Wpis z mikrobloga

W końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku wakacji zamówiłem sobie pióro Wing Sung 698 z #ebay Niestety, do września nie zobaczyłem go w skrzynce, paczka prawdopodobnie zaginęła, bo była nierejestrowana. Za 2 podejściem we wrześniu zamówiłem od innego chińczyka 2 sztuki i poprosiłem o wysyłkę rejestrowaną. Wysłał zwykłą i na początku listopada już straciłem nadzieję na to, że kiedykolwiek zobaczę to pióro (Robiłem cebuladeals, bo po co kupić 4$ drożej na Ali, lepiej cebulić i kupić za 15$ XD).
Wracając do domu uznałem, że przynajmniej kupię sobie atrament do niego, bo w domu mam jedynie naboje, a pióro zamówię 11.11 na #aliexpress
Wróciłem i zobaczyłem... Awizo (ʘʘ)
Po szybkim powrocie z poczty w paczce znalazłem 2 sztuki tegoż pióra, świąteczny prezent już mam z głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś zastanawiał się nad zakupem tego pióra, albo szuka jakiegoś ciekawego pomysłu na prezent, to polecam
()
Ogólnie robi bardzo dobre wrażenie, stalówka pisze bardzo dobrze, nie przerywa. Dobrze jest korzystać z nieco jaśniejszych kolorów, ja skorzystałem z typowego Hero Blue.
Pióro można bardzo łatwo rozmontować i wyczyścić, w zestawie dostałem pudełko i jakiś gadżet chyba do konserwacji pióra.
Link do Ali, prawdopodobnie wysyłka rejestrowana.
#pokazzakupy #pokazpioro #wingsung #pioro
c.....u - W końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku wakacji zamówiłem sobie pióro Wing Sung 69...

źródło: comment_Op55qxReAUU1hOY5H08WpJLAFs7yPWhb.jpg

Pobierz
  • 7
@czikapu: W planach mam zakup tego pióra ale cena w porównaniu do innych chińczyków odstrasza. Brałbym w okolicach $10 max. Występuje jeszcze pod nazwą Lucky 698. Zobacz na klipsie od skuwki bo może być taki napis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dosyć podobne i tańsze jest Caliarts Ego. Też chińczyk.
X450 miałem brać ale skusiłem się na X750. Pisze bardzo grubo i jest ciężkie. Stalówka dosyć potężna. Bardzo
@Minishcap: Mam Lucky na skuwce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Właśnie porównywałem z Caliartsem i chyba jakimś Jinhao i właśnie ten Wing Sung mi najbardziej wpadł w oko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurczę, cena tego atramentu niszczy xD