via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak kupować pokecoiny najtaniej? Gdzieś widziałem że niby płacąc w rupiach, tylko pytanie jak to zrobić?
#pokemongo #android
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko: wiem ze mozna zglaszac pokestopy od 40 lvl. A czy jest mozliwosc zeby np porobic zdjecia, wyslac komus kto ma 40 lvl i zeby to on zglosil pokestopa?
#pokemongo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DPary: za sugerowanie w edycji gdzie ma się portal znaleźć. Dalej tak robię i przechodzi, widocznie na początku roku jakaś cebula postanowił mnie p----------c xD
  • Odpowiedz
Jak teraz się gra w Pokemon Go, czytałem coś że można brać udział w raidach bez wychodzenia z domu.
Wytłumaczy ktoś jak to działa teraz

#pokemongo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barti1403 Te raid passy właśnie zostały idealnie wprowadzone, gdyż USA to jeden z największych zarobków dla Nianticu. I właśnie oni będą najbardziej niezadowoleni, bo nie mogą wychodzić a chcą grać.
  • Odpowiedz
@Mzil: @Siebuszczan: dla takich specjalistów jak Wy jest skierowany najlepszy komentarz pod tą okazją

Zrozum że stare 2GB telefony są wolne nie dlatego bo mają 2GB tylko szybkość odczytu pamięci jest znacznie wolniejsza. Nie brakuje jej ale jak jest wolna pamięć to i 50GB nie pomoże. Poza tym to wszystko obrabia procesor. Nie RAM.


Redmi 5A (2017r) ma 5011 punktów dla szybkości RAM

Redmi 8A (2019) ma 28022
  • Odpowiedz
Jest jakaś komenda w liście pokemonów, która pokazuje poki, których posiada się więcej niż jedną sztukę? Chodzi mi o komendę typu evolve, czy 4*
#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy to jakiś bug czy co? Jak buddy przynosi mi prezenty to pojawia się 10 ikonek tych prezentów ale realnie w plecaku dodaje mi 5 prezentów ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pokemongo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pokemongo

3772 9953 3672 Szukam friendów, bo coraz mniej osób wysyła mi gifty, dużo moich friendów przestało grać. Nie mam też komu wysyłać więc zapraszam :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach