#gsm #telefony #apple #android #play #orange #tmobile #plus #internet #technologia

Jeśli masz telefon w subsieci operatora np.Premium mobile sprawdź do kogo należy i zaznacz odpowiedź (Premiummobile=Polokmtel Sp.zoo)
Jeśli nie napisałem jakiejś sieci lub jesteś w innej możesz dać znać w komentarzu, chcę zobaczyć ile was jest

W jakiej sieci komórkowej posiadasz Telefon/Tablet/Inne urządzenie GSM?

  • P4- Play 36.8% (28)
  • Orange 38.2% (29)
  • T-Mobile 10.5% (8)
  • Polokomtel- Plus 14.5% (11)

Oddanych głosów: 76

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki operator z roczną ważnością konta?
Do tej pory miałem numer w Play, ale widzę, że coś pokręcili z taryfą Rok Ważności Konta i mi przedłużyło tylko o kilka dni. Jest to numer na spam więc nie będę z niego dzwonił/pisał, tylko raz do roku doładować konto i mieć spokój.
#siecikomorkowe #telefony #orange #play #plus #tmobile
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Od jakiegoś tygodnia dręczą mnie telefony ze screena. Za kazdym razem jest inny. Zmieniają sie co jakiś czas numery kierunkowe. Sygnał trwa dwie sekundy i koniec. Zainstalowałem apke ktora blokuje wszystkie nieznane numery bo tylko tak skutecznie mogłem sobie z tym poradzić. Zadzwonilem na infolinie plusa to jedyne czego sie dowiedziałem to ze nie ma możliwości zablokowania numerów międzynarodowych chcących sie ze mna skontaktować oraz że przysługuje mi promocja na fotowoltaike.
Lukasz17qr - Witam. Od jakiegoś tygodnia dręczą mnie telefony ze screena. Za kazdym r...

źródło: 1000013830

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukasz17qr W apce "odebrać telefon?" możesz blokować numery po masce, a także...

Rozwiązać swoje problem, ponieważ ten program ma opcję odbierania i natychmiastowego odrzucania lub trzymania połączenia. Parę razy się chińczyki czy inne śmiecie spamowe natną na drogie ODEBRANE połączenie do Polski to się nauczą wykreślić twój numer z bazy. Mi dali spokój po miesiącu jak masowo łapałem strzałki z Afryki o każdej porze dnia i nocy ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
że jeśli ja odbiore to mi siano zejdzie z konta?


@Lukasz17qr: XD, jak z zdążysz odebrać to oni płacą. Ale mudźyni chcą żebyś oddzwonił więc strzały bardzo krótkie puszczają. W androidzie da się np całe +8 wrzucić na czarną listę.
  • Odpowiedz
Siema. Wziąłem jakiś czas temu telefon z abonamentem (płacę za telefon co miesiąc razem z pakietem abonamentu) zostało jeszcze kilkanaście rat. Trochę to denerwujące, ale czy można spłacić urządzenie szybciej? Sieć plus. #telefon #abonament #plus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#orange #plus #play #gsm
Potrzebuje telefonu „awaryjnego” - taki pod ładowarka w domu żeby dziecko mogło zadzwonić do rodzica/dziadka gdyby coś się stało. Zależy mi na tym, żeby jak najrzadziej go doładowywać, pilnować, po prostu żeby działał i nie trzeba było o tym myśleć. Może być na karte, może byc abonament. Nie potrzebuje wiele w tym, kilkadziesiąt minut, bez smsow nawet, może być i
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@zaba34, zachęcamy do przejrzenia naszych ofert na kartę. Twoim potrzebom może szczególnie sprostać taryfa odNOWA. Jest, to oferta z doładowaniami o pakietami bez terminu ważności. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, to wystarczy po prostu kupić starter odNOWA. Możesz to zrobić w salonie Play, kiosku lub sklepie.
  • Odpowiedz
#orange #play #tmobile #plus #internet #telefony

Mircy, szukam jakiegoś pakietu Internetu na kartę, nie potrzebuję dużo transferu, ale najlepiej, żeby Internet działał jak najdłużej, nawet pół roku. Oczywiście jak najtaniej. Ktoś zna jakiś pakiet, ofertę? Najlepiej do kupienia dzisiaj w żabce albo gdzieś.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może ktoś podpowiedzieć w kwestii sieci komórkowych? Potrzebuję pre-paida,którego ważność na odbieranie połączeń i sms będzie jak najdłuższa, bez obowiązkowych, comiesięcznych doładowań.
#telefony #heyah #orange #play #tmobile #plus
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#siecikomorkowe #play #orange #tmobile #plus
Hej. Szukam jakiejś oferty na kartę. Abonament, ani pseudo abonament czyli prepaid, który wymaga cyklicznych płaności nie wchodzi w grę. Czego oczekuję:
- długa ważność konta
- możliwość zakupu pakietu internetowego, może być drogi, byleby miał długą ważność
- darmowe SMS w sieci

Jesteście w stanie coś doradzić? Wcześniej korzystałem z play odNowa, ale pogrzało ich z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MalaNana:

Jakby kiedykolwiek zabrakło Ci pakietu wiedź, że za 35zl można mieć 500GB/mc w Orange I sporo danych w roamingu.

A jeśli 30GB to za dużo to w cross Mobile 10zl/mc, 12GB no limit rozmów I sms.
  • Odpowiedz
@cotozazycie mi akurat ta oferta bardzo pasuje. Głównie mam neta z WiFi z domu więc tak dużo nie potrzebuje. Nie mam dobrych wspomnień z Orange. Tmobile mnie nie zawodzi z zasięgiem itd.
  • Odpowiedz
#android #telefony #orange #plusgsm #plus #play #tmobile

Miraski, prosze mi sprzedać cynk do jakiego operatora moge przeniesc sobie numer na oferte na karte
By mieć jak najdłuższą ważnosć konta bez doładowania
Konieczna usługa e-sim
Ewentualna długa waznosć srodków mile widziana ale nie konieczna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wuwuzela1, zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami na kartę. Z Twojego opisu wnioskujemy, że idealna na Twoje potrzeby mogłaby być oferta odNOWA. Jest, to taryfa z doładowaniami
bez terminu ważności. Jej dokładne szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej. A w razie dodatkowych pytań, zawsze jesteśmy tutaj do Twojej dyspozycji.
  • Odpowiedz
Witam Mirki jest jakiś starter sensowny gdzie jest najwięcej neta?
Bo zmieniłem mieszkanie i czekam aż dostawca podłączy się pod nowy blok. W moim abonamencie place zeta za 1gb co uważam że jest duzo. I pomyślałem że może są jakieś startery które Oferuja na start jakaś paczkę transferu
#plus #play #orange #sim #internet #internetmobilny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@pawel-ryba, zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na kartę. Teraz możesz skorzystać z promocji i odebrać extra gigabajty przez rok. Możesz też zgarnąć u nas 200 GB na start. Szczegóły pakietów dostępne są na naszej stronie internetowej.
  • Odpowiedz
Kupiłem kartę w plus "Konto ważne rok", miało pobierać po 35gr za min/sms/internet ale pobiera całe 0zł
Problem w tym że chcą pobrać 5zł za utrzymanie numeru, chyba że zostanie użyty (tzn. muszę coś wydać) ale co dzwonie czy sms wysyłam to stan dalej taki sam XD

#plus #siecikomorkowe
KrolOkon - Kupiłem kartę w plus "Konto ważne rok", miało pobierać po 35gr za min/sms/...

źródło: obraz_2024-02-26_154826504

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KrolOkon znajdź jakiś tani numer premium z jakiejś fundacji albo w ostateczności czerwona linia. One są najczęściej poza pakitami albo 801 za pierwszy impuls.
  • Odpowiedz
Witajcie Mirabelki i Mirki!

Ponownie wrzucam, aby mieć lepsze porównanie, dlatego proszę możliwie piszcie dokładną nazwę swojej usługi :)

Obecnie jestem w Play "Stan Darmowy", który kończy swój żywot końcem lutego. Czy możecie mi pomóc w wyborze nowej oferty i możliwie nowego operatora, moje wymagania:
- unlimited rozmowy i SMS
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patryk1116: Możesz, tylko nie ma opcji na 2 miechy, albo na jeden miesiąc za 35 zeta, na 3 miechy za 93 zeta albo od razu na rok 365 zeta (Te trzy opcje najbardziej się opłacają). Pozostałe opcje z drugiego screena co wrzuciłem (te 3 od dołu) nie mają usługi 5G. Oczywiście od razu przy doładowaniu można to włączać. Nie trzeba najpierw się doładować jakąś kwotą np 100 zeta a potem
handballer - @Patryk1116: Możesz, tylko nie ma opcji na 2 miechy, albo na jeden miesi...

źródło: temp_file1221856605182618518

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie mogę aktywować promocji tidal na rok w plusie za darmo. Zgodnie z regulaminem najpierw deaktywowałem obecną subskrypcję, wpisałem kod, wszedłem na www.plus.pl/tidal/konto tam wpisalem numer i kod sms, a potem przerzuca mnie na stronę gdzie mam wybrać płatną subskrybcję. To jakaś ściema z tym tidalem ?

#plus #tidal #kiciochpyta
rennaissance - Nie mogę aktywować promocji tidal na rok w plusie za darmo. Zgodnie z ...

źródło: temp_file8926123317276236461

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #komorka #plus #iplus #nakarte
Nie mailem@od lat telefonu na kartę, więc trochę się gubię w tych doładowaniach. Musiałem kupić kartę plusa bo tylko on ma zasięg w miejscu w którym potrzebuje netu. No i mama kartę, mialem@jakieś tam 15gb netu na starcie, dziś coś tam przyszedl@sms że jutro stracę ważność jak nie doładuje.
No to doładowałem za 30zl i mam 25gb co
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muak47: Miałem z tyłu głowy to, że operatorzy obecnie "biją się", dając bezpłatne pakiety bezpośrednio po aktywacji startera i chcąc korzystać z internetu mobilnego w określonym miejscu wystarczy aktywować taki starter, by - w najlepszym wypadku - otrzymać te 200 czy 400 GB za 5 zł (koszt startera) na 14 dni (30 dni ważności pakietu, ale ważność konta startera na połączenia wychodzące to 14 dni).

W przeciwnym wypadku pozostaje to,
  • Odpowiedz
Jakie macie prędkości telefonu w sieciach 5G? Jaka sieć? Jaki tel?

Wynajmuję nowe mieszkanie, nie wiem na jak dlugo więc jako źródło internetu na PC chce zrobic jeszcze nie kupiony xiaomi redmi note pro+ 5G . Teraz na starym note 9 Pro na lte w Play mam 1-5Mb/s.

Jakie macie predkosci 5G na telefonie w mieszkaniu? Różnią sie od lte ? W salonie sprzedawca mi powiedział, ze osobiście ma te same prędkości
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rennaissance: nie ma sensu się pytać innych jakie mają prędkości bo wszystko zależy od lokalizacji, jedni mogą mieć 5G gdzie sięga 1400 mbps, a inny może mieć takie że nawet 40 mbps nie będzie, najlepiej to sprawdź czy jesteś w zasięgu pasma n78, bo takie daje naprawdę duże prędkości, na razie to chyba tylko Orange i Tmobile je uruchomili, Playa jeszcze nie spotkałem, a Plus nawet tego nie ogarnął jeszcze.
  • Odpowiedz
@rennaissance: w plusie "5g ultra" to pewnie było pasmo n41, ale one dużo się nie różniło od pasma n1, z którego korzystali pozostali operatorzy, tutaj możesz zobaczyć lokalizacje nadajników: https://beta.btsearch.pl, jak zaznaczysz opcję "UKE" i "3500" to będziesz miał lokalizacje dostępnych masztów n78, na razie tylko orange i tmobile, jak zaznaczysz opcję "2600" to będzie jeszcze n41 od plusa, które powinno być trochę szybsze niż stare 5G reszty operatorów
  • Odpowiedz