@gadatos tzn że jak w gymie twojej drużyny jest jakiś pokemon na którego dobrze działa ogień to użyj tego pokemona do walki. Najlepiej na Executora +2400CP. Dostaniesz dużo pkt. I szybciej będziesz mógł dołożyć swojego poksa:)
  • Odpowiedz
Co o tym sądzisz @Dryblas wymieniałeś już materiały?


@Maxxtom: Tak, jednego Reuni dokupiłem, żeby mieć trzy. Poza tym nic, ale zbieram znowu na jakiegoś EXa.

Ja ostatecznie pójdę w kierunku deoxysów.


@magral: Wstrzymaj się z wydawaniem materiału na nie, bo nie wiadomo jak bardzo powszechne będą counterujące je dark decki.
  • Odpowiedz
@bombelaz: jedyna strona na jaką wchodzę to https://www.reddit.com/r/pokemonduel/ a wszystko rozkminiam sam :) Możesz wrzucić swój deck tak jak ja, to ktoś ci doradzi jeśli nie wiesz czy twój deck jest dobry. Ale już teraz mogę ci powiedzieć, że nie ma decku idealnego. Ja już nie raz rozwalałem kogoś, kto miał wydawać by się mogło lepszy deck, ale też inni z gorszym deckiem rozwalali mnie. Ja chyba większość walk wygrywałem
  • Odpowiedz
#pokemon
Tworzę swoją aplikację z listą tocatch (hasztag webdev) i po podliczeniu mam 347/802 ... to niewiele T.T
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Całkiem fajnie prezentuje się ta biblioteka gier na #nintendoswitch,
https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Nintendo_Switch_games

za dzieciaka byłem mocno związany z Nintendo od GBC do DS grałem w masę gierek od N i szczerze mówiąc nie pamiętam aby jakakolwiek gra w jaką grałem na konsolkach od N była słaba, wszystkie były ciekawe, miały fajne mechaniki i duża grywalność. Potem przerzuciłem się na PC i ani na Wii ani na na żadnej późniejszej konsoli od
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qiudo: myślę, że to właśnie jest magia Nintendo, gry z założenia proste (nawet i graficznie), a dające masę frajdy i często nie takie łatwe, ogólnie gameplay ponad wszystko inne. Myślę, że bardzo by Ci się spodobała Zelda (jak już zaopatrzysz się w Switcha), minimum prowadzenia za rączkę, jesteś wrzucany do ogromnego świata i rób co chcesz!
  • Odpowiedz
Lepiej będzie jak poczekam na odświeżoną wersję,


@maro893211: To, że w Polsce ludzie ubzdurali sobie jakąś odświeżoną wersję nie znaczy, że ona kiedykolwiek się pojawi. Więc możesz tak czekać do premiery następnej konsoli. Co do problemów z konsolą popytaj posiadaczy Switcha o ich rzeczywiste występowanie.
  • Odpowiedz
#pokemon #3ds #pokemonsunmoon
Siódma generacja i w końcu mój pierwszy shiny! Wszedłem do marketu aby złapać mimikyu a tutaj w progu mnie łapie jakiś haunter. Chwila, czy on przypadkiem nie powinien mieć różowego języka? SHINY!
Co robić co robić? Jak go zaatakuje to znając moje szczęście wejdzie krytyk i zginie. Fuck, dusk ball :/ ZŁAPANY!
pandapl - #pokemon #3ds #pokemonsunmoon
Siódma generacja i w końcu mój pierwszy shin...

źródło: comment_CvngDbE48xTfK8gHiiwFSn9j8vrLl60g.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach