Mam pytanie do was bo nie wiem czy kręcić Małysza;
TL:DR sieć pewna sprzedała mój numer telefonu (gdzie ja mam w T-Mobile) na przestrzeni lat 3x rożnym ludziom xD (°°
I tak sobie dostawaliśmy nawzajem swoje połączenia i smsy.
Za 3 razem już się wkurzylam i próbowałam omówić sprawe z prawnikiem a ten zrobił #pikaczufejs i polecił mi leczenie psychiatryczne BO TO
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#play #orange #plus Siema. Jaką sieć i ofertę polecacie dla nowych klientów? Moje wymagania to: sms, 50gb i połączenia do wszystkich w Pl za darmo. Jaki może być koszt abonamentu za takie coś?

#play #orange #plus Wymieniłem tylko 3 sieci bo tylko takie pamiętam:)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@YouGotThis10, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty abonamentowej na stronie internetowej. Możesz skorzystać z abonamentu S+, gdzie otrzymasz 50 GB, rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 11,96 GB w roamingu UE (bez opłat). Koszt, to 60 zł/miesięcznie.
  • Odpowiedz
#plus
Mirki, mam pytanie. Aktualnie mam ofertę na kartę "Plus elastyczna na kartę", w ramach tego uruchomiony pakiet za 25 zł / miesiąc "Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj" bez limitu. W ramach tego pakiety nie mam internetu (mam z doładowań). Będę niedługo potrzebował trochę pakietu w UE. Wiem że jest opcja "Pakiet Euroatlantycki S/M/L" ale widzę też że mam pakiet "10 GB/30 dni za 10 zł kumulacja" i podobny 5 GB. Czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek to zależy gdzie masz dobry zasięg ale 240gb za 70zl to słaba oferta… to już nawet w ofercie na kartę mają 4800GB na rok za połowę tej ceny
  • Odpowiedz
Robiąc przegląd znów trafiłem na składzik ze starymi gazetami. Mam szczególny sentyment do #magazynplus którego skan można znaleźć na tagu.

Szkoda mi trochę to wyrzucać, mam 33 numery z początku XXI wieku, opisuje jak wchodzi 3G do Polski, jak zmienia się oferta, jak przechodzimy z dominacji Nokii do dominacji Sony Ericssona na polskim rynku...

Chce ktoś to przygarnąć? Jak nie to wyląduje na śmietniku.

#staregazety #gsm
Qrix - Robiąc przegląd znów trafiłem na składzik ze starymi gazetami. Mam szczególny ...

źródło: temp_file4238159254965808433

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką ofertę polecacie w sieci Plusa? Plush, czy coś innego? Jestem w NJU, ale obecnie gdzie mieszkam Orange ma fatalny zasięg a w PLUS goście nie narzekają. Wymagania:
-- jakiś wygodny pakiet dla dwojga - mamy obecnie dwa numery,
-- ilość "internetu" nie jest taka ważna, ale dobrze jakby było do podziału z 20GB,
-- "darmowe" rozmowy, SMSy nie są takie ważne
Możliwe dodatkowe karty np. na osobny internet.
#telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Osoby korzystające z zasięgu #plus. Jak oceniacie? Obecnie jestem w orange, ale po podwyżkach chce sie przenieśc do Plusha/lajtmobile gdzie mam wybór zasięgu orange lub plus. Zastanawiam się czy Plus też w centrum jest taki mierny? Praktycznie niemal 2 kreski zasięgu, 5G raczej przecietnej prędkości.
#poznan
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuterKebab: mam służbowy numer w Plusie i za każdym razem kiedy chcę skorzystać z internetu w tej sieci, to idzie jak krew z nosa. Nie wiem czy mam pecha, czy jestem zwyczajnie przewrażliwiony, ale z Orange czy Virgin (Play) nigdy nie mam tego problemu. Tak więc bazując na osobistych doświadczeniach, do Plusa nigdy bym się nie przeniósł.
  • Odpowiedz
@LuterKebab:

Używam plusa służbowo i absolutnie każdy u mnie w pracy klnie jak się da.

plus to najgorsza sieć w Polsce, mi telefon potrafi zgubić zasięg w parę sekund i nie odzyskać przez parę
  • Odpowiedz
Hej wybieram się jutro do Włoch i zastanawiam się jak działa roaming w #plus #plush

Czy jeśli mam pakiet, który sobie doładowuje co miesiąc (10gb internetu) i on udostępnia mi tam z 5 GB neta w roamingu, to czy jak mi się to skończy, będę mógł dezaktywować pakiet i raz jeszcze go aktywować przez co znowu będę miał kolejne 5GB w roamingu? Czy jednak ten roaming jest jakos
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yakooo w Orange na kartę masz dużo lepiej niewykorzystany net z roamingu sumuje do absurdalnych wartości. Mimo zeszłorocznych wakacji zostało ponad 180GB w roamingu i ponad 9000GB w kraju za 30zl/m
  • Odpowiedz
Kupiłem miesiąc temu telefon na olx od człowieka który powiedział, że był on brany na firmę. Sprawdziłem numer IMEI na stronie samsunga i wszystko było w porządku orginalny itp. Dziś pokazała mi się wiadomość od Polkomtel sp z.o.o ze telefon zostanie zablokowany jeżeli nie będą spłacone raty. I teraz moje pytanie co ja mam w tej sytuacji zrobić kontakt z tym człowiekiem mam tylko przez olx i kiedy blokują taki telefon? Skoro
snorli12 - Kupiłem miesiąc temu telefon na olx od człowieka który powiedział, że był ...

źródło: nowa-ods%C5%82ona-aplikacji-olx

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snorli12: Nie czytaj zniechęcania wykopków tylko kręć Małysza na supporcie. Po portalu latają produkty bez weryfikacji prawnej i na handel, ale to ty jesteś winny, bo sam tego nie sprawdziłeś xD Dzień w dzień nie mogę się nadziwić jacy debile tu siedzą.
  • Odpowiedz
co zaoszczędziłeś? Co za durnie kupują takie telefony


@Markal71: Zwykle rekiny biznesu, które na co dzień śmieją się, że ktoś "przepłaca" za telefon w autoryzowanym sklepie czy u operatora biorąc go z gwarancją itp. A przecież w Internecie jest dużo taniej .No i potem zwykle okazuje się czemu jest dużo taniej. Telefon kradziony/niespłacony/uszkodzony/z ukrytą wadą itp. No ale co rekin miał chwilę satysfakcji jakiego to nie ma łba do interesów
  • Odpowiedz
Tak jak i część mirków chcę zmienić orange flex z racji podwyżki z 25zł -> 35zł i szukam alternatywy.
Nie potrzebuję esima i 5G, ale jeżeli będą to fajnie. Miesięcznie zużywam około 10GB neta.

Wytypowałem 3 sieci z konkretnymi ofertami - głosowanie w ankiecie

1. Heyah 01 - 20zł - nolimit - 20GB internetu - brak 5G i esima

Zmiana orange flex na:

  • Heyah 01 27.3% (15)
  • Plush abonament 12.7% (7)
  • Njumobile subskrypcja 60.0% (33)

Oddanych głosów: 55

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ja tam polecam tmobile, w Lublinie mam lepszy zasięg 5G niż z Orange i prędkości po 500-900mb/s ( ͡º ͜ʖ͡º)

A to z 35 zl miesięcznie, Flex dawał mi za to 80GB neta a tu jest ponad 250GB miesięcznie + dużo gratisów i zniżek m.in. do cinema city
  • Odpowiedz
@Sebastian9300: do niedawna miałem plan za 25zł ale Flex go zlikwidował, teraz likwidują plan za 30 zł czyli teraz mam płacić 10zł więcej niż oryginalnie.. to jest 120 zł na rok, po co mam dopłacać skoro i tak nie wykorzystam tych dodatkowych GB? Wolę płacić tyle ile płaciłem do tej pory a nie mówić ze deszcz pada gdy mi plują w ryj
  • Odpowiedz
Orange Flex zapowiedział kolejne podwyżki za najtańszy pakiet, w ciągu roku - dwóch z 25zl na 35zl.

Aktualnie mam bez limitu, 30GB neta (z czego wykorzystuję może 10GB), esima i 5G.

Wstępnie się rozejrzałem i:
- esima używam ale nie jest to must have, może go nie być
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję internetu LTE 4G bez umowy, z opcją zdalnego sprawdzenia zużycia transferu i ewentualnego doładowania transferu lub wyboru jakiegoś pakietu internetu LTE do kamerki leśnej i zastanawiam się, który operator ma w tym zakresie najlepszą ofertę, co byście doradzili?

#play #plus #tmobile #orange #orangeflex #monitoring #lte #4g #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@chokysrocky, zachęcamy do przetestowania naszej oferty. Mamy dostępną dla Was aplikację Play24, gdzie na bieżąco możesz sprawdzać i kontrolować zużycie danych na Twoim koncie abonenckim. Ofertę naszego Internetu na kartę znajdziesz na stronie internetowej. Zapraszamy!
  • Odpowiedz