Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 317
- 2028
@Rudszy_132: Jesteś w Ciąży. Gratuluje.
Myślałem że się czegoś dowiem, ale jednak jestem na wykopie xD
Wie ktoś ci może być przyczyną przerywania pióra? Jak piszę i odkładam na chwile a potem znów chcę nim pisać to dopiero po kilku ruszeniach stalówką na papierze zaczyna pisać dalej. Pióro parker modelu nie pamiętam, w granicach ceny koło 160 zł. Używam nabojów parkera. #pioroboners #pioro #parker
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cyckonauta: Jak to parker im to pewnie pomoże kupno innego pióra, albo załatanie dziury w skuwce
@piotreek88: Pilot 78g F
W końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku wakacji zamówiłem sobie pióro Wing Sung 698 z #ebay Niestety, do września nie zobaczyłem go w skrzynce, paczka prawdopodobnie zaginęła, bo była nierejestrowana. Za 2 podejściem we wrześniu zamówiłem od innego chińczyka 2 sztuki i poprosiłem o wysyłkę rejestrowaną. Wysłał zwykłą i na początku listopada już straciłem nadzieję na to, że kiedykolwiek zobaczę to pióro (Robiłem cebuladeals, bo po co kupić 4$
Na początku wakacji zamówiłem sobie pióro Wing Sung 698 z #ebay Niestety, do września nie zobaczyłem go w skrzynce, paczka prawdopodobnie zaginęła, bo była nierejestrowana. Za 2 podejściem we wrześniu zamówiłem od innego chińczyka 2 sztuki i poprosiłem o wysyłkę rejestrowaną. Wysłał zwykłą i na początku listopada już straciłem nadzieję na to, że kiedykolwiek zobaczę to pióro (Robiłem cebuladeals, bo po co kupić 4$
źródło: comment_Op55qxReAUU1hOY5H08WpJLAFs7yPWhb.jpg
PobierzCzesc Mireczki,
Chce kupic sobie jakies #pioro i przy okazji moze troche popracowac nad charakterem pisma. Problem w tym, ze nigdy piorem nie pisalem i sie na tym nie znam. Ma mi ono sluzyc przede wszystkim do robienia notatek na uczelni/w zyciu. Troche poczytalem i prawdopodobnie chcialbym jakas cienka linie, mozliwosc zamontowania tloczka no i fajnie by bylo gdyby bylo jakies ladne, proste, eleganckie (ale to szczegol). Najwiekszy problem to
Chce kupic sobie jakies #pioro i przy okazji moze troche popracowac nad charakterem pisma. Problem w tym, ze nigdy piorem nie pisalem i sie na tym nie znam. Ma mi ono sluzyc przede wszystkim do robienia notatek na uczelni/w zyciu. Troche poczytalem i prawdopodobnie chcialbym jakas cienka linie, mozliwosc zamontowania tloczka no i fajnie by bylo gdyby bylo jakies ladne, proste, eleganckie (ale to szczegol). Najwiekszy problem to
@niezarejestrowany: pilot 78g/mr; ewentualnie lamy safari ale cienka linia to raczej nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niezarejestrowany na Ali poniżej 20$ jest, ja bym brał f bo nie lubię mazaków
@Jarczur: fajne
Mirki, czy jak kupiłam sobie pióro i zacina mi się przy pisaniu (w sensie, że robi takie przerwy) to mogę oddać je na reklamację?
#pioro #piorawieczne #pytanie
#pioro #piorawieczne #pytanie
- 2
- 3
@kAdi a pióro powinno się płukać po zakupie? Szczerze mówiąc nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale zaraz się za to zabieram.
- 2
- 1
@Geranid: FOP
+ jak się po prostu wymieniasz to chyba nie musisz w Targowisku pisać.
@CzerwonyPuchacz: jaki masz nick na PWF?
+ jak się po prostu wymieniasz to chyba nie musisz w Targowisku pisać.
@CzerwonyPuchacz: jaki masz nick na PWF?
@Rittel Pióromaniak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale muszę zmienić np na ten żeby się nie kojarzył tak z Marcinem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Tak wiem, nie udzielam się od jakiegoś czasu. Szukam lamy petrola z nadzieją że gdzieś jeszcze jest (✌ ゚ ∀ ゚)☞,
Tak wiem, nie udzielam się od jakiegoś czasu. Szukam lamy petrola z nadzieją że gdzieś jeszcze jest (✌ ゚ ∀ ゚)☞,
- 2
@DynPydro jak tusz to żaden. Atrament pelikana jest okej
#pioro na #prezent na #urodziny dla #niebieskiepaski #cokupic #zakupy #kiciochpyta do powiedzmy ~400zł
Które?
- Parker Sonnet 42.9% (6)
- Waterman Expert 14.3% (2)
- Pelikan M150 0% (0)
- Pelikan M200 35.7% (5)
- inne (podam w komentarzu) 7.1% (1)
@savagetommy Parkera i Watermana od razu sobie odpuść. Zostają pelikany ( ͡° ͜ʖ ͡°) piloty i lamy, twsbi i takie tam
- 0
Parkera i Watermana od razu sobie odpuść.
@CzerwonyPuchacz: dlaczego?
piloty i lamy, twsbi i takie tam
jakie tam? Konkretne modele poproszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest mi ktoś w stanie to wyjaśnić?
mam dwa pióra, Parker Sonnet i Zenith Omega
tusz którego używam to Parker Blue-Black Quink.
w Sonnecie pompkotłoczek, w Omedze wypłukany do zera nabój, i zaaplikowany atrament strzykawką.
wychodzą
mam dwa pióra, Parker Sonnet i Zenith Omega
tusz którego używam to Parker Blue-Black Quink.
w Sonnecie pompkotłoczek, w Omedze wypłukany do zera nabój, i zaaplikowany atrament strzykawką.
wychodzą
źródło: comment_0bNB8XbjFrmhTLBX8IaD8cGurPqP5hX5.jpg
Pobierz- 2
@soosh071: nastepne bedzie przezroczyste TWSBI ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zenithy są do ciuchania na codzień, a Sonnet z 1998 roku nie opuszcza mieszkania.
- 2
@jestemjakischori: Jedno pisze bardziej "mokro" stąd może ciemniejsza barwa. ;)
Mirki i mirabelki, co to za nalot na przedniej części pióra? Kilka lat już ono ma więc wiadomym jest, że złocenia miały prawo wyblaknąć, ale sam nalot pojawił się ok. 3 miesięcy temu..
#pioro #piorawieczne #bizuteria #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
#pioro #piorawieczne #bizuteria #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: comment_Iwu63oYrGndnWyaQDeDWynneF97nuwPz.jpg
PobierzZaczęłam się interesować pisaniem piórem. Możecie mi polecić jakiś konkretny, dobry model? Jest to moje pierwsze pióro i nie chcę wydać fortuny.
#kiciochpyta #pioro #kaligrafia
#kiciochpyta #pioro #kaligrafia
@Sakura555 pilot 78g, lamy safari/vista(fajnego eyedroppera można zrobić). Żadnych parkerów
- 2
@Famalandingdongsan: @Sakura555: w Europie nazywają to Pilot MR.
- 2
Mireczki, zna się ktoś na piórach?
Posiadam jedno od dość długiego czasu którym sporadycznie piszę to i owo. Ostatnio to pióro za każdym razem zostawia brudne ślady na palcach, a czasem nawet na papierze. Ktoś wie co mogło się stać? Nie znalazłem żadnego pęknięcia na osłonie stalówki przez które może przeciekać atrament, więc nie wiem co jest grane ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktoś coś?
#pioro #
Posiadam jedno od dość długiego czasu którym sporadycznie piszę to i owo. Ostatnio to pióro za każdym razem zostawia brudne ślady na palcach, a czasem nawet na papierze. Ktoś wie co mogło się stać? Nie znalazłem żadnego pęknięcia na osłonie stalówki przez które może przeciekać atrament, więc nie wiem co jest grane ( ͡° ʖ̯ ͡°) ktoś coś?
#pioro #
Mirki, jakie pioro polecacie po Lamy Safari. Zależy mi na cienkiej kresce, nie lubię piór metalowych. Najlepiej do 350 zł. #pioro #piorawieczne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@brck89 jestem już szczęśliwym posiadaczem Pelikana M200. W sklepie zastanawiałem się właśnie między nim a właśnie Watermanem Hemisphere. Oba pióra bardzo fajne, ale wybrałem Pelikana. Waterman może za kilka lat jak mi się pelikan znudzi :D i będę chciał coś nowego
Tak wygląda dobrze wydane 600 zł w ramach prezentu dla siebie na Mikołajki, czyli dwa #zegarki jeden #watchboners i #pioro
( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
źródło: comment_ELqnmW3iqBK4mFjCd9b2Mex9w7UuAJvl.jpg
Pobierz#bycjakaryastark #bjas [17]
1. Papirus jest wytwarzany z trzciny papirusowej. Był już znany 3000 lat przed narodzeniem Chrystusa.
2. Kapilara jest to na tyle cienka rurka, że zachodzą w niej zjawiska kapilarne.
3. Atrament w piórze wiecznym napływa do stalówki dzięki zjawiskom kapilarnym.
1.
1. Papirus jest wytwarzany z trzciny papirusowej. Był już znany 3000 lat przed narodzeniem Chrystusa.
2. Kapilara jest to na tyle cienka rurka, że zachodzą w niej zjawiska kapilarne.
3. Atrament w piórze wiecznym napływa do stalówki dzięki zjawiskom kapilarnym.
1.




















Oraz, jak już uda mi się, to czy znacie jakiś porady/kursy/tutoriale itp. na temat
źródło: comment_AzSgaV1ui2Hxmw7D7Rq1WYoEaiVa6IIg.jpg
Pobierz