Siemka
Wołam pokemoniarzy. Czy ktoś gra na komórce w pokemon duel ? Chodzi mi o kwestię ewolucji. Mam w deck'u dratini i dragonair. Chce ewoluować dratini do dragonaira więc wchodzę w te kropeczki, wybieram dragonaira do ewolucji, zamykam. Podczas bitwy robię knock out dratinim i wyskakuje okienko czy chcę ewoluować, akceptuję i się robi ewolucja. Po skończonej bitwie nadal mam dratini a powinny być w deck'u dwa dragonairy. Co się dzieje? Help
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bombelaz: Wat. Co Ty gadasz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ewolucja jest po to, by podczas walki ewoluować słabszego poka dzięki czemu po ewolucji ma 1 gwiazdke więcej i + 10 ataku. Nic więcej. Nie wiem skąd urodził Ci się pomysł że będziesz miał 2 figurki ewolucji. ( )
  • Odpowiedz
@magral: Zapomniałeś dodać, że ewolucja jest tylko do końca walki, w której nastąpiła. Już się dowiedziałem gdzie indziej. Źle mnie zrozumiałeś.. Pisałem, że na reku mam dratini i dragonair i jakbym ewoluował dratini to logiczne, że zostaną mi na reku dwa dragonair, ale nie w tej grze :)
  • Odpowiedz
@Przebudzony: nie wiem jak dokładnie u Ciebie to wyglądało, ale u mnie chyba był poziom wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) brałeś 2 tazosy i przykładałeś jeden do drugiego, i tak nimi uderzałeś że musiały się oba obrócić, jak obróciło oba to przeciwnik miał szansę na ostatni rzut, jeśli mu się udało to graliście dalej, jeśli nie to tazosy są Twoje, jeśli była dodatkowa stawka obok (
  • Odpowiedz
@vegaushp: Sprawdziłem teraz dokładnie. Krabby ewoluował w pierwszej walce ligi, po pierwszej wygranej (był pierwszy wystawiony). I Kingler wygrał mu wszystko. Potem walczył jeszcze. I tak, użył Muka do wygrania z Bellsproutem, który okazał się mocny i pokonał i Bulbasaura i Pikachu.
  • Odpowiedz