Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Co o tym sądzisz @Dryblas wymieniałeś już materiały?
@Maxxtom: Tak, jednego Reuni dokupiłem, żeby mieć trzy. Poza tym nic, ale zbieram znowu na jakiegoś EXa.
Ja ostatecznie pójdę w kierunku deoxysów.
@magral: Wstrzymaj się z wydawaniem materiału na nie, bo nie wiadomo jak bardzo powszechne będą counterujące je dark decki.
- 1
@bombelaz: jedyna strona na jaką wchodzę to https://www.reddit.com/r/pokemonduel/ a wszystko rozkminiam sam :) Możesz wrzucić swój deck tak jak ja, to ktoś ci doradzi jeśli nie wiesz czy twój deck jest dobry. Ale już teraz mogę ci powiedzieć, że nie ma decku idealnego. Ja już nie raz rozwalałem kogoś, kto miał wydawać by się mogło lepszy deck, ale też inni z gorszym deckiem rozwalali mnie. Ja chyba większość walk wygrywałem
- 6
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: vinesauce pokemon corruption
O co chodzi z tymi #pokemon #heartgold ?
Dlaczego osiągają tak wysokie ceny na aukcjach?
Np tutaj - zwykła gierka z pudełkiem a człeń wystawił za 350 zł:
https://www.olx.pl/oferta/gra-pokemon-heartgold-nintendo-ds-3ds-swietny-stan-CID99-IDl3Kp0.html#40d8621c6d;promoted
Podczas gdy na alledrogo nowe są po 109 zł.
Dlaczego osiągają tak wysokie ceny na aukcjach?
Np tutaj - zwykła gierka z pudełkiem a człeń wystawił za 350 zł:
https://www.olx.pl/oferta/gra-pokemon-heartgold-nintendo-ds-3ds-swietny-stan-CID99-IDl3Kp0.html#40d8621c6d;promoted
Podczas gdy na alledrogo nowe są po 109 zł.
@gumis112211: na dobry początek:

@gumis112211 jak chcesz kupić HG/SS to poproś sprzedawcę, żeby zrobił zdjęcie kartridża pod światło. Oryginały są fioletowo-przezroczyste :)
(foto moje)
(foto moje)
źródło: comment_cDNJOarHZNFIk4qNI42P4PMAqvQka8PY.jpg
Pobierz- 1
#pokemon
Tworzę swoją aplikację z listą tocatch (hasztag webdev) i po podliczeniu mam 347/802 ... to niewiele T.T
Tworzę swoją aplikację z listą tocatch (hasztag webdev) i po podliczeniu mam 347/802 ... to niewiele T.T
- 14
Granie na oryginalnym GameBoyu > granie na emulatorze na komórce.
Choć gołe dane techniczne (wielkość ekranu, szybkość ładowania, podświetlenie, save on exit itp) przeczą tej tezie.
#takaprawda #nintendo #gameboy #pokemon
Choć gołe dane techniczne (wielkość ekranu, szybkość ładowania, podświetlenie, save on exit itp) przeczą tej tezie.
#takaprawda #nintendo #gameboy #pokemon
konto usunięte via Android
- 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0

- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
@MiltonSquire: Polecam @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf:
Każdy fan Gardevoir powinien przynajmniej raz w życiu przeczytać jedno z największych dzieł literackich 21 wieku.
http://www.therobotsvoice.com/2009/07/fan_fiction_friday_the_pokemon_story.php
Każdy fan Gardevoir powinien przynajmniej raz w życiu przeczytać jedno z największych dzieł literackich 21 wieku.
http://www.therobotsvoice.com/2009/07/fan_fiction_friday_the_pokemon_story.php
- 1
@DizzyEgg B A R D Z O F A J N E Z E R O I R O N I I
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Rience93: innego wytłumaczenia tych dziwacznych opisów nie ma
- 5
Całkiem fajnie prezentuje się ta biblioteka gier na #nintendoswitch,
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Nintendo_Switch_games
za dzieciaka byłem mocno związany z Nintendo od GBC do DS grałem w masę gierek od N i szczerze mówiąc nie pamiętam aby jakakolwiek gra w jaką grałem na konsolkach od N była słaba, wszystkie były ciekawe, miały fajne mechaniki i duża grywalność. Potem przerzuciłem się na PC i ani na Wii ani na na żadnej późniejszej konsoli od
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Nintendo_Switch_games
za dzieciaka byłem mocno związany z Nintendo od GBC do DS grałem w masę gierek od N i szczerze mówiąc nie pamiętam aby jakakolwiek gra w jaką grałem na konsolkach od N była słaba, wszystkie były ciekawe, miały fajne mechaniki i duża grywalność. Potem przerzuciłem się na PC i ani na Wii ani na na żadnej późniejszej konsoli od
@Qiudo: myślę, że to właśnie jest magia Nintendo, gry z założenia proste (nawet i graficznie), a dające masę frajdy i często nie takie łatwe, ogólnie gameplay ponad wszystko inne. Myślę, że bardzo by Ci się spodobała Zelda (jak już zaopatrzysz się w Switcha), minimum prowadzenia za rączkę, jesteś wrzucany do ogromnego świata i rób co chcesz!
Lepiej będzie jak poczekam na odświeżoną wersję,
@maro893211: To, że w Polsce ludzie ubzdurali sobie jakąś odświeżoną wersję nie znaczy, że ona kiedykolwiek się pojawi. Więc możesz tak czekać do premiery następnej konsoli. Co do problemów z konsolą popytaj posiadaczy Switcha o ich rzeczywiste występowanie.
- 12
#pokemon #3ds #pokemonsunmoon
Siódma generacja i w końcu mój pierwszy shiny! Wszedłem do marketu aby złapać mimikyu a tutaj w progu mnie łapie jakiś haunter. Chwila, czy on przypadkiem nie powinien mieć różowego języka? SHINY!
Co robić co robić? Jak go zaatakuje to znając moje szczęście wejdzie krytyk i zginie. Fuck, dusk ball :/ ZŁAPANY!
Siódma generacja i w końcu mój pierwszy shiny! Wszedłem do marketu aby złapać mimikyu a tutaj w progu mnie łapie jakiś haunter. Chwila, czy on przypadkiem nie powinien mieć różowego języka? SHINY!
Co robić co robić? Jak go zaatakuje to znając moje szczęście wejdzie krytyk i zginie. Fuck, dusk ball :/ ZŁAPANY!
źródło: comment_CvngDbE48xTfK8gHiiwFSn9j8vrLl60g.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 4
@pandapl: Shiny w duskballu
źródło: comment_JUUVTWzWLfnsY50JUBXgOhRXhrPcF57t.jpg
Pobierz



















#pokemongo
#pokemon
źródło: comment_cn3L64KirYNHb5bNwUUBRnPw1UQDSUDU.jpg
Pobierz