A co jeśli łyljams jest w-------y na papę strola już od dłuższego czasu, więc wzięli hajs od niego, dodatkowo od SMP i projektują za to bolid już na kolejny sezon, żeby wsadzić Pana Rodaka i zdobyć MŚ?
#kubica #powrutcontent
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joolekk:

Edit

Regulamin przewiduje, że kierowca, który na przestrzeni 12 miesięcy zbierze 12 punktów karnych będzie zmuszony pauzować w najbliższym wyścigu Grand Prix.
  • Odpowiedz
Może i to przypadek albo i nie. Ale mam wrażenie, że nad polską reprezentacją może czuwać jakieś fatum, powiązane z Kubicą i Lewandowskim. Dowody?

Kubica pierwszy raz testował bolid Renault w sierpniu tamtego roku, kiedy gruchnęła informacja, że do obsadzenia go w fotelu kierowcy zespołu F1 jeden ze sponsorów musiałby rzucić dużą kasą. W kuluarach mówiło się o Lewnadowskim, i co? Fani zaspamowali jego facebooka, instagrama, linkeid, i nawet twittera. Polak nawet
jmuhha - Może i to przypadek albo i nie. Ale mam wrażenie, że nad polską reprezentacj...

źródło: comment_mRa5xSYgTjvz4PtOgrtlyz7LYzw6Z01A.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AgneloMirande: sokół powiedział, że po rajdzie przełajowym przez tarki strolls boli ramię i jeżeli by nie mógł startować to może fia zrobiłoby wyjątek, że Kubica by pojechał zamiast niego
  • Odpowiedz
a ta młoda dama prooosze państwa to Nikol Szlezinger dziewczyna Luisa Hamiltona


@ilpadrino: poprawiam: a ta młoda dama tooo proooszę państwa nikt inny, jak słynna skądinąd Nikol Szercinger, prywatnie partnerka Luisa Hamiltona
  • Odpowiedz
Niby cała ta szopka na mundial, ale podejrzewam, że to jednak celowe działanie władz Formuły 1 i nacisk na Roberta Lewandowskiego na stworzenie polskiego teamu.

Nasz rodak jest jednym z najbogatszych piłkarzy na świecie, a nazwisko na pokrywie silnika nie jest przypadkiem. Amerykanie kochają takie historie i myślę (według mnie), że władze Formuły 1 stworzyły takie prototypowe grafiki, żeby przekonać Pana Roberta Lewandowskiego, jak mógłby wyglądać jego zespół, który byłby sponsorowany przez Polskich
jmuhha - Niby cała ta szopka na mundial, ale podejrzewam, że to jednak celowe działan...

źródło: comment_Hu1oToeAkMcs6V26CIyLqPjFz2PCy7Ww.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda, że PZPN dba tylko o swoje interesy. Gdyby przekazali część pieniędzy ze sprzedaży biletów lub zrobili zbiórkę wśród kibiców na fotel dla Roberta Kubicy to bez problemu Kubica jeździł w by w następnym sezonie w F1.

Choćby w przerwie mogliby dać Kubicę, który by opowiedział o swojej historii.

#kubica #f1 #pilkanozna #mecz #rakcontent #powrutcontent
jmuhha - Szkoda, że PZPN dba tylko o swoje interesy. Gdyby przekazali część pieniędzy...

źródło: comment_vr2p1cV1crD5JyBUopAvSwYiQqSh1ZZW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Mam nadzieję, jako kierowcy wyścigowego. Nie wiem gdzie to się może stać. Prawda jest taka, że jest niewiele wolnych miejsc w Formule 1 i będzie do nich duża konkurencja. "
Helmut, wystarczy jeden telefon ( ͜͡ʖ ͡€)
#f1 #powrutcontent #kubica
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xetrian: jeszcze niech dadzą taką promocję jak Williams w zimie to znów kontenery koszulek, czapek i innych pierdół popłyną do Polski
( )
  • Odpowiedz
#f1 # kubica #powrutcontent
PARADOKS MONAKO-WILIAMSA 2018
Kierowcy Williams Jednocześnie mają jednocześnie największe szanse na NIE ukończenie niedzielnego wyścigu oraz na Zwycięstwo.
To jest taka loteria że nie zdziwił bym się jak by na podium był stroll, saccharoza i noriaki kasai.
dziękuje dobranoc.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach