#orkan dotarł na warsiaską Pragię! #pogodawarszawska
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

cielo
- 1

heheszek
- 1
@cielo: Moja babcia na Rózycu handluje od 40 lat, pełen szacun :)

cielo
- 1
@heheszek: znam, mam na telefonie nawet :D
- 1
@crosfire: na mojej wsi to wszystkie prądy górą idą. Ostatnio przy ocieplaniu ściany jak spiąłem dwa druty na linii z słupa to cały wieczór w gminie jednej fazy nie było...
- 1
@crosfire: XXI wiek, ale urządzenia po burzy to się palą na potęgę, wystarczy, że blisko walnie piorun i wystarczy te kilka volt indukowanego napięcia w skrętce, żeby uśmiercić port Lan w karcie czy routerze, po orkanowej burzy brakło mi kart sieciowych na wymiany, idą jak świeże bułeczki w piekarni :)
Gdzie jest #orkan? Wpisujcie miasta.
- 2
@WielkiZderzaczHadronow: N--------o pieruny kuliste, siarczyste w Grodzisku Mazowieckim ;_;
@WielkiZderzaczHadronow: Gliwice :D
@antipathia: Dziwne, u Was miało być spokojniej niby ... '___'
- 0
@LubieDlugoSpac: u mnie już jest spokojnie, przez chwilę tylko myślałam, że umrę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pretty_hot_programmer: muzicbrainz picard
- 1
@lizergamid: okazało się że samo amarok też ma nieźle to rozwiązane ;)
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 3
W Łodzi kilka razy błysnął porun i słychać burzę o.O #orkan jednak będzie?
- 1
- 1
@adizj: Przyszedł, ale się zmęczył i siedzi w barze przy piwku
- 2
@kaczmar119: aż światło rozwiewa
@kaczmar119: o, cześć sąsiad ;)
@polbanda: Yep.

- 5
- 2
#raportstanowmagazynowych #orkan #zima #azylboners
ubyly 2 kiełbasy i kawałek chleba. Drewno schodzi w szybkim tempie. Przybyło 10cm śniegu. Zaraz umyć się i spać. Aż się boję co będzie rano.
A jak u was ma się #zima?
ubyly 2 kiełbasy i kawałek chleba. Drewno schodzi w szybkim tempie. Przybyło 10cm śniegu. Zaraz umyć się i spać. Aż się boję co będzie rano.
A jak u was ma się #zima?
- 1
@Marathora: gdzieś się chmury rozdarły nad Pomorzem, ale dmie lodowaty wiatr
Stanąłem autem pod drzewem które mega sie kołysze i trzeszczy a jestem po 5 piwach więc nie będę objezdzal osiedla w poszukiwaniu lepszego miejsca i boje sie o swoje autko :(
#orkan
#orkan
- 0
@miiihau: ta, AC na 10letnie auto... Może i by ktoś przyjechał, ale nie śmiałbym prosić :D
@Lysy_z_Oporowa: nie śmiej potem marudzić, ze nie dzwoniles, jak sie coś stanie. Czego oczywiście nie życzę! :))
- 1
- 3























