Z nudów zacząłem grać w #pokemongo . Potrzebuję znajomych do gry, którym będę mógł wysyłać dzienne gifty oraz otrzymywać od tych osób gifty. Za podarowanie pierwszego gifta w znajomości to 3000XP plus różne itemy.

Wiem, że dużo ludzi poszukuje dodatkowych znajomych do EXPA.

Jak się zbierze więcej ludzi to można nieźle expa nazbierać.Moje poke id: 3160 0783 6225

W
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z nudów zacząłem grać w #pokemongo . Potrzebuję znajomych do gry, którym będę mógł wysyłać dzienne gifty oraz otrzymywać od tych osób gifty. Za podarowanie pierwszego gifta w znajomości to 3000XP plus różne itemy.

Jak się zbierze więcej ludzi to można nieźle expa nazbierać.

Moje poke id: 3160 0783 6225

W komentarzu wysyłajcie swoje id, wyślę zaproszenie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Ten uczuć gdy każdy miał Snorlaxa 4 lata temu, a Ty co dopiero teraz zdobywasz ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pokemongo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Tomekkku tyle że ja gram od początku gry, co prawda z większymi przerwami ale gram. Największy problem przy skompletowaniu 1 generacji będzie przy skompletowaniu 3 legendarnych ptaków i przy regionalnych, ale wierzę że się uda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@super9: Niestety ale taka prawda - jak lead przeciwnika kontruje twojego leada to już na 75% przerżnąłeś. Wymienisz poka na innego, przeciwnik też wymieni na kontrę na tego co wymieniłeś i pozamiatane... Ja dobiłem do 8. poziomu, dalej nie gram bo to nie na moje nerwy
  • Odpowiedz
@Karbostyryl: Przykra prawda. Przez to że jest coraz więcej pokemonów do Great Ligi coraz trudniej przewidzieć którego pokemona "poświęcić". Na poczatku dużo osób używało wodnych, więc trawiasty był w cenie, teraz często trawiasty nie kontruje żadnego, bo ktoś wychodzi np. Toxi, Haunterem i Regi. Trudno przewidzieć który typ się przyda w walce, często po prostu jest to odpowiedź 'każdy" i przegrywasz przez to, że na start dostałaś kontrę, a spokojnie
  • Odpowiedz
@MeherZawodowiec: Na Iphonie musisz wejść na jakąś stronę Nianticu i tam się wklepuje.
No, ale przecież Iphonowcy są bogaci i powinni kupować skrzynki, a nie bawić się w jakieś kody dla biedaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#pokemongo
Macie jakiś sposób na 5 star remote raid? Jakim cudem ja mam złapać conajmniej 4 ludzi w 2,5 minuty nie tracąc passa? Mam wrażenie, że każdy się boi wejść na taki raid i cały czas zera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wulfee: te raid passy działają tak, że możesz wyjść z lobby przed czasem rozpoczęcia walki i wejść w nią na nowo nic nie tracąc. Możesz tak próbować przez cały czas trwania raidu licząc że ktoś w końcu wejdzie
  • Odpowiedz