Gdybyśmy pojechali na te mistrzostwa, to nawet stłamszeni w meczu z Kurasą, tracąc trzecia bramkę w dwudziestej minucie, to nasz stary Bobek miałby więcej lepszych kontaktów z piłką niż kimbappe w całej pierwszej połowie
#mec,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorzej, że to teraz mogłaby być Polska na ich miejscu.
Wystarczyło trochę lepiej grać w barażach i właśnie teraz Katar by nam wsadzał farfocla na 2:1 po drugim koszmarnym błędzie biało czerwonego obrońcy.
#mec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jak co ale tutaj Memphis pokazał jaja. Najpierw przeciwnik pada jak kłoda bez powodu, a potem drugi stara się już tylko Memphis sfaulować, ale i to się mu nie udaje. Dobre to było, oglądajcie 😊
#mec #sport #pilkanozna #heheszki
Bunch - Co jak co ale tutaj Memphis pokazał jaja. Najpierw przeciwnik pada jak kłoda ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DzonySiara: ja akurat u siebie nie wiedze, ale często z chęcią jeżdże asystować teściowi, bratu czy szwagrom. Mnie akurat sama produkcja wędlin nie wciągnęła, jednak klimat przy wedzarce, jeszcze jak się kieliszek znajdzie czy dwa, a wiadomo że się zawsze znajdzie, a jeszcze przy takiej pogodzie, no cóż, czuć tam zawsze to co napisałeś w pierwszych trzech słowach swojego wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wszyscy już o karnych łącznie z komentatorami polszmatu a jeszcze 15 minut, pewnie zaraz molde strzeli gołą dupą

#mec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach