• 2
@Dziarskiluj opłaca się zostawić pył i cukierkierki. Jesteś na zbyt małym poziomie żeby bawić się w podbijanie pokemonów. W przyszłości złapiesz jakieś legendy to tym zazwyczaj tylko warto bić. Z walki Machampy.
  • Odpowiedz
@Dziarskiluj: Zostawiłbym tylko poki 100% ewentualnie ale to jak kto lubi. Resztę wywalił. Szkoda pyłu. Pytanie jest takie czy masz jakąś grupę z którą możesz porobić rajdy? Wtedy będziesz miał poki na zbijanie gymów i na rajdy/pvp. Odnośnie pvp to też niektóre poki przydaje się zostawić. Są listy wartościowych poków do każdych z lig. Tak to oszczędzaj pył na lepsze okazy. Polecam robić zespoły R bo shadowy niektórych poków jak
  • Odpowiedz
Ehh. Już 6 raz pod rząd po pokonaniu zespołu R, zawiesza mi się ekran tego balonu i nie odpala mi się okno złapania tego pokemona... Porażka totalna, na zagranicznych forach widziałem,że ludzie ten sam problem mieli.
#pokemongo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W pierwszym sezonie battle league, jak udało mi się trafić 4 zwycięstwa, to dostawałam tego legenrarnego pokemona, który akurat był w raidach 5*. Czy takie coś nadal działa i można dostać legendę? Chciałam to coś, co jest teraz, ale póki co dostałam snivy, świnkę i jakieś inne mało ważne. Nie wiem więc czy warto, bo te walki kosztują mnie mnóstwo nerwów ;)
#pokemongo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach