Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 106

@Minieri: brak Drągowskiego na Euro to będzie wstyd dla Brzęczka, Bońka i całego PZPNu
@rasmor: @TomaszHajto111: P--------e mamy z bramkarzami, tylu może jechać i weź tu dobrze wybierz a i tak bedzie grał jeden
- 217
@Minieri ta akcja spokojnie może się znaleźć w spocie reklamowym tej ligi.
- 109
- 18
- 37
- 9
Szczęsny by to wpuścił.
@matixrr: zabrał punkty mojemu kapitanowi w FPL, antypolak

@StadionowyT: to, że nie było tu powtórki karnego to jakiś żart
- 1
dałem razem z faulem na początku, bo nie trwało to długo

- 0
faul

@StadionowyT: Drągowski by obronił i strzelił z kontry
Paulo Gazzaniga broni rzut karny
nie mam pojęcia dlaczego dźwięk się rozjechał
#mecz #meczgif #paradagif #premierleague #tottenham
nie mam pojęcia dlaczego dźwięk się rozjechał
#mecz #meczgif #paradagif #premierleague #tottenham

@CydrNorweski: od 20 min mam jakieś dzwiękowe lagi na canal+
konto usunięte via Zakop
- 0
@Tang0: na C+ HD? Bo na 4K wszystko idzie gitara

- 0
ręka

- 12

- 4
faul

- 3
powtórki


@StadionowyT: Na powtórce to już tak wspaniale nie wygląda jak z pierwszego ujęcia.

@StadionowyT: zawszw zastanawia mnie dlaczego tak mało terrorystów gra w premier league?

- 210

- 67
Szczęsny by to wpuścił
- 140
@EscapeFromEveryday: To chyba komunista. Naprawia problemy stworzone przez samego siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ma ktos interwencje Edersona(czerwona kartka)?
#paradagif
#paradagif























#mecz #meczgif #paradagif #laliga #fcbarcelona