@GoddamnElectric: Normalny gość, CG zawsze był ekspresyjny, w szczególności jeśli chodzi o Kubicę. Na pewno w grupie swoich znajomych masz znacznie większych dziwaków, których mimika bardziej odchodzi od normy niż u CG. Tylko nie nagrywają vlogów, które można analizować klatka po klatce.
  • Odpowiedz
  • 2
@spamer Bo nie było żadnych podstaw żeby tak sądzić, to co widziałem w internecie jako dowody to dziwny uśmieszek Kubicy i Sokoła w wywiadzie i Ocon grający w Gran Turismo ( )
  • Odpowiedz

Co jeżeli Villeneuve miał rację i Kubica rzeczywiście sabotował Williamsa, bo nie opłacało mu się rozwijać bolidu w sposób, który pomógłby tym kierowcom. Być może już przekazał zespołowi co i jak należy zmienić, a w głównej siedzibie już pracują bez przerwy nad nowym aero, żeby wyrobić się na Monze. Pan kierowca wsiada do zmodernizowanego według jego instrukcji bolidu i deklasuje rywali podczas kwalifikacji, a następnie wygrywa GP Włoch i tak dominacja Williamsa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drEvolution: na fali sukcesów Roberta, lotos zostaje światowym potentatem i mega korporacja działającej w każdym sektorze gospodarki. Głod nie istnieje, lekarstwo na raka kosztuje 5 polish centów, najważniejszym problemem Polaków są separatyczne zamieszka na granicy z Japonią.
  • Odpowiedz

Jak ja to widze:
2018: powrut, pierwsze punkty od 2010 na farcie w williamsie
2019: konkurencyjny bolid force canada i jedno podium przy odrobinie szczęścia
2020: Robert dołącza do ferrari u boku vettela po zakończeniu kariery przez Kimiego. Pierwszy wygrany wyścig po 12 latach, Vettel zdobywa mistrzostwo i ogłasza koniec kariery, bo spełnił swoje marzenie o koronie z koniem.
2021: ferrari ma konkurencyjny bolid, Robert zdobywa mistrzostwo w przedostatnim GP i ogłasza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezczelnie: 2050 robert ma poczucie niespelnionej kariery, zatrudnia naukowców, którzy wskrzeszają świadomość schumachera, senny, prosta, skywalkera i kilku innych wybitnych kierowców. Emerytowany robert wznawia treningi, by stoczyć pokazową walkę przeciwko byłym mistrzom świata na torze w Kanadzie.
  • Odpowiedz
Taka refleksja.

Chyba era hybrydowego trzymania wszystkiego za mordę przez fabryczne zespoły osiągnęła szczyt.
Tak bardzo chce się wszystko kontrolować, a okazuje się, że w tym wszystkim umiera sport.

Ja wiem jaka jest F1.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

$$$ i tyle. To zawsze był sport dla bogatych (no i utalentowanych) bo kierowcy często ciągnęli za sobą jakieś wsparcie, prędzej, czy później ktoś ich sponsorował.... ale to co się dzieje ostatnio, to raczej sport dla bogatych. Bez talentu, niestety, ale myślę, że jedyne co mogłoby pomóc to uregulowania dotyczące ograniczenia budżetów w zespołach i mocno wierzę w to, że nowy właściciel praw komercyjnych nadrobi straty za wszystkie lata i spowoduje znów
  • Odpowiedz
@Bust4: To co piszesz jest jednak bardzo niesprawiedliwe. Nawet najgorsi w stawce f1 są fantastycznymi i bardzo utalentowanymi kierowcami.
Sirotkin najlepszy debiutant serii GP2, dwukrotnie zajmowal 3 miejsce w roznych zespolach a mogl byc nawet wyzej
Stroll regularnie przywozil punkty w f1, raz nawet stanął na podium co np. takiemu hulkenbergowi sie nie udalo a przejechal ze 10 wyscigow

A hulkenberg wygral GP2 i Lemans.
Nawet ci najgorsi kierowcy w
  • Odpowiedz
Ludzie !!! Jeśli pan kierowca rzeczywiście od Monzy zastapił by Strolla a później w 2019 przeszedł do FI pojeździł tam sezon i za później za Kimiego do Ferrari to by było jakieś mistrzostwo świata. Poszedł bym chyba na kolanach do Częstochowy jakby się to ziściło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #powrutcontent #formula1
Alf_Rudy - Ludzie !!! Jeśli pan kierowca rzeczywiście od Monzy zastapił by Strolla a ...

źródło: comment_X6x2smLx9qovfpdH1DYIGknTFlaQiHSB.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alf_Rudy: teraz force india to nie sa krzyski do bicia? Wybaczcie niewiedze ale jak ich ostatnio ogladalem na otwartym polsacie to konczyli jednym bolidem na koncowych lokatach :P
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach