Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@surma: efekt cieplarniany tego nie pomalujesz
- 1
@killerpizza: 2 wojny przeżyły. Na niektórych są dziury po kulach.
- 0
@duckar: Nie korzystam z tych prognoz. Obserwuję na bieżąco na obserwatorzy.org, albo u Łowców.
- 2
W Warszawie lekki wietrzyk, gdzie ten #orkan, miała być pożoga i śmierć.
@Budyno: Nawet orkan omija tę spelunę XD
Żeby mi ten orkan nie zatrzymał pociągu, bo nie dojadę na uczelnie jutro. Poza tym u mnie nie wygląda to tak źle, nawet nie pada, mieszkam jakąś godzinę od Gdyni
#orkanksawery #orkan
#orkanksawery #orkan
"Burze, stopień II - opady deszczu od 41 do 70 mm. Wiatr w porywach od 91 do 110 km/h. Grad od 2 do 5 cm."
Ciekawe co z tego wyjdzie :)
#orkan #z-------------j
Ciekawe co z tego wyjdzie :)
#orkan #z-------------j
- 9
- 6
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
@kkb1: jak również norka i koran. i co teras?
- 3
@hikarukimura: ale mały
- 1
@hikarukimura: Dziwilo mnie dzisiaj jak w faktach pokazali mapke i bylo ze ~110km/h nad morzem, ~95km/h srodek polski i ~140km/h wlasnie nasze rejony. Wiesz moze dlaczego tak ?
- 1
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 0
@blasted: potwierdzam.
#orkan w wlkp cos bardziej zaczelo wiac :)
czy tylko ja siedze cały dzień w domu i tylko dla mnie nie było żadnego śniegu, pada deszcz czasem, nie słychać żeby wiało i generalnei to ten orkan to jakiś dupny jest ?
a to wszystko dzieje sie na pomorzu gdzie miało być fajnie
#orkan #nudy #calydzienmirko
a to wszystko dzieje sie na pomorzu gdzie miało być fajnie
#orkan #nudy #calydzienmirko
KTO JUTRO W PRACY BĘDZIE UMIERAŁ Z NUDÓW, CHYBA ŻE SKOCZY NA HALĘ ALBO SYMULATOR, BO NA BANK ZAMKNĄ LOTNISKO?
1. JA
#piotszakstyle #orkan
1. JA
#piotszakstyle #orkan
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
W Poznaniu coś tam lekko walnęło, ale w Berlinie to huczy jakby Polacy Bramę Brandenburską zdobywali.
http://www.blitzortung.org/Webpages/?lang=pl&subpage_0=15
#poznan #berlin #burza #orkan
http://www.blitzortung.org/Webpages/?lang=pl&subpage_0=15
#poznan #berlin #burza #orkan






















Hej, od zachodu wieje,
Hej, od zachodu wieje,
Rozjebiemy