Powoli doprowadzam do użytku nowy nabytek- http://www.wykop.pl/wpis/16282069/ma-ktos-asus-eeebook-x205ta-nada-sie-jako-dodatkow/

Bateria rzeczywiście zajebista, jednak zabawy z tym lapkiem co nie miara, stąd dorobił się osobnych stron od Debiana i Archa:
https://wiki.archlinux.org/index.php/Asus_x205ta
https://wiki.debian.org/InstallingDebianOn/Asus/X205TA

No
Leinnan - Powoli doprowadzam do użytku nowy nabytek- http://www.wykop.pl/wpis/1628206...

źródło: comment_TdnMPZJG8aougBecTtKmhepXGy960YWT.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach