Ale wtopa :/
Pojawił się balon Giovanniego, pokonałem go, dostałem białe pokeballe, ale nie mogłem złapać pokemona - bo nie miałem miejsca. Kliknąłem 'Manage', usunąłem jakieś zbędne które się nagromadziły, cofnąłem a balon znikł...
Chyba był Suicune do złapania? No to nie będzie Suicune do złapania :/
Jest jakiś sposób aby to naprawić? Czy stracony?
#pokemongo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a po co kto miał wrzucać? każdy widział i nie miał potrzeby chwalenia się


@dawid3012: no nie wiem, ciekawostka, nie każdy regularnie sprawdza nowości.

Trochę dziwny ten tag. Ktoś parę postów niżej wygania ludzi szukających friendów na inny tag bo "zaśmiecajo". Wrzucisz coś w swojej opinii ciekawego "hurr durr każdy widział". Ale poza tym nic się tu nie dzieje (_ )
  • Odpowiedz