Jako że nie gram już w Pokemon Go, znudziło mnie to sprzedam, bardzo tanio konto do gry.
Konto ma 400 Pokemonow 100% i większość jest best ms.
Posiada ok. 20 dragonite, snorlax i lapras również bardzo rzadkich 100%.
Cena 100 zł.
#gry #sprzedam #pokemongo #pokemon
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poważnie myślisz, że ktoś zapłaciłby 100 PLN za konto do darmowej gry, do tego gry w której można korzystać z botów?


@goomba-pl: Gwarantuję Ci, że znalazłby się ktoś, kto zapłaciłby o wiele więcej za takie konto. Gdyby było legitne, a nie całkowicie zbocone.
  • Odpowiedz
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewymaro:

Pikipek - Stukupuk, dalej Tryumdziób i Armatukan
Togedamaru - Piłkolcoskier
Stufful - Wypchawierz, Bewear - Uważajdźwiedź
Grenininja - Nindżaba, Chesnaught - Kasztanic, Delphox
  • Odpowiedz