Na pewnym polskim forum, dotyczącym F1 pojawiła się teoria jakoby Kubica miał podpisany kontrakt z Ferrari na 2019 rok. Szanse na kontrakt Ferrari i Kubicy jako kierowcy wyścigowego (nie rozwojowego) są... bardzo mgliste - miejcie to na uwadze, by potem się nie rozczarować, albo wyżywać na Ferrari w komentarzach. Ale rozumiem na jakich przesłankach są oparte i postaram się wyjaśnić. Kolega na forum bowiem rzucił hasło, ale nic poza tym - powołując
GoddamnElectric - Na pewnym polskim forum, dotyczącym F1 pojawiła się teoria jakoby K...

źródło: comment_KSAVz9pprYhnlcZg0umaFNByeXHSrECa.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoddamnElectric: Na pewnym polskim forum, dotyczącym F1 pojawiła się teoria jakoby Kubica miał podpisany kontrakt z Ferrari na 2019 rok.

Dalej nie czytalem bo nie trzeba, to wymyslaja fantasty z f1wm nie warto z nimi w ogole dyskutowac.
  • Odpowiedz
@idzpanwuj: Może minął, a może nie. Chociaż Ferrari w 2019 brzmi abstrakcyjnie. Ale jak będzie w przyszłym sezonie jeździł i się pokaże z dobrej strony to nie byłbym taki pewny czy czas w topowym zespole minął.
  • Odpowiedz