Czy to jakiś bug ze nie mogę wysyłać prezentów ale inni mogą do mnie?
U 3 znajomych od kilku dni mam informacje ze nie otworzyli jeszcze moich prezentów ale oni mi normalnie wysyłają codziennie
Rabarbarzynca0
Scoorviel92
Girvvan
Sorry ale nie mogę Wam nic wysłać
#pokemongo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam sporo rare candy i parę podstawowych legend typu Kygore, Mewtwo, Groudon, Latios/Latias, Giratina, Ho-Oh no i reszta to Entei, Viriziony, Cresselie itd. Nie mam pojęcia na co użyć rare candy. Większość pokemonów z IV na poziomie 89
#pokemongo #rarecandy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po co pokazywać czy ktoś gdzieś czeka na raida, pewnie wszyscy klikają i sprawdzaja czy ktos jest w kolejce i nikt nie odpala passa bo szkoda xD
#pokemongo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakie strony/apki używacie do #pokemongo do pvp? W sumie od wczoraj ogarniam cale pvp. Znalazłem ze 2-3 rankingi najlepszych pokemonów do 1500CP i sobie zrobiłem 4-5 na maxa w tej kategorii. Ale co strona to inna meta ¯\_(ツ)_/¯
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie rozumiem, ten Pokemon Go Fest bez wychodzenia z domu będzie bezpłatny, czy będzie można gdzieś kupić bilet?
#pokemongo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niantic zaszalał, 10 kodów wartych w najlepszym wypadku 32 złote, tak naprawdę dużo mniej :D Ale nie zgadzam się na szkalowanie Kushiego, najbardziej merytorycznego YouTubera o Pokemon Go. Gość nie jest krystaliczny, ale według mniej najlepiej przekazuje i tłumaczy informacje czy porady na temat gry a przy okazji znalazł z tego źródło dochodów, co pewnie boli maluczkich. Sam oglądam praktycznie wszystkie jego filmy o PoGo, bo można często dowiedzieć się więcej niż
poziomek90 - Niantic zaszalał, 10 kodów wartych w najlepszym wypadku 32 złote, tak na...

źródło: comment_1590566968ErhEbH3HktENaS2crjSU63.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@poziomek90: ja tam wolę od czasu Diltka albo DreamBaste obejrzeć a Kushi ode mnie minusy za clickbaity w tytułach i zebranie kasy za łapanie regionalnych przy wyjazdach, niczym się to nie różni od latania na fejku i jeszcze mu płacą 50 zł za 3 taurosy XD Ale plus za to że nie przestał nagrywać poksów gdy była stypa i ta gra umierała no i jest jednym z największych jutuberow od
  • Odpowiedz
@Packa: No nie wiem. Dorośli mają wypasione konta i swoich znajomych więc nie muszą rajdować z chłystkami bijącymi Caterprie. Kojarzę, że jak wprowadzono rajdy i faktycznie tworzyły się randomowe party to o Kushim rozmawiały jedynie dzieciaki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdyby ktoś miał chęć dodać do znajomych to zapraszam

7560 5404 8332

Obiecuję wysyłać prezenty, gifty
#pokemongo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardzo dawno nie grałam w #pokemongo bo mi zablokowali to na xiaomi starym po paru msc XD od jakiegoś czasu na nowym sobie zainstalowałam i widze duze zmiany i wkurzają mnie pokemony z tych nowych edycji ale trudno.
Czy pokemony z edycji 1-2 się jeszcze pojawiają? Równie często? Jestem na wsi i mam obok domu tylko jedno miejsce gdzie sie odradzają i oprócz jakiegoś dziwnego pikacza w czapce nic starego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stichija: @Waderra: o matko jakiś event, kompletnie nie w temacie jestem, no trudno. Za długo nie grałam i w złym czasie mi się zachciało.( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale dzięki za odpowiedź. Najważniejsze że jest szansa jeszcze na te stare pokemony. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wychowałam się na bajkach z pokemonami z 1 i 2 regionu, z 3 regionu grałam w
  • Odpowiedz
@blablalbla no teraz lecą eventy i to konkretnie. Ja też wychowałam się na 1 i 2, a w trzecią saphire grałam, wiec całkiem nieźle Cię rozumiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz