via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@izkYT: Super na great ligę, dokup mu drugi atak, podbij najbliżej 1500 i ciśnij azumarille, altarie czy registeele jak leci ()
  • Odpowiedz
https://play.pokemonshowdown.com/

Grywa ktoś z was w Pokemon Showdown? Taki symulator walk Pokemon, w którym tworzysz zespół do odpowiedniej kategorii i walczysz. A tych jest od groma: Zwykłe, monotype, ograniczone do któreś generacji, czy little cup. Nawet nie trzeba się logować, choć stworzenie konta jest bardzo proste. Co kilka godzin rozgrywane są też oficjalne turnieje prowadzone w systemie pucharowym. Jakby ktoś chciał pyknąć rundę w randomach, zapraszam na priv. Rozważam też stworzenie jakieś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@poziomek90 różnica taka, że budynki pełniące funkcję poczty z reguły są trwałe, tzn funkcjonują i będą funkcjonować. Taki paczkomat dziś jest, a jutro go nie ma, nie kupisz w nim znaczka, nie zapłacisz rachunku czy nie kupisz przepisów siostry Anastazji. Paczkomat jest jak śmietnik czy kontener na odzież, solidne 1 przy ocenie.
  • Odpowiedz
Czy ktoś z tu obecnych chciałby mieć skany Pokemonów z IV, Questów i Inwazji w swojej okolicy? Jak tak to zapraszam na priv ;)
Jeśli macie na zbyciu IPhone 5S lub SE (stary SE, nie ten nowy) to da się to załatwić. Jeśli nie macie żadnego telefonu na zbyciu to też piszcie, może uda się dogadać

#pokemongo (na screenie kraków)
kamieniarz - Czy ktoś z tu obecnych chciałby mieć skany Pokemonów z IV, Questów i Inw...

źródło: comment_1589458326R1kg9r3JOxuGosjqpAuSvV.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Ostatnio się chwaliłem, że dokonałem najlepszego zakupu w życiu i kupiłem trochę tazosow Pokemon. Dzisiaj do mnie dotarły ()

Gdyby ktoś miał w domu i chciałby się pozbyć, to ja chętnie przyjmę/kupię/wymienię!

@krzysztof-bilinski oto one

#pokemon #pokemirko #pokemongo #chwalesie
szogu3 - Ostatnio się chwaliłem, że dokonałem najlepszego zakupu w życiu i kupiłem tr...

źródło: comment_1589406655V8qvwDMHjrsxOVWMSVldEB.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam metagrossa 14/15/15, warto dawac na niego te TMke i wybrac meter masha? nie mam zadnego takiego, bo przeoczylem CD wtedy #pokemongo
czy jednak zuzyc to na jakiegos konkretnego, innego poka? co polecacie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cielo: Ja zawsze powtarzam, że pokemony które dostały legacy na CD powinny być na końcu listy tych, na które warto zużyć ETM. Najmniej opłacalne, bo pewnie w grudniu znowu będzie łączone CD (chyba że przez wprowadzenie tej TMki Niantic zmieni zdanie).
Nr. 1 to Kyogra i Groudon, które czekają na swoje ataki i które pewnie spora grupa ludzi ma już porobione. Głupio wyrzucać pomaksowane setki czy inne mocne IV.
Dalej
  • Odpowiedz