@_____________________ kobiety to typowe zwierzęta stadne i dominują o to która jest samicą alfa. Ich gadzie mózgi wręczy wymagają upokorzenia rywalki by sie dowartościować. Kiedyś usłyszałem takie trafne słowa. Nasza natura jest jak twardy głaz, kanciasty i ostry. My jako ludzie nanieśliśmy na niego obrus cywilizacji, jeśli spojrzysz to nie rozpoznasz że to głaz, ale jak usiądziesz to ci sie wbija w tyłem i żaden obrus tego nie zmieni
  • Odpowiedz
Czy jedynym tanim i w pełni legalnym sposobem na wieczysta licencje na stary office do 1os firmy jest zakup tego kodu wraz z etykieta z pudełka z płytą? Pojawiają się czasem takie ogloszenia sprzedazy Office 2010 na olx za ok 50zl. Czy mając taki papier z kodem jestem w 100proc kryty zakładając... chocby i jakiś donos? Co jesli odbiore i zapalce gotowka za taką etykiete. Nie potrzebuje najnowszego Office a Libre miewa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mając taki papier z kodem jestem w 100proc kryty


@nieznamniepamietam: oni tam czasem sami swoich licencji nie ogarniają, ale jak nie jesteś jakimś zawodowym bosmanem w zatoce piratów, to raczej zaproponują kontakt z działem handlowym, niż jakieś kroki prawne.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mało kto wie, że zanim Dave Gahan założył Depeche Mode, był programistą na B2B. Sprinty i scrumowe rytuały tak go uciemiężyły, że aby oderwać myśli, zaczął pisać wiersze – a potem piosenki o niewolniczych procesach i grywalizacji. Z czasem uprościł przekaz, żeby każdy mógł go zrozumieć.

Tak powstało „Everything Counts” w 1983, które do dziś pozostaje jednym z najlepszych utworów zespołu. Pozostali członkowie bandu dorzucili tylko syntezatory, ale to już szczegół.

#
modeltrzyzmianowy - Mało kto wie, że zanim Dave Gahan założył Depeche Mode, był progr...

źródło: temp_file7677354614333376246

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubie-solnik nieprawda, zdecydowana większość zrobiła uprawnienia komercyjnie 'za swoje'. Predyspozycje zdrowotne to kolejny mit, większość badań wygląda na zasadzie
- "dobrze się pan/pani czuje?"
- "dobrze"
- "to dobrze, zaliczone"

Robiąc pierwszy raz w życiu badania na 1 klasę, miałem ciśnienie 160-120 i nawet się nie zajakneli, także
  • Odpowiedz
✨️ Szkoda czasu na wspomnienia ze szkoły
Pierwszy września. Nadal po latach nie spełniło się to co zawsze wielu mówiło, włącznie z nauczycielami (którzy potrafili być bardziej toksyczni niż najgorszy janusz biznesu z opinią na gowork 0/5), że zatęsknię za szkołą.
Mam jeszcze tydzień urlopu, wyśpię się. Odpocznę. Porobię rzeczy, które lubię i sprawiają mi przyjemność. I ani przez myśl mi nie przejdzie, by tęsknić do siedzenia w ławce, do 15/16. Odrabiać prace
mirko_anonim - ✨️ Szkoda czasu na wspomnienia ze szkoły Ⓘ
Pierwszy września. Nadal po...

źródło:

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie to myślałem do niedawna, że trochę
przesadzacie z tymi marżami w gastronomii, ale niedawno miałem klienta w warsztacie, który prowadzi mała restauracje w mieście, gdzie zatrudnia dwie lub trzy osoby i wziął w leasing nowego Dodge'a, który w Polsce kosztuje nie mniej niż 425 tys. zł. XD
#gastronomia #pracbaza #praca #biznes
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Volantie: ciezko powiedzieć, sam nie wiem czy ze mna kontrakt przedłużą bo mam do konca miesiaca a jest cisza
Faza jest nadal ta sama, rozwój i utrzymanie. Mocno nam wciskają copilota który faktycznie pomaga (przynajmniej ja go uzywam)
Daje temu rynkowi max 8 lat zanim zarobki programisty/testera się zrównają z zarobkami kasjera
  • Odpowiedz
@Volantie: .net backed + całe pipeline CI/CD, monitoring, k8s etc czyli taki troche devops
Nie wiem w którym kierunku isc, mam podstawową wiedze z typescripta ale mnie odrzuca FE

Kurde jak sobie pomysle, ile człowiek sie uczył ile sie musi ciagle uczyc to mam ochotę iść w budowlankę albo na elektryka.
Aktualnie mam dobry geld ale projekt legacy. Z drugiej strony teraz taki paździerz na rynku, ze szkoda ryzykowac zmiany
  • Odpowiedz
@BrakWolnegoLoginu Trochę jak ojciec mojej dziewczyny, złota rączka, wyremontuje sam dom, naprawi wszystko w aucie bo jest mechanikiem, ale unikam go jak ognia bo rozmowa z nim to słuchanie o tym że pogodą możesz sterować jak masz dobry humor i że covidu nigdy nie było bo on nie miał to nikt pewnie nie miał XD
  • Odpowiedz
Mam 23 lata, pracuje, studiuje, prowadze firme. Jestem niewyobrażalnie przepracowany, wszystko po to żeby wiązać koniec z końcem

Firme założyłem bo zawsze chciałem to zrobić oraz dlatego że mieszkając w powiatowym nie mam szans na dobrze płatną prace na etacie a wyprowadzka też nie była opłacalna bo co z tego że zarobie 1000 więcej skoro będę musiał sam się utrzymywać

Dodatkowo pracuje na UZ - bo na UOP po składkach dostawałbym grosze. Nie mam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iluvmypickle: witaj w świecie dorosłych. Tak będzie już do usranej śmierci i powiem Ci coś. Nie będzie łatwiej. Dojdą tylko kolejne problemy i obowiązki.. utrzymanie domu/mieszkania, dzieci, jakieś choroby w rodzinie, psujące się auto.. wtedy dopiero poczujesz, że jesteś zmęczony. Z 24 godzin z dnia zostanie Ci 1 godzina żeby móc napić się browarka na kanapie. Teraz ciesz się życiem i nie myśl że do emerytury w najlepszym wypadku pozostało
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: młody wiek, wchodzenie w życie zawsze wiąże się ze stresem, bo to nowe i niezaorane pole jest.
Trzeba umieć się go pozbywać - dziewczyna, sport, jakieś zajęcie odskoczniowe.
No i do przodu, jakoś to będzie. Trzymać swoje i nie marnować okazji. Widać, że jesteś aktywny i myślisz, więc sobie poradzisz.
Tylko z tym prawem to uważaj.
  • Odpowiedz