@JamesBounarotti: Ja bym wolał shiny alola Sandshrew, którego nie mam. Gengar miał 2 eventy, Gastly jest w wersji shiny od października 2018. Liga mnie nie grzeje.
Squirtle to nieporozumienie, boje się że wygra Charmander w sierpniu/wrześniu, chyba że wrócą do głosowania w grze. Wtedy można oddać kilkanaście głosów i to na kilka, teraz tylko jeden na jednego.
  • Odpowiedz
Też tak macie że jak dojdzie wam kasa np z ankiet google na konto to w sklepie play jest ona widoczna od razu, a w
#pokemongo dopiero po kilku dniach? Da się jakoś zaktualizować saldo czy coś żeby ta kasa była widoczna od razu w pokemon go?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jempierozki: spoko, dzięki za rekomendację. Jeśli można podrążyć, to dlaczego Twoim zdaniem taki myphone (lub podobne badziewie) nie? Zdaję sobie sprawę, że za tę cenę to tania chińszczyzna, ale jestem ciekaw Twojej opinii w kontekście używania tego telefonu tylko do grania w 1 grę. Co sprawia, że lepiej dopłacić do np. Oppo A5? To kwestia procesora?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@poziomek90: Nie, musiałeś polecieć do Australii i to dostałeś dlatego ja omijam ją szerokim łukiem by nie dostać tego gówna do testowania bo wrócić do starego systemu się nie da w tym momencie
  • Odpowiedz
jestem malo doswiadczonym trenerem i mam pytanie - caly czas mi sie spawnowalo kolo chaty 5-6 typow poksow. dzisiaj te typy sie zmienily i spawnuja sie zupelnie inne. to tak dziala, ze raz na jakis zmieniaja? jest jakis system na to? wiadomo co bedzie za tydzien albo pozniej? #pokemongo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nobrain: co tydzień był spawn pokemonów z innego regionu. Wpierw z Kanto, później Johto, do dziś do 13 Hoenn a teraz przez tydzień Sinnoh. W niedzielę od 11 przez 6h będzie respil się seedot. Bez eventu respi się szrot, głównie normalne i mimy ale to też zależy od regionu w którym mieszkasz. W różnych rejonach są różne biomy, w lesie respią się trawiaste, u mnie nad stawem w parku respią
  • Odpowiedz
Wczorajszy wpis wzbudził niespotykane na tym tagu emocje ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziś pora na ostatnią odsłonę #codziennetazo!

POKEMONY! To chyba najpopularniejsza seria z tamtych lat. Polsat emitował codziennie odcinek, a nakręcone bajką dzieciaki miętosiły paczki za 1zł w poszukiwaniu żetonów. Kwitła wymiana i handel ( ͜͡ʖ ͡€) Podobno można było nimi grać. Przyznam, że ani ja, ani moi znajomi nigdy tego nie robiliśmy. Graliście?

W sumie
pan-audytor - Wczorajszy wpis wzbudził niespotykane na tym tagu emocje ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzi...

źródło: comment_1590134692cU7J7IXdj8HNJ5W6uGBFvc.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pan-audytor: Mnie ta bajka czasem w-------a bo co odcinek czekałem na ewolucję pokemonów. Najbardziej mnie wkurzył odcinek z bulbasaurem co zrobił płaku płaku i Ash stwierdził spoko nie musisz ewoluować xD
  • Odpowiedz