Słuchajcie, 2lata temu kupiłem auto, które miało jeszcze kilka miesięcy OC + AC. Generali sobie zażyczyło kosmiczną dopłatę gdybym chciał je kontynuować bo oczywiście poprzedni właściciel zgłosił, że sprzedał samochód. Ja je oczywiście wypowiedziałem od razu po tej informacji i kupiłem gdzieś indziej coby nie zabulić. Pytanie czy nie przysługiwał mi jakiś zwrot za te kilka miesięcy pozostałe? W sumie to już było kawał czasu temu, ale nic w przyrodzie nie ginie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
konto usunięte via Android
- 0
Dostałem karę za brak OC. Tylko nie stać mnie na jej opłatę. Odwołałem się od niej dzień po otrzymaniu. Na zapłacenie mam 30dni i tyle już czekam na odpowiedź od nich i nic... Co mam zrobić w tym przypadku ? Ile oni mają czasu na odpowiedź?
#ufg
#ubezpieczenia
#oc
#ufg
#ubezpieczenia
#oc
@Majkel94: Wpłać jakąś małą kwotę, napisz pismo z prośba o rozłożenie na raty, niżej podaj harmonogram spłaty (kwota - planowana data spłaty - numer raty). Napisz, że pierwszą ratę już wpłaciłeś, załącz potwierdzenie przelewu, poproś ładnie o przychylne odniesienie się do Twojej prośby i zrozumienie Twojej cięzkiej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) długu nie umorzą, ufg nie umarza po prostu, nie moga i wynika to z
@Majkel94: chore jak i inne przepisy w tym kraju, niestety musisz na każdym pojeździe mieć zachowaną ciągłość OC nawet jak nie jeździ od 10 lat albo nie wiem, lezy rozebrany w stodole
- 0
Mirki kupiłem samochód z OC do maja, pierwsza rata zapłacona do listopada, prywatny właściciel powiedział, że musi zgłosić do PZU, że sprzedał samochód. Czy może on wycofać OC i ja będę musiał od razu kupić? Chciałbym poczekać do listopada i wtedy anulować te OC i znaleźć coś samemu bo tu facet miał 900 zł za OC a myślę, że samemu znajdę taniej. Jak to wygląda realnie z OC?
#oc #
#oc #
@vlodek2532 nie ma czegoś takiego. Tylko i wyłącznie wypowiedzenie kupującego.
Hej #mirki od #ubezpieczenia potrzebuję #oc takiego jak na pic rel dla swojej działalności.
Ktoś pomoże? Musi być zakres ubezpieczenia do 5 mln koniecznie. Mój biznes to doradztwo #bhp
Ktoś pomoże? Musi być zakres ubezpieczenia do 5 mln koniecznie. Mój biznes to doradztwo #bhp
źródło: comment_1595932463dAFTVPsu23Bzr3hn6wgAQZ.jpg
PobierzMirek obsłużony ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
@Jestem_Tutaj oc zawodowe czy z oc z tyt dzial z odp za produkt zrobiles ? Zawodowego chyba nie ma dla tej branży?
- 1
@Kejran: o dziwo jest to możliwe - motorowery miały mniejszą pulę numerów i czytałem niedawno, że np w Krakowie wydawali niektóre numery podwójnie, bo oryginalna pula się wyczerpała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patologia XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Hejo, kto teraz tutaj liczy ubezpieczenia samochodowe w wielu firmach :)? Interesuje mnie OC/AC/ASS
#oc #ubezpieczenia
#oc #ubezpieczenia
Gdzie teraz idzie wyrwac najtansze #oc #ubezpieczenia
Cześć, gdzie znajdę najtańsze #oc dla młodego kierowcy (21 lat), prawo jazdy właśnie odebrane xd? Samochód to e46 w 2.0, 143 konie. Rankomat wypluwa kwoty od 2 i pół tysiąca.
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Divinex99: daruj sobie wszystkie mfindy, rankomaty itd. Idź do porządnego multiagenta, a na 99% znajdzie najtańszą ofertę.
- 0
Ubezpieczal ktos motockl jedynie od kradziezy? Ile moze wynosic rocznie takie ubezpiecznie dla moto wartego z 15 tys w Warszawie? Moto garazowane w nocy ale w dni robocze zostawiane na 8 godzin na miescie na ulicy pod siedziba firmy.
#motocykle #oc #ac #ubezpieczenia
#motocykle #oc #ac #ubezpieczenia
@tex00 lokalsi z jg i zg sa dogadani z policja :-) bylo jakis czas temu wietrzenie, ale nic sie nie zmieniło
- 1
@James456: Nie zrobisz raczej od samej kradzieży. Jedyna sensowna opcja ktora kiedys pewien kolega ubezpieczyciel na warszawskiej grupie podawal to ograniczyc zakres i wziac udział wlasny. a no i AC nie musisz miec w tym samym miejscu do OC + czym tansze moto tym mniej sie oplaca. W stolicy chyba tylko Allianz daje jakakolwiek sensowna oferte cenową ale z tego co slyszalem na tym to polega bo potem problemy robia.
- 0
#ubezpieczenieoc
#autocasco
#oc
#ac
Cześć,
Kupiłem samochód z Niemiec i poszukuję OC i AC dla niego. Jest tu jakiś specjalista od ubezpieczeń, który pomoże mi znaleźć atrakcyjna ofertę?
#autocasco
#oc
#ac
Cześć,
Kupiłem samochód z Niemiec i poszukuję OC i AC dla niego. Jest tu jakiś specjalista od ubezpieczeń, który pomoże mi znaleźć atrakcyjna ofertę?
Panowie i Panie, co się dzieje z AC i OC po kupnie samochodu, jeśli są wykupione w tym samym towarzystwie? Kupuję samochód i nie wiem jak to będzie wyglądało. Obecnie samochód ma OC i AC w PZU. OC z tego co wiem jest na samochód, więc przechodzi na nowego właściciela (ewentualnie robią rekalkulację składki), ale co z AC? Szczególnie, że są w tym samym towarzystwie.
#ubezpieczenia #oc #
#ubezpieczenia #oc #
@JEST-SUPER tylko i wyłącznie OC przechodzi na nabywcę
- 0
@ekspert_PZU: czyli w zasadzie dobrze by było kupić samo AC? Jest u Państwa taka możliwość? Czy jeśli wypowiem też OC w PZU, żeby zawrzeć nową polisę na OC + AC, to obecny właściciel otrzyma zwrot również za niewykorzystany okres OC?
Czy jest na sali jakiś agent ubezpieczeniowy? Potrzebna oferta OC dla Seicento. Patrzę i ceny oscylują w okolicy 1k zł, ten samochód nie jest tyle warty... #oc #ubezpieczenia #ubezpieczenie
W piątek złożyłem wypowiedzenie umowy oc w pzu (ubezpieczenie traci ważność dzisiaj) ale od dzisiaj też mam ubezpieczenie u innego operatora. Na mojepzu status ubezpieczenia to dalej 'aktywny'. Jest się czego obawiać? Wypowiedzenie złożyłem mejlem oraz dla pewności przez mojepzu - napisane odręcznie wg. wzoru i podpisane. Teraz się cykam żeby mi tej raty kontynuacyjnej nie naliczyli ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby złożone 17.07 czyli zgodnie z umową
@NaAdanosa: rankomat to też agent, widać jak im zależy xD
- 0
@ekspert_PZU: Dzięki serdeczne za link i pomoc :)
#ubezpieczenie #pzu #oc #pytanie #pytaniedoeksperta
Mirki, mój tato zapomniał opłacić OC, spóźnił się o 5 dni, jutro mamuśka ma skoczyć i je opłacić, czy w związku z tym spóźnieniem mogą pojawić się jakieś konsekwencje ze strony ubezpieczyciela? (PZU)
Mirki, mój tato zapomniał opłacić OC, spóźnił się o 5 dni, jutro mamuśka ma skoczyć i je opłacić, czy w związku z tym spóźnieniem mogą pojawić się jakieś konsekwencje ze strony ubezpieczyciela? (PZU)
- 0
OC na pierwsze auto ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiem, że na porównywarkach wychodzi drożej, jakiś mirek jest wstanie coś poradzić?
#oc #ubezpieczenia
#oc #ubezpieczenia
źródło: comment_15951623743MBL6NtPvbJKwKAY8PAau3.jpg
Pobierz@Hawrus odezwij się jutro na PW to ogarniemy
Dostałem od #axa ofertę przedłużenia OC i AC droższa niż przy obliczeniu składki na stronie. Czy będę mógł skorzystać z oferty ubezpieczenia tak jak dla nowego klienta?
#oc #ac #ubezpieczenia
#oc #ac #ubezpieczenia
Witam. Aktualnie nie potrafię się ani dodzwonić ani dobić do nikogo na czacie więc pytam się was.
W sierpniu kończy mi się OC samochodu + pomoc w drodze oraz nnw w PZU. Rok temu kupowałem to ubezpieczenie bezpośrednio w biurze i był to mój pierwszy raz kiedy ubezpieczałem auto. Tak się złożyło że nie będzie mnie w Polsce w sierpniu. Tak więc, będę mógł przedłużyć moje oc wraz z resztą pakietów przez
W sierpniu kończy mi się OC samochodu + pomoc w drodze oraz nnw w PZU. Rok temu kupowałem to ubezpieczenie bezpośrednio w biurze i był to mój pierwszy raz kiedy ubezpieczałem auto. Tak się złożyło że nie będzie mnie w Polsce w sierpniu. Tak więc, będę mógł przedłużyć moje oc wraz z resztą pakietów przez
@grooocik: dostaniesz propozycje nowej polisy i bedziesz musial tylko zrobic przelew
@grooocik powinny przyjść papiery na adres jakoś 3 tyg wcześniej ale jak nie kcesz z PZU dalej to se weź insze ale ich i tak chyba trzeba poinformować min 3 dni wcześniej. Na stronie jest napisane, nawet online można chyba.
Rok temu ktos mi tutaj kolowal #ubezpieczenie #oc Przydaloby sie znowu :D
@Biszkopcik: luz, mi to lata, tamten mi pomógł kilka razy to się odwdzięczam jak widzę że jakiś Mireczek pyta. Miłego weekendu!
- 1
@Biszkopcik: Jeśli jeszcze aktualny temat i nadal szukasz, to podbij na priv :) sorki, że dopiero teraz odpisuję.
@Stan_Przedzawalowy: dzięki (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@Stan_Przedzawalowy: dzięki (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 0
Najdalsze assistance na osobówkę do kupienia w Polsce to?
#pytanie #samochody #motoryzacja #assistance #ubezpieczenia #oc #ac #podroze #turystyka
#pytanie #samochody #motoryzacja #assistance #ubezpieczenia #oc #ac #podroze #turystyka
źródło: comment_1594977664AYRiBK3MrnYotqLMMUCu0L.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
@pogop obecnie w HDI mam bez limitu kilometrów w kraju
@pogop: Nie dla Polaka to :(

































"(...)do rozpatrzenia roszczenia o odszkodowanie z tytułu uszkodzonego mienia, niezbędne jest:
• wskazanie marki/modelu, daty i ceny zakupu,
• przedstawienie faktury zakupu lub innego dokumentu potwierdzającego dowód własności uszkodzonego mienia oraz koszt
@amath: no i popełnij przy okazji 3 przestępstwa. DOBRY PLAN
teoretycznie powinni ci
@Crea: W ramach tzw. "polowań na frajera" ubezpieczyciel może wymagać nawet żebyś zaklaskał uszami.
I oczywiście często to robi stawiając wymogi typu "pokaż paragon".
Po prostu część poszkodowanych, którzy paragonu nie mają, wtedy spuści smutno wzrok i stwierdzi "trudno...