Hej, od zachodu wieje,

Hej, od zachodu wieje,

Hej, od zachodu wieje,

Rozjebiemy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żeby mi ten orkan nie zatrzymał pociągu, bo nie dojadę na uczelnie jutro. Poza tym u mnie nie wygląda to tak źle, nawet nie pada, mieszkam jakąś godzinę od Gdyni

#orkanksawery #orkan
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Burze, stopień II - opady deszczu od 41 do 70 mm. Wiatr w porywach od 91 do 110 km/h. Grad od 2 do 5 cm."

Ciekawe co z tego wyjdzie :)

#orkan #z-------------j
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy tylko ja siedze cały dzień w domu i tylko dla mnie nie było żadnego śniegu, pada deszcz czasem, nie słychać żeby wiało i generalnei to ten orkan to jakiś dupny jest ?

a to wszystko dzieje sie na pomorzu gdzie miało być fajnie

#orkan #nudy #calydzienmirko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach