#kubica #f1 #powrutcontent
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
AMA z Robertem Kubicą

Co prawda nie tutaj, ale na reddicie. Jeżeli znacie angielski i jesteście fanami Pana kierowcy to na pewno Wam się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°). RK już odpowiada!
z- 1
- #
- #
- #
- #
Panowie, wstrzymujemy się z zamówieniami na tokarki. Hughes pisze coś o Force India ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #f1 #powrutcontent
#kubica #f1 #powrutcontent
źródło: comment_HKy36KY73iyt0K1Hcg4jxC46C4DGbesK.jpg
PobierzAle żeście się chłopa czepili, co wyścig Ericsson w niego wjeżdża, stąd niski dorobek.
- 2
@przekojot: zawsze myślałem że tam było and welcome to jackass.
- 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
#kubica #powrutcontent
Jak można podniecać się inwalida który ustawia bolidy i stał się żywa maskotka środowiska #f1 ?
Jak można podniecać się inwalida który ustawia bolidy i stał się żywa maskotka środowiska #f1 ?
- 42
@Jebwleb: widzisz, jest inwalida i nadal osiagnal w zyciu wiecej niz Ty.
- 23
Kiedy od długiego czasu była cisza i możesz w spokoju analizować jedną wypowiedź cały dzień i kręcić hypetrain udając, że nawet #powrutcontent to rzetelne źródło.
Czuje dobrze człowiek.
#kubica
Czuje dobrze człowiek.
#kubica
źródło: comment_iMkMyyMMjTqRO15K1E0r6GNasbOP3C0j.jpg
Pobierz@the_white_crystal uwielbiam ten okres intesyfikacji jutra
@GucciFlipFlops: jak wruci naprawde, to czegos bedzie brakowac
Tak z innej beczki, Olimp przestał wspierać Roberta? Bo takie coś zobaczyłem na #powrutcontent
#kubica
#kubica
- 82
Czy nie negujesz faktu swojego sprzeciwu wobec potwierdzenia braku poparcia dla wycofania inicjatywy zaprzeczenia przez Haas zrezygnowania z odmowy niepodjęcia się nawiązania współpracy z Robertem Kubicą?
#powrutcontent #kubica #f1
#powrutcontent #kubica #f1
źródło: comment_jR8pEMvfrZK2JAh4ySJ77IYBMPCxDzIx.jpg
Pobierz- 20
@nie_mientki: jest na sali jakiś tłumacz?
Jakie haasy? Przecież było pisane że Pan kierowca ma jeździć w przyszłym roku w Ferrari, pokazać niemcowi miejsce w szeregu i wygrać mistrzostwo
#powrutcontent #f1
#powrutcontent #f1
źródło: comment_Fvq7jMuvpe8h3npDXHS2wO2j5JlmDuAq.jpg
PobierzTak tylko przypominam kto jest najwierniejszym fanem Haasa tutaj
https://www.wykop.pl/wpis/30893863
#f1 #mirkof1 #kubica #powrutcontent
https://www.wykop.pl/wpis/30893863
#f1 #mirkof1 #kubica #powrutcontent
- 42
Jak tam Mircy, chłodzimy już w lodówkach ̶s̶z̶a̶m̶p̶a̶n̶a̶ płyn chłodzący do obrabiarek Haas?
#kubica #f1 #powrutcontent
#kubica #f1 #powrutcontent
źródło: comment_A00fnw8uRfTfILG5D6D5nfJ57y95pKkW.jpg
Pobierz- 46
@ppiasq: Ja już zamówiłem frezarkę 5-osiową Haas, info zbyt pewne.
Miałem kupić sobie nówkę mercedesa, ale hooy tam. Bierę CNC.
@przekojot: xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 117
Mam już pytanie na jutrzejsze AMA:
"Drogi Robercie. Od zawsze interesowały mnie centra obróbcze. Uważam, że firma Haas to absolutny leader w dziedzinie tego rodzaju obrabiarek. Czy sądzisz, że warto w związku z tym nabyć taki brelok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
#kubica #f1 #powrutcontent #hypetrain
"Drogi Robercie. Od zawsze interesowały mnie centra obróbcze. Uważam, że firma Haas to absolutny leader w dziedzinie tego rodzaju obrabiarek. Czy sądzisz, że warto w związku z tym nabyć taki brelok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
#kubica #f1 #powrutcontent #hypetrain
źródło: comment_Ch7w4m21NGOE9weVmKPuxB3uGSBbm2ub.jpg
Pobierz- 12
Na stronie haasa darmowa wysyłka od 60$. Ale polecam zaczekać do końca sezonu, pewnie w przerwie będzie wyprzedaż. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #powrutcontent #kubica
#f1 #powrutcontent #kubica
- 1
Ale polecam zaczekać do końca sezonu, pewnie w przerwie będzie wyprzedaż
@saper_vodiczka: @xetrian: po hj komuś coś związanego z GRO czy MAG na 2019r, jak jeden (dwóch?) z nich jest na dzisiaj na wylocie.
Na pewnym polskim forum, dotyczącym F1 pojawiła się teoria jakoby Kubica miał podpisany kontrakt z Ferrari na 2019 rok. Szanse na kontrakt Ferrari i Kubicy jako kierowcy wyścigowego (nie rozwojowego) są... bardzo mgliste - miejcie to na uwadze, by potem się nie rozczarować, albo wyżywać na Ferrari w komentarzach. Ale rozumiem na jakich przesłankach są oparte i postaram się wyjaśnić. Kolega na forum bowiem rzucił hasło, ale nic poza tym - powołując
źródło: comment_KSAVz9pprYhnlcZg0umaFNByeXHSrECa.jpg
Pobierz- 16
@GoddamnElectric: Na pewnym polskim forum, dotyczącym F1 pojawiła się teoria jakoby Kubica miał podpisany kontrakt z Ferrari na 2019 rok.
Dalej nie czytalem bo nie trzeba, to wymyslaja fantasty z f1wm nie warto z nimi w ogole dyskutowac.
Dalej nie czytalem bo nie trzeba, to wymyslaja fantasty z f1wm nie warto z nimi w ogole dyskutowac.
- 6
@idzpanwuj: Może minął, a może nie. Chociaż Ferrari w 2019 brzmi abstrakcyjnie. Ale jak będzie w przyszłym sezonie jeździł i się pokaże z dobrej strony to nie byłbym taki pewny czy czas w topowym zespole minął.
- 16
Pomyślicie że gdyby nie ten feralny rajd to Vettel byłby teraz takim Raikonenem dla Roberta, kurła ale by było.
#f1 #powrutcontent #kubica
#f1 #powrutcontent #kubica



























https://allegro.pl/centrum-obrobcze-cnc-haas-ec-400-2007-rok-i7453252967.html
czy
https://www.ceneo.pl/50204068
#f1 #kubica #powrutcontent
Co kupić?
( ͡° ͜ʖ ͡°)