#perfumy ktoś by chciał Turathi Blue albo Aether z Rosska podzielić? Chociaż może na zapas psikacze zostawić…( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@khetar Nie mam pojęcia, ja dostałem info dziś rano bo siostra pracuje w Rossmanie. Swoją drogą jest coś wartego do kupienia w ciemno z Memo Paris ? Dużo zapachów w ofercie a czaiłem się na African Leather
  • Odpowiedz
#perfumy przybywam z nietypowym zadaniem.
Mam flakon 9am Dive, ale potrzebuję resztę dodatków kosmetycznych. Ma ktoś niepotrzebne z zestawu, albo chce się zamienić zestawem za flakon zafoliowany + dopłata?
ranadj - #perfumy przybywam z nietypowym zadaniem. 
Mam flakon 9am Dive, ale potrzebu...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś chętny na 2 Guerlainy z promo rossmana które chyba właśnie się pojawiło:

Guerlain Homme EDP 100ml nówka za 190zł
Guerlain Heritage EDT 100ml - 165zł
#perfumy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Redukcja kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Serge Lutens Chergui 48/50ml - 205zł
Paco Rabanne 1 Milion Lucky 100ml (bez folii) - 200zł
Tom Ford Grey Vetiver EDP 100ml
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#perfumy Miałby ktoś odlewke Sicily Mancera?
Plus straganik :p
Edit:
W sumie to jak ktoś ma flakon z La Nuit de L'Homme Bleu Électrique to też poproszę 😁
Miło wrócić na tag.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzystając z dobrej ceny na Eau d'Ombré Leather zapraszam na rozbiórkę, cena 3.60 za ml, fajna przystępna skóra podbita przyprawami i wanilią. Można coś dobrać ze straganu #perfumy
Vhredny - Korzystając z dobrej ceny na Eau d'Ombré Leather zapraszam na rozbiórkę, ce...

źródło: IMG_6401

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupię odlewki Nishane Wulóng Chá, Xerjoff Torino21, Ormonde Jayne Montabaco Intensivo i Amouage Reflection Man.
#perfumy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W przyszłym tygodniu planuje iść sprawdzić #perfumy MITH w Bangkoku.

Polecało mi je kilka osób tutaj.

Na jakieś konkretne mam zwrócić uwagę? Bo z tego co widzę na stronie to wybór jest duży.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękuję za bardzo szybką sprzedaż. Zostały jeszcze te trzy perełki. Jeżeli ktoś się zdecyduje na całość, wysyłka gratis.
Amouage Reflection Man 5 ml 40zł
Terre d'Hermès Eau Givrée 19/20 ml 45zł
French Avenue Vulcan Feu 30 ml 30 zł
#perfumy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie flakoniki poszukuja nowego domu

Lattafa Asad ~92/100ml - 40zl
Lattafa Ejaazi ~95/100ml - 30zl
Mancera Red Tobacco
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach