Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@spamer Bo nie było żadnych podstaw żeby tak sądzić, to co widziałem w internecie jako dowody to dziwny uśmieszek Kubicy i Sokoła w wywiadzie i Ocon grający w Gran Turismo (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@Kejran: Co bylo dziwnego w tym usmieszku? Usmiech jak usmiech. Tylko zaawansowane n----------e powrotowe widzi w tym jakies znaki.
@rybak_fischermann idealnie xD
@kubakabana: Proszę państwa, nie kto inny jak TYLKO #teamborowczyk
- 31
- 12
@AgneloMirande: już niedługo Press Pass będzie dostępny tylko dla Powrotowcuw
- 3
@FootballShotTV: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KRINDŻ W-----Ł POZA SKALĘ JUŻ Z SAMEGO RANA
@FootballShotTV That's Raidillon actually
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Podniecacie się drugim ruskiem w Williams ale on nie ma super licencji i w ciągu 2 tygodni jej nie zdobędzie
#f1 #powrutcontent #kubica
#f1 #powrutcontent #kubica
- 1
@blachodachowka: Ma dzbanie. Tak jak janusze na powrocie nie odrozniasz Markelova od Mazepina?
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Co jeżeli Villeneuve miał rację i Kubica rzeczywiście sabotował Williamsa, bo nie opłacało mu się rozwijać bolidu w sposób, który pomógłby tym kierowcom. Być może już przekazał zespołowi co i jak należy zmienić, a w głównej siedzibie już pracują bez przerwy nad nowym aero, żeby wyrobić się na Monze. Pan kierowca wsiada do zmodernizowanego według jego instrukcji bolidu i deklasuje rywali podczas kwalifikacji, a następnie wygrywa GP Włoch i tak dominacja Williamsa
- 53
@drEvolution: na fali sukcesów Roberta, lotos zostaje światowym potentatem i mega korporacja działającej w każdym sektorze gospodarki. Głod nie istnieje, lekarstwo na raka kosztuje 5 polish centów, najważniejszym problemem Polaków są separatyczne zamieszka na granicy z Japonią.
- 38
534
Ważna klauzula w kontrakcie Roberta Kubicy. Williams nie ma wyboru

Menedżer Roberta Kubicy wykonał dobrą robotę przy podpisywaniu umowy z Williamsem. W kontrakcie Polaka znajduje się klauzula, która gwarantuje mu miejsce w zespole, jeśli któryś z etatowych kierowców zostanie zwolniony.
z- 74
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Już prawie 11, a jeszcze nikt nie napisał, że mu się śnił powrót Kubicy? Może bez tagów było...
#powrutcontent #kubica
#f1
#powrutcontent #kubica
#f1
źródło: comment_OkPoh8i1NbH5nZvdfQZlmQ9OFR4VsVWc.jpg
PobierzJak ja to widze:
2018: powrut, pierwsze punkty od 2010 na farcie w williamsie
2019: konkurencyjny bolid force canada i jedno podium przy odrobinie szczęścia
2020: Robert dołącza do ferrari u boku vettela po zakończeniu kariery przez Kimiego. Pierwszy wygrany wyścig po 12 latach, Vettel zdobywa mistrzostwo i ogłasza koniec kariery, bo spełnił swoje marzenie o koronie z koniem.
2021: ferrari ma konkurencyjny bolid, Robert zdobywa mistrzostwo w przedostatnim GP i ogłasza
2018: powrut, pierwsze punkty od 2010 na farcie w williamsie
2019: konkurencyjny bolid force canada i jedno podium przy odrobinie szczęścia
2020: Robert dołącza do ferrari u boku vettela po zakończeniu kariery przez Kimiego. Pierwszy wygrany wyścig po 12 latach, Vettel zdobywa mistrzostwo i ogłasza koniec kariery, bo spełnił swoje marzenie o koronie z koniem.
2021: ferrari ma konkurencyjny bolid, Robert zdobywa mistrzostwo w przedostatnim GP i ogłasza
- 113
@Maltanczyk: 2030: stary Schumacher po wybudzeniu wraca i w wieku 61 lat zostaje najstarszym MŚ w historii
@bezczelnie: 2050 robert ma poczucie niespelnionej kariery, zatrudnia naukowców, którzy wskrzeszają świadomość schumachera, senny, prosta, skywalkera i kilku innych wybitnych kierowców. Emerytowany robert wznawia treningi, by stoczyć pokazową walkę przeciwko byłym mistrzom świata na torze w Kanadzie.
- 19
- 108
@Piotr_Rupik: widzę siebie nawet! Ja to tamten z dupą tego rudego na ryju ;p
@MistrzKierownicy: Dosiedli sie nawet zagorzali realisci. To ci na dachu i bokach lokomotywy.
Taka refleksja.
Chyba era hybrydowego trzymania wszystkiego za mordę przez fabryczne zespoły osiągnęła szczyt.
Tak bardzo chce się wszystko kontrolować, a okazuje się, że w tym wszystkim umiera sport.
Ja wiem jaka jest F1.
Chyba era hybrydowego trzymania wszystkiego za mordę przez fabryczne zespoły osiągnęła szczyt.
Tak bardzo chce się wszystko kontrolować, a okazuje się, że w tym wszystkim umiera sport.
Ja wiem jaka jest F1.
- 4
$$$ i tyle. To zawsze był sport dla bogatych (no i utalentowanych) bo kierowcy często ciągnęli za sobą jakieś wsparcie, prędzej, czy później ktoś ich sponsorował.... ale to co się dzieje ostatnio, to raczej sport dla bogatych. Bez talentu, niestety, ale myślę, że jedyne co mogłoby pomóc to uregulowania dotyczące ograniczenia budżetów w zespołach i mocno wierzę w to, że nowy właściciel praw komercyjnych nadrobi straty za wszystkie lata i spowoduje znów
@Bust4: To co piszesz jest jednak bardzo niesprawiedliwe. Nawet najgorsi w stawce f1 są fantastycznymi i bardzo utalentowanymi kierowcami.
Sirotkin najlepszy debiutant serii GP2, dwukrotnie zajmowal 3 miejsce w roznych zespolach a mogl byc nawet wyzej
Stroll regularnie przywozil punkty w f1, raz nawet stanął na podium co np. takiemu hulkenbergowi sie nie udalo a przejechal ze 10 wyscigow
A hulkenberg wygral GP2 i Lemans.
Nawet ci najgorsi kierowcy w
Sirotkin najlepszy debiutant serii GP2, dwukrotnie zajmowal 3 miejsce w roznych zespolach a mogl byc nawet wyzej
Stroll regularnie przywozil punkty w f1, raz nawet stanął na podium co np. takiemu hulkenbergowi sie nie udalo a przejechal ze 10 wyscigow
A hulkenberg wygral GP2 i Lemans.
Nawet ci najgorsi kierowcy w
Ludzie !!! Jeśli pan kierowca rzeczywiście od Monzy zastapił by Strolla a później w 2019 przeszedł do FI pojeździł tam sezon i za później za Kimiego do Ferrari to by było jakieś mistrzostwo świata. Poszedł bym chyba na kolanach do Częstochowy jakby się to ziściło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kubica #powrutcontent #formula1
#kubica #powrutcontent #formula1
źródło: comment_X6x2smLx9qovfpdH1DYIGknTFlaQiHSB.jpg
PobierzO co chodzi ze Kubica smyrnal w ucho strolla ? Serio go smyrnal czy to jakaś przenośnia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kubica #powrutcontent #formula1
#kubica #powrutcontent #formula1
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 2
Pomyślcie tylko, że jeszcze rok temu
@jmuhha: właśnie rok temu https://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-24922-Lawrence_Stroll_przymierza_sie_do_inwestycji_w_Force_India.html





























https://streamable.com/2p9sa
#f1 #kubica #powrutcontent