Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Kremowka_z_Wadowic: po co? xD zróbić takie naklejki to koszt maks 50 złotych
- 0
@Kremowka_z_Wadowic: a ta wersja nie byla przypadkiem ze switchem v1?
- 0
3 incense,15 razz berry, 10 pinap berry i 20 poke balli w nowej paczce za 1 pokecoina
#pokemongo
#pokemongo
Z nudów zacząłem grać w #pokemongo . Potrzebuję znajomych do gry, którym będę mógł wysyłać dzienne gifty oraz otrzymywać od tych osób gifty. Za podarowanie pierwszego gifta w znajomości to 3000XP plus różne itemy.
Wiem, że dużo ludzi poszukuje dodatkowych znajomych do EXPA.
Jak się zbierze więcej ludzi to można nieźle expa nazbierać.Moje poke id: 3160 0783 6225
W
Wiem, że dużo ludzi poszukuje dodatkowych znajomych do EXPA.
Jak się zbierze więcej ludzi to można nieźle expa nazbierać.Moje poke id: 3160 0783 6225
W
@denis1115: 9190 1313 2293
- 0
@jajo-lobody: @nobrain: @MrMarcin93: @denis1115: poszło i zapro ode mnie :) jestem noobkiem, wczoraj zacząłem, więc jak macie jakies tipsy to z chęcią posłucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z nudów zacząłem grać w #pokemongo . Potrzebuję znajomych do gry, którym będę mógł wysyłać dzienne gifty oraz otrzymywać od tych osób gifty. Za podarowanie pierwszego gifta w znajomości to 3000XP plus różne itemy.
Jak się zbierze więcej ludzi to można nieźle expa nazbierać.
Moje poke id: 3160 0783 6225
W komentarzu wysyłajcie swoje id, wyślę zaproszenie.
Jak się zbierze więcej ludzi to można nieźle expa nazbierać.
Moje poke id: 3160 0783 6225
W komentarzu wysyłajcie swoje id, wyślę zaproszenie.
- 1
Farcikiem zrobiony w 6
#pokemongo
#pokemongo
źródło: comment_1588532144Ceo37COmnCz5WtfabLVSei.jpg
Pobierz@BonifacyDX: to niezłe konta mieliście jak w szóstkę na farcie, jego duo można zrobić. A jak ma shadow balla to trio :D niemniej jednak gratulacje shiny. szkoda że słabe IV
@BonifacyDX: Shiny legenda z raidu ma 100% catch rate, więc nastepnym razem łap na ananasie. 3 cukierki do przodu.
Ten uczuć gdy każdy miał Snorlaxa 4 lata temu, a Ty co dopiero teraz zdobywasz ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pokemongo
- 1
@Tomekkku tyle że ja gram od początku gry, co prawda z większymi przerwami ale gram. Największy problem przy skompletowaniu 1 generacji będzie przy skompletowaniu 3 legendarnych ptaków i przy regionalnych, ale wierzę że się uda ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
Jezu, pokonać kogoś na great lidze to jak wygrać z rakiem
#pokemongo
#pokemongo
@super9: Niestety ale taka prawda - jak lead przeciwnika kontruje twojego leada to już na 75% przerżnąłeś. Wymienisz poka na innego, przeciwnik też wymieni na kontrę na tego co wymieniłeś i pozamiatane... Ja dobiłem do 8. poziomu, dalej nie gram bo to nie na moje nerwy
@Karbostyryl: Przykra prawda. Przez to że jest coraz więcej pokemonów do Great Ligi coraz trudniej przewidzieć którego pokemona "poświęcić". Na poczatku dużo osób używało wodnych, więc trawiasty był w cenie, teraz często trawiasty nie kontruje żadnego, bo ktoś wychodzi np. Toxi, Haunterem i Regi. Trudno przewidzieć który typ się przyda w walce, często po prostu jest to odpowiedź 'każdy" i przegrywasz przez to, że na start dostałaś kontrę, a spokojnie
A wam się mieszczą itemy? #pokemongo
źródło: comment_1588502204gq4M4JfyF4zT5MlvX92X92.jpg
Pobierz- 1
@MrMarcin93: znaczy ja to się cieszę że mam ich tyle bo nieraz brakło. Pozdrawiam ze wsi ;(
- 1
@krullol: nie jest lekko. I tak trzymam tylko po 100 revive i potionów :(
źródło: comment_1588680520Anrm6AUWtXqzhcIJHpGSQU.jpg
PobierzDYEZ7HBXCRUZ6EP
30 x Great Balls & 30 x Pinap Berry
H7APT5ZTLM45GZV
30 Poké Balls
P2XEAW56TSLUXH3
30 x Great Balls & 30 x Pinap Berry
H7APT5ZTLM45GZV
30 Poké Balls
P2XEAW56TSLUXH3
- 2
@MeherZawodowiec: Na Iphonie musisz wejść na jakąś stronę Nianticu i tam się wklepuje.
No, ale przecież Iphonowcy są bogaci i powinni kupować skrzynki, a nie bawić się w jakieś kody dla biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale przecież Iphonowcy są bogaci i powinni kupować skrzynki, a nie bawić się w jakieś kody dla biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MeherZawodowiec: na Iphonie przez stronę trzeba https://rewards.nianticlabs.com/pokemongo/signin
Chce ktoś konto w #pokemongo ? Grane tylko od momentu wyjścia gierki do jakiegoś 30lvla , w p---u poksow Tyranitarow itp
- 1
- 1
@Mateuszusz przypadkiem mi się przypomnialo że kiedyś w to grałem xD
#pokemongo
Macie jakiś sposób na 5 star remote raid? Jakim cudem ja mam złapać conajmniej 4 ludzi w 2,5 minuty nie tracąc passa? Mam wrażenie, że każdy się boi wejść na taki raid i cały czas zera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Macie jakiś sposób na 5 star remote raid? Jakim cudem ja mam złapać conajmniej 4 ludzi w 2,5 minuty nie tracąc passa? Mam wrażenie, że każdy się boi wejść na taki raid i cały czas zera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wulfee: te raid passy działają tak, że możesz wyjść z lobby przed czasem rozpoczęcia walki i wejść w nią na nowo nic nie tracąc. Możesz tak próbować przez cały czas trwania raidu licząc że ktoś w końcu wejdzie
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Ale mi się trafił złociak
#pokemongo
#pokemongo
źródło: comment_1588437079h2NGWsVK16n5PZE9aHVcjN.jpg
PobierzPotrzebuję 3 nowych friendsów. Wysyłam codziennie gifty (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
7035 2229 9022
#pokefriends #pokemongo
7035 2229 9022
#pokefriends #pokemongo
- 19
@Adamhilter25: no brawo, dostajesz odznakę Internet Explorera
@Adamhilter25 Przecież każdy wie to od roku




























1107 8083 9415
#pokemongo