@Secla: Prawdę mówiąc, pierwszą interwencje można zaliczyć do błędów bramkarskich. Był prawidłowo ustawiony, strzał był z daleka w miejsce w którym stał i nie było większego zagrożenia dobitką, więc powinien tą piłkę opanować zamiast wybić za boisko. Ale to tak tylko teoretyzować można.
  • Odpowiedz