• 0
Czy są jakieś leaki na temat remasterów/nowych, porządnych Poksów na #nintendoswitch? Podobno Shield/Sword słabe, a chciałbym pozbierać stworki tak jak za dzieciaka na Game Boyu
Jeszcze #pokemon i #nintendo dla dodatkowego zasięgu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendoswitch #nintendo #switch

Od niedawna jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem Pstryczka. Szczęśliwym, bo posiadam, a nie, bo research cen gier zrobiłem dopiero po zakupie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tzn. tragedii nie ma, ale najciekawsze gry choć mają kilka lat wciąż kosztują jakby ich premiera była wczoraj.

Ale widzę, że na zagranicznych eShopach trafiają się grube promocje. Hollow Knight za mniej niż 8zł, gdzie u nas ponad 50, czy masa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koczi_92: tak jak Pan OmarBongo napisal. W argentynie kupujesz kody przez strone WWW, ale nie zaplacisz tam zadna karta platnicza wydana poza Argentyna.

Z usa i mex (na mex dziala PP z usa) kupisz, pod warunkiem ze zalozysz paypala na adres amerykanski, najlepiej alaska gdzie jest 0% sales tax. Problemem jest to, ze nie wszystkie karty paypal amerykanski akceptuje. Ja nie moglem dodac revolut, ani zadnych innych podobnych, nie przeszla
  • Odpowiedz
Kupiłem Switcha, i chciałem się przywitać z pozostałymi sześcioma właścicielami Nintendo Switch w Polsce( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak naprawdę to preorder na limitowaną edycję Mario więc jeszcze miesiąc czekania na pstryczka :(

No ale jakie gry polecacie? I chodzi mi o gry których nie ma na PC czy innych konsolach bo multiplatformy i tak ogrywam w większości
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krzaku_83: to jest zwykły swtich v2 z kartą 400 GB i prawie 1000 zł przebitki na grach cyfrowych. Możesz sobie porównać ceny konsol w necie i sobie przemyśleć, czy chcesz wydawać prawie tysiaka za konto z cyrfowymi grami
  • Odpowiedz
@Krzaku_83 Używanego Switcha za 1100-1200zł możesz kupić, więc tu tak naprawdę dopłacasz 1500zł za gry.
Gdybyś samemu chciał te 43 gry z osobna dokupić to na pewno byś zapłacił dużo więcej.
Pytanie czy wszystkie te gry cię interesują i czy godzisz się na ryzyko odkupienia czyjegoś konta ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czy #nintendoswitch V2 ma folie na wyświetlaczu od nowości, bo jak dotykam ekran to jest taki lepki jak folia, a nie chce próbować w rogu odklejać żeby nic nie popsuć. Pytam bo chce założyć szkło ochronne.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gówniany plastik na pokrycie ekranu w celu chronienia dzieci (i nie tylko) w przypadku zbicia.


@QUANTUM-DICK: Plastikowy ekran ma plus taki, że się nie zbije, minus taki, że porysujesz paznokciem.
Pierwsze co to naklej szkło na ekran
  • Odpowiedz
Hej,
Gdzie mogę wystawić poza allegro, olx używane gry na Nintendo switch?
Mam dwie gry których nie potrzebuje i może istnieje jakieś specjalne forum dla fanów Nintendo.
#nintendoswitch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy 900zl za nowe Nintendo switch LITE z Animal crossing to dobra cena? Jakie gry dla niedzielnego gracza polecicie zakupić? Jutro odpalam Animal crossing jakieś porady na początek? :D
#nintendoswitch #nintendo #gry #konsole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rindo: na switcha koniecznie Mario Kart, szczególnie jeśli będziesz miał z kim zagrać we 2 osoby (a jak nie będziesz miał to ja zagram po sieci ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
Siema, drogie ekskluzywne grono posiadaczy #switch xD

Jakie gry typowo rodzinne możecie polecić do grania w konfiguracji ja, żona i młody lat 5 (lokalny co op musi have).

#nintendoswitch
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Mirki
Sprzedaje swojego Switcha ,poradzicie na ile mniej więcej mógłbym to wycenić?
Konsola Nintendo Switch ,zakupiona 6 miesięcy temu, stan BDB ,na wyświetlaczu szyba pancerna od nowości.

W skład konsoli wchodzi:
- Konsola
HoKy - Mirki 
Sprzedaje swojego Switcha ,poradzicie na ile mniej więcej mógłbym to wy...

źródło: comment_1610988779eNuFbBnTejR4G8DM9s5z7v.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Cinkito: Ok, dzięki za pomoc! Nawet lepiej, bo podjadę dziś do jakiegoś wolnostojącego sklepu z rtv i kupię od razu bez czekania na przesyłkę:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Warto przychodzić znowu xenoblade 2 jak dostałem teraz kod z dlc z Torny?
Kupiłem używke i okazało się, że poprzedni właściciel nawet kodu nie odpakował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach