Dwa pytanka. Złapałem Shroomish 100% IV. Do czegoś to się nadaje? Wskazówki?
Drugie pytanko. Przestało mi naliczać pokemony z Hoenn do medalu. Zatrzymało sie na 69/100 i mimo że złapie 20 pokemonów z Hoenn to nic nie zalicza.Jak to ogarnąć,bo mam zadanko.
#pokemongo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwa pytanka. Złapałem Shroomish 100% IV. Do czegoś to się nadaje?


@extaza161: Nie, możesz kolekcjonersko sobie zostawić

Przestało mi naliczać pokemony z Hoenn do medalu. Zatrzymało sie na 69/100 i mimo że złapie 20 pokemonów z Hoenn to nic nie zalicza.Jak to ogarnąć,bo mam zadanko.


@extaza161: musisz mieć 100 wpisów z pokedexu = musisz łapać nowe pokemony, albo ewoluować w te których nie masz w dexie
  • Odpowiedz
Macie jakieś grupy na rajdy we Wrocławiu?
Wbiłem na Fejsie do 2 zamkniętych grup po 9k osób ale od kilku dni czekam na akceptację, także nie wiem czy są jeszcze aktywne

#pokemongo #wroclaw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZielonaHerbataPodanaNaZimno: no z tym że ratatyyi i inne zigzagony są nudne i mało ciekawe, dlatego dostały, że tak powiem "remaster". Pozatym nowe odmiany są tylko w nowych generacjach, 4 gen dostanie tylko odnowiona wersję gry. Równie dobrze możesz szukać innych shiny pokemonów i myśleć nad ich nowymi typami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz