Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

palantir

  • Obserwuj 32

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

iKrystian
iKrystian
19.05.2021, 09:46:53
  • 0
Palantir 23.50
#gielda #palantir #pltr
iKrystian - Palantir 23.50
#gielda #palantir #pltr

źródło: comment_1621417570RhhCoI3LtX2ZAbuXrQfrCT.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....1
G.....1
konto usunięte 19.05.2021, 09:47:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iKrystian: tak bedzie, jestem tą kreską
  • Odpowiedz
getin
getin
19.05.2021, 09:49:06
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
A.....-
A.....-
konto usunięte 14.05.2021, 17:44:48
  • 12
wykonałem zaawansowaną analizę palantira. Cena w tym miesiącu może osiągnąć od 4 do 40 dolarów. nie ma za co
#gielda #pltr
#palantir
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nalogowiec
nalogowiec
nalogowiec
11.05.2021, 21:29:17
  • 28
#palantir #pltr #gielda
nalogowiec - #palantir #pltr #gielda

źródło: comment_1620768516EOyex2ROqnWOxG3RvOo4sF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....2
j.....2
konto usunięte 11.05.2021, 11:44:42 via iOS
  • 2
Ale z was pesymiści, nie to co w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda #palantir
j.....2 - Ale z was pesymiści, nie to co w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gielda #palantir

źródło: comment_1620733482ZWor3XWfD4XqrQxcMSJrYF.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

getin
getin
11.05.2021, 11:46:51
  • 1
pfff ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
GlenGlen12
GlenGlen12
11.05.2021, 06:34:11
  • 2
dzisiaj o 14:00 wyniki #palantir ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w.....n
w.....n
konto usunięte 11.05.2021, 06:51:10
  • 1
@GlenGlen12: tylko za co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w.....n
w.....n
konto usunięte 11.05.2021, 06:51:38
  • 1
@GlenGlen12: chyba, że od Burglara pożyczy
  • Odpowiedz
Casiofx
Casiofx
Casiofx
10.05.2021, 13:57:23
  • 0
Warto czekac i kupic za $15? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pltr #palantir #gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....2
j.....2
konto usunięte 10.05.2021, 14:00:17 via iOS
  • 4
Dla mnie warto było pierwsze 100 akcji kupić po 31 ¯_(ツ)_/¯ i tak sobie uśredniam od 3 miesięcy zamiast zająć się czymś pożytecznym
  • Odpowiedz
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
10.05.2021, 13:53:39
  • 1
Impreza zamknięta dla akcjonariuszy #palantir. Jedziemy panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RussellSuperFan
RussellSuperFan
10.05.2021, 13:57:59
  • 1
@Masc_Dla_Lewaka: to nie Polska, to NL.
  • Odpowiedz
GlenGlen12
GlenGlen12
10.05.2021, 13:41:48
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferoo
goferoo
10.05.2021, 13:43:42
  • 6
@GlenGlen12: no jak to co, będziemy dobierać taniej, w końcu to wyleszczenie długoterminowe
  • Odpowiedz
GlenGlen12
GlenGlen12
Autor
10.05.2021, 13:50:38
  • 1
@Sabarolus: albo microstrategy
  • Odpowiedz
Tytyka
Tytyka
07.05.2021, 19:52:41
  • 1
Ni chu chu nie rozumiem o co chodzi z tym #palantir. Spółka leci dzisiaj 1.3% XD
a na tagu szał jakby były jazdy +-10%.
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamil-wasniewski
kamil-wasniewski
07.05.2021, 19:58:37
  • 21
@Tytyka: Bo jak Palantir spada tylko 1% to inwestorzy czują się jakby rosło.
  • Odpowiedz
Anien
Anien
07.05.2021, 20:11:29
  • 4
@Tytyka: Spadek gdy cały Nasdaq odbija to już naprawdę słabo, spółka zaczyna walić gnojem coraz mocniej
  • Odpowiedz
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
07.05.2021, 18:09:33
  • 7
Ten nieudacznik miesiąc czasu naganiał na palantir. Konfident, sprzedał mnie moderacji jak go jechałem i jego palantir. Ruda kur... Miejcie na uwadze.
#gielda #palantir
MascDlaLewaka - Ten nieudacznik miesiąc czasu naganiał na palantir. Konfident, sprzed...

źródło: comment_1620410972wXI0hCq73YUMr4A6WUKxZA.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....m
a.....m
konto usunięte 07.05.2021, 18:24:53
  • 2
@Masc_Dla_Lewaka: ja poprostu mam beke z typow nagonionych na meme stocki i nie umijacych wyciagnac swoich lewakow w pore. A jak nie umiesz to teraz smaruj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a.....m
a.....m
konto usunięte 07.05.2021, 18:29:17
  • 2
@Masc_Dla_Lewaka:

nieudaczniku

pisze typ co wtopil w palantirze xD
  • Odpowiedz
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
07.05.2021, 17:51:25
  • 4
#palantir Tylko dla akcjonariatu dance
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
07.05.2021, 17:43:18
  • 1
Wspaniały skok 102 metry
#palantir
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
07.05.2021, 17:29:41
  • 4
Akcjonariat #palantir
CALA SALA ZAPIER%%%
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

luczyk
luczyk
08.05.2021, 07:48:07
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Autor
08.05.2021, 14:28:17
  • 0
@luczyk: ja wyrzucilem przy 24.xx i jestem happy
  • Odpowiedz
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
07.05.2021, 16:03:50
  • 8
Akcjonariusze #palantir w tej chwili
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
Masc_Dla_Lewaka
07.05.2021, 15:04:27
  • 0
Tańczymy wszyscy, oprócz ludzi mających #palantir
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniek74
maniek74
07.05.2021, 15:07:35 via iOS
  • 1
@Masc_Dla_Lewaka: Ty chyba masz i to jeszcze kupiony w PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w.....n
w.....n
konto usunięte 07.05.2021, 15:13:54
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
GlenGlen12
GlenGlen12
06.05.2021, 18:00:17
  • 1
Ale mnie cieszy spadek #nio ten przewartościowany w k---e stock ma zajebiscie toksyczne community, a spadek #palantir juz mnie tak nie bawi bo lubie @mam_odwage_nic_nie_osiagnac a wiem, ze zawiśnie na haku na dluuuugie dni, moj short na #nasdaq od tamtego tygodnia caly czas w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goferoo
goferoo
06.05.2021, 18:06:30
  • 7
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: na razie nastrój jakby spółka nigdy w historii nie przyniosła zysku XD
  • Odpowiedz
kopstrumcziwadze
kopstrumcziwadze
06.05.2021, 19:07:01
  • 0
@goferoo: alboj jakby miała nie przynieść zysku przez te następne 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GlenGlen12
GlenGlen12
20.04.2021, 17:52:17
  • 0
w między czasie kiedy zrobiłem 22% profitu na #kryptowaluty od czasu demoday, przyszedłem zapytać was na tym tagu, jak tam #palantir ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Narmol
Narmol
20.04.2021, 17:54:26
  • 1
@GlenGlen12: wspaniale, gromadzimy coraz więcej :)
Narmol - @GlenGlen12: wspaniale, gromadzimy coraz więcej :)

źródło: comment_1618941265cwDqkveTjWCuLBo0YoZ2Tr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
GlenGlen12
GlenGlen12
Autor
20.04.2021, 17:56:41
  • 0
@Narmol: no i nie miałem racji?
  • Odpowiedz
nalogowiec
nalogowiec
nalogowiec
14.04.2021, 15:04:30
  • 6
https://vimeo.com/event/723811 oficjalny stream demo day

haslo deeprootsarenotreachedbythefrost
#pltr #palantir #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emes83
emes83
emes83
14.04.2021, 15:09:07
  • 0
@nalogowiec: ej, czy oni pokazuja jakiegoś BI/BA?
  • Odpowiedz
qman
qman
qman
14.04.2021, 15:36:33
  • 0
@nalogowiec: omg przeczytałem deep throathed by the frost xD
  • Odpowiedz
asutip
asutip
14.04.2021, 14:27:20 via iOS
  • 13
Jest już pierwsze demo Palantira.

To THE MOONNN!!!
#gielda #palantir
asutip - Jest już pierwsze demo Palantira. 

To THE MOONNN!!!
#gielda #palantir

źródło: comment_1618410440liOpqSG3s8Ig5ro7udg0Cx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mcsQ
mcsQ
mcsQ
14.04.2021, 13:34:30
  • 3
Palantir easy 28$ dziś.

#gielda #pltr #palantir
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotre-gie
piotre-gie
14.04.2021, 23:24:51
  • 1
@mcsQ: XD
  • Odpowiedz
piotre-gie
piotre-gie
14.04.2021, 23:31:57
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 8 z 12
  • >

Powiązane tagi

  • #gielda
  • #pltr
  • #pltrspam
  • #technologia
  • #datawalk
  • #asbis
  • #microsoft
  • #pytanie
  • #enphase
  • #heheszki
  • #2137
  • #dat
  • #zajebanezx
  • #pltrspa
  • #ethereum

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking