Wszystko
Najnowsze
Archiwum
568
Komentarz Strolla wywołał lawinę krytyki. Kibice chcą natychmiast Kubicy w...

Lance Stroll i Siergiej Sirotkin zakończyli wyścig w Monako na dwóch ostatnich pozycjach. Kanadyjski kierowca jeszcze w trakcie zawodów pytał o sens dalszej jazdy wobec tak marnej lokaty, za co oberwało mu się solidnie od kibiców.
z- 73
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
Is Kubica the answer? MOTORSPORT [ENG]
![Is Kubica the answer? MOTORSPORT [ENG]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_JGSKkk2ziKIJ80gr13hpYj4mRKIr41sR,w220h142.jpg)
Scott Mitchell, Ben Anderson i Glenn Freeman omawiaja sytuację w Williamsie i przypadek Roberta Kubicy...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
18
Robert Kubica uratuje sezon Williamsa?

Fatalny początek sezonu w wykonaniu Williamsa i problemy kierowców - L. Strolla i S. Sirotkina - sprawiają, że media coraz częściej przywołują nazwisko Roberta Kubicy jako tego, który miałby odmienić zespół z Grove i dać mu impuls do poprawy wyników. Czy Kubica pojedzie w wyścigu o Grand Prix?
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- 16
- 2
#f1 #kubica #powrutcontent
- 1
- 12
- 1
- 8
Ehhhh, ci inżynierowie to debile, c'nie? xD Jakieś pomary, cyferki, symulacje xD
Widać, że w WMR bardzo wierzą w cyferki, programy, itp. i to Roberta irytuje. On czuje jako kierowca co innego a oni mają to całkowicie w d...e ;) Rozgoryczenie Roberta widoczne, że nie ma chemii między nim a inżynierami, że nie dają mu szansy. Traktują go jako pracownika fizycznego do jeżdżenia i nic innego ma go nie
źródło: comment_3yhguljeNIHVEcZL4fs0G7WjDJd5Lb7p.jpg
Pobierz- 6
#f1 i trochę #powrutcontent #statystykizdupy
co pozwoliłoby na pobicie w Q1 Ericssona i zdobycie dla WMR zaszczytnego, siedemnastego miejsca.
- 10
Z ostatniej chwili, wg. najnowszej gazetki "Galeria Victoria Wałbrzych" - siergiej sirotkin w przyszłym sezonie wystartuje w czerwonych barwach. Kontrakt na 21 weekendowych wyścigów już klepnięty !!!!
( są też małe zmiany 2019 roku wyścigi sierotkina -
POTWIERDZONE INFO !!!!
źródło: comment_GOsYxdhcS47mPXVvq1CgGNLaRwt6ZNZ6.jpg
PobierzWywiad przetłumaczony na #powrutcontent
P: A poza torem - piłka nożna. Nadal jesteś fanem Milanu?
RK: Tak, niestety. I muszę powiedzieć, że po moim wypadku brakowało mi jeszcze tylko takiej gry Milanu. I nie mówię tu o ostatnim meczu z Juve. Mam nadzieję, że przynajmniej w tym wypadku cierpienia moje i Milanu skończą się.
XDDDD
- 33
Nadal jesteś fanem Milanu?
Tak, niestety.
@AgneloMirande: Pięknie podsumował miejsce w jakim ten klub od kilku lat się znajduje xD
- 27
Szanuję go jeszcze bardziej. Łatwo być kibicem, jak się wygrywa. Po tylu latach od choćby ostatniego scudetto, zostali już tylko ci, którym naprawdę zależy na Milanie.
Testy Formuły 1 w Barcelonie - dzień 1 - Relacja LIVE
https://powrotroberta.blogspot.com/2018/05/testy-formuy-1-w-barcelonie-dzien-1.html
Czasy
- 0
Komentarz usunięty przez autora
https://www.facebook.com/groups/144626606386090/permalink/152943065554444/
- 1
1. Stary Stroll jest już tak w-------y na Williams, że wlasnie dzwoni do Haasa z propozycją nie do odrzucenia.
2. Haas chetnie by zamienil Groszka, ale na cos konkretnego (czyt. Perez), a nie nastepnego łosia pokroju KMaga.
3.
- 29





















PARADOKS MONAKO-WILIAMSA 2018
Kierowcy Williams Jednocześnie mają jednocześnie największe szanse na NIE ukończenie niedzielnego wyścigu oraz na Zwycięstwo.
To jest taka loteria że nie zdziwił bym się jak by na podium był stroll, saccharoza i noriaki kasai.
dziękuje dobranoc.