#f1 # kubica #powrutcontent
PARADOKS MONAKO-WILIAMSA 2018
Kierowcy Williams Jednocześnie mają jednocześnie największe szanse na NIE ukończenie niedzielnego wyścigu oraz na Zwycięstwo.
To jest taka loteria że nie zdziwił bym się jak by na podium był stroll, saccharoza i noriaki kasai.
dziękuje dobranoc.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kubica strasznie mało podsumowań, w zagranicznych gazetach też niewiele piszą o testach Kubicy, czuje straszny niedosyt. Z tej depresji odwiedziłem nawet #powrutcontent bo nawet na wykopie mniejsza aktywność
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blogspot kontratakuje xD

Ehhhh, ci inżynierowie to debile, c'nie? xD Jakieś pomary, cyferki, symulacje xD

Widać, że w WMR bardzo wierzą w cyferki, programy, itp. i to Roberta irytuje. On czuje jako kierowca co innego a oni mają to całkowicie w d...e ;) Rozgoryczenie Roberta widoczne, że nie ma chemii między nim a inżynierami, że nie dają mu szansy. Traktują go jako pracownika fizycznego do jeżdżenia i nic innego ma go nie
kontra - Blogspot kontratakuje xD

Ehhhh, ci inżynierowie to debile, c'nie? xD Jaki...

źródło: comment_3yhguljeNIHVEcZL4fs0G7WjDJd5Lb7p.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hmmm Bottas jest 0,7s wolniejszy niż podczas quali. Jeśli uwzględnimy tę różnicę jako stałą Bensona, to znaczy, że #kubica ma czas lepszy niż Sirotkin podczas kwalifikacji o 0,3s-0,4s. Co z resztą się całkiem pokrywa z różnicą do Merca (Kub 3.05s do Bottasa, Sirotkin podczas kwalifikacji 3,48s straty do Bottasa)

#f1 i trochę #powrutcontent #statystykizdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kubica #f1 #powrutcontent #niedzielahandlowa

Z ostatniej chwili, wg. najnowszej gazetki "Galeria Victoria Wałbrzych" - siergiej sirotkin w przyszłym sezonie wystartuje w czerwonych barwach. Kontrakt na 21 weekendowych wyścigów już klepnięty !!!!
( są też małe zmiany 2019 roku wyścigi sierotkina -


POTWIERDZONE INFO !!!!
california23 - #kubica #f1 #powrutcontent #niedzielahandlowa 

Z ostatniej chwili, ...

źródło: comment_GOsYxdhcS47mPXVvq1CgGNLaRwt6ZNZ6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Było?
Wywiad przetłumaczony na #powrutcontent

P: A poza torem - piłka nożna. Nadal jesteś fanem Milanu?

RK: Tak, niestety. I muszę powiedzieć, że po moim wypadku brakowało mi jeszcze tylko takiej gry Milanu. I nie mówię tu o ostatnim meczu z Juve. Mam nadzieję, że przynajmniej w tym wypadku cierpienia moje i Milanu skończą się.


XDDDD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: A co miał powiedzieć? Że jest super zadowolony?
Szanuję go jeszcze bardziej. Łatwo być kibicem, jak się wygrywa. Po tylu latach od choćby ostatniego scudetto, zostali już tylko ci, którym naprawdę zależy na Milanie.
  • Odpowiedz
Mialem wizję i powiem Wam jak bedzie:

1. Stary Stroll jest już tak w-------y na Williams, że wlasnie dzwoni do Haasa z propozycją nie do odrzucenia.

2. Haas chetnie by zamienil Groszka, ale na cos konkretnego (czyt. Perez), a nie nastepnego łosia pokroju KMaga.

3.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach