleportacji. Zobaczysz mniej więcej jak to wygląda.

Inaczej mówiąc, te produkty AI ktoś musi kupować. Żeby kupować trzeba mieć za co. Ludzie muszą mieć pracę, nie dla ich dobra, ale dla dobra tych, którzy chcą im sprzedać produkt.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
✨️ Zbliżam się do 40-tki i wciąż nie mam własnego biznesu
Powiedziałem sobie kiedyś, ze jeśli nie otworzę własnego biznesu do czterdziestego roku życia, to odpuszczam temat i do emerytury pracuję na etacie.
No i zaraz suknie te 40 lat, a biznesu dalej nie ma. Analizowałem różne opcje (glownie handel), ale zawsze okazywało sie, ze na rynku jest juz bardzo duża konkurencja z cenami niepozwalajacymi cokolwiek zarobić. Usługi typu budowlanka/mechanika odpada, bo nie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jestem_Tutaj płacą za etat, tj. 168h, a nie 228h jak w czerwcu czy 192h w tym miesiącu.

Jakby płacili za nadgodziny, a nie rozliczali w wolnym to bym nie narzekał

Już nawet nie mówię o tym, że na umowie kończę o 19, uznajmy nawet wyjście z obiektu 19:10 i jak wszyscy jeżdżą samodzielnie to jednego przywozi firma, na sztyk albo się spóźniają z nim 5, 10 a nawet i 20 minut
  • Odpowiedz
Szybkie pytanie otóż dostałem wczoraj list z PKO dotyczący PPK
NIe będę ukrywał że wiem z czym się to je bo miałem do czynienie w trakcie pracy w Tesco czy Media Markcie.
Natomiast teraz zostałem w to "wciągnięty" po około pół roku od mojej pierwszej umowy zlecenia gdzie dalej robię u tego pracodawcy lecz pewnie moje okresy czasowo/godzinowe dopiero teraz pozwoliły na to by mnie tam dołączyć.
Pytanie czy ma to teoretycznie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach