@nalogowiec: zapytam w drugą stronę: co się zmieniło od listopada (wtedy były po 15) że nie może wrócić w te rejony? OK - nowe umowy są ale wyniki nie zachwyciły. Otoczenie makro - bez zmian, covid dalej w natarciu.
  • Odpowiedz
Dylemat palanta #palantir
1) zamykać longa ze stratą, shortować, odkupić longa taniej
2) zacisnąć zęby na potencjalny zysk z shorta i trzymać longa aż wróci za 10 lat powyżej $30
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach