Kompletnie nie rozumiem fenomentu #nintendoswitch jak najbardziej kupiłem na premierę, byłem zachwycony ale teraz to dramat.Jak na premierę mieliśmy mnóstwo nowych świetnych tytułów Oddysey/Nowa Zelda/Armsy/1-2 switch zaraz po premierze nowy Smash Bros.Mieliśmy genialne porty bardziej popularnych gier z Wii U tak teraz...Nie wychodzi kompletnie nic. Od półtorej roku czyli od czasów ostatnich Pokemonów i Luigi Mansion czyli przez połowe żywotności tej konsoli nie wyszło na to kompletnie nic konsola jest
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
@Plecakowicz: @Haziux: Ja to nie wiem jak wy to robicie. Ja mam całą listę gier do ogrania i zanim skończe jedną to pojawia się coś nowego i lista zamiast się kurczyć to się tylko wydłuża.
Teraz skończyłem jedno i nie wiem czy coś z tej listy brać, czy z premierowych: Super Mario 3D World lub
Little Nightmares II
Teraz skończyłem jedno i nie wiem czy coś z tej listy brać, czy z premierowych: Super Mario 3D World lub
Little Nightmares II
- 1
@Tesseract: Może to jest ich jedyny sprzęt do grania i mają dużo wolnego czasu. W takim wypadku narzekanie jest jak najbardziej na miejscu. Ja sam mam duże zaległości w graniu, bo ogrywam tytuły też na PS5/PC, ale rozumiem @Plecakowicz W tym roku ma jednak być dużo zajebistych tytułów na pstryczka, więc warto go trzymać.
- 3
- 4
Wysłali wam Super Mario 3D World? PerfectBlue się wysrał i napisał że to problem z dostawami do całej Polski.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
@MasterOfShadows: i jak tu lubić to całe nintendo jak z wycieku od tygodnia lata
- 1
Gamefinity tak samo:
Magazyn dystrybucyjny Nintendo, który znajduje się w Czechach, nadał przesyłkę TNT FedEx Express we wtorek, 9 lutego. Przesyłka miała zadeklarowany termin dostawy do naszego magazynu na dzisiaj tj. czwartek, 11 lutego do godziny 10:30. Tak się jednak nie stało.
Z informacji, które uzyskaliśmy od firmy TNT FedEx, samochód transportowy utknął na autostradzie nr. 1 na odcinku Brno - Katowice. Przez panujące tam śnieżyce, zablokowany został tunel przejezdny po Czeskiej
- 1
Jakby co to na G2A jest Nintendo Switch Lite za 900zł z darmową dostawą.
Szary: https://www.g2a.com/nintendo-switch-lite-grey-i10000219752003
Różowy: https://www.g2a.com/nintendo-switch-lite-coral-i10000219752001
#zakupy #nintendoswitch #okazje #cebuladeals
Szary: https://www.g2a.com/nintendo-switch-lite-grey-i10000219752003
Różowy: https://www.g2a.com/nintendo-switch-lite-coral-i10000219752001
#zakupy #nintendoswitch #okazje #cebuladeals
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@kRz222: żółty śmigał ponizej 800zl
@koniecswiatajestbliski: koło 1400 sztuk, ze spokojem można było kupić za 699 PLN
- 19
Obiektywnie ubiegły rok to chyba najgorszy rok jeśli chodzi o gry od lat 90 xD Podsumujmy co mieliśmy w ubiegłym roku
-The Last Of Us II - Gra spoko ale mega s---------a fabuła, mnóstwo krytyki pójście w strone LGBT no cóż..
-Doom Eternal A tu grało mi się całkiem spoko tylko ciągle miałem wrażenie że gram w dodatek do Dooma a nie w osobna grę
-CyberPunk 2077 - Jeden wielki Glitch inaczej nie da się
-The Last Of Us II - Gra spoko ale mega s---------a fabuła, mnóstwo krytyki pójście w strone LGBT no cóż..
-Doom Eternal A tu grało mi się całkiem spoko tylko ciągle miałem wrażenie że gram w dodatek do Dooma a nie w osobna grę
-CyberPunk 2077 - Jeden wielki Glitch inaczej nie da się
@Plecakowicz: trzeba być naprawdę smutnym człowiekiem żeby krytykować TLOU2 za pójście w stronę LGBT xD to był bardzo dobry wątek, a gra była świetna choć nie wszystkie decyzje fabularne mi się podobały
Z tytułów pominąłeś chociażby HL Alyx, a resztę opisałeś tak że szkoda szczempić ryja
(-‸ლ)
Z tytułów pominąłeś chociażby HL Alyx, a resztę opisałeś tak że szkoda szczempić ryja
miałem wrażenie że gram w dodatek do Dooma a nie w osobna grę
(-‸ლ)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#nintendo
#nintendoswitch
Między innymi takie licencjonowane skarpetki są w H&M
Są też z ikonami z Mario
Były gadżety z soniciem i pacmanem.
#nintendoswitch
Między innymi takie licencjonowane skarpetki są w H&M
Są też z ikonami z Mario
Były gadżety z soniciem i pacmanem.
źródło: comment_1612972295pMb2kXdm0xNmt6kUauPMX1.jpg
PobierzOj kupiłbym, mam nadzieje, że w sumie tego 21 lutego jak będzie rocznica pokażą też trailer z nowej Zeldy ale taka kompilacja też by była super https://www.ppe.pl/news/154353/kompilacja-remasterow-the-legend-of-zelda-na-35lecie-marki-nintendo-zarejestrowalo-znak-towarowy.html
#nintendoswitch #zelda
#nintendoswitch #zelda
- 8
@Chlebek_Pyszny: No ja od premiery polskiego hitu w zeszłym roku już chyba nigdy żadnego preordera nie wezmę xD
źródło: comment_1612960779YtPtOkWj7M10oXytAW72gl.jpg
Pobierz@Tommy__: @Chlebek_Pyszny: @Klemens_anon: No nie przesądzajmy. Link's Awakening jednak dostało bardzo dobry remaster.
źródło: comment_1612961797aIlXzPu7COvrq3YtfuY04H.jpg
Pobierz- 12
Crash Bandicoot 4 dostaje 12 marca darmowy upgrade na PS5 - 4K, 60 FPS, triggery i 3D audio.
Tego samego dnia będzie premiera na Switchu a na PC wkrótce™
#crashbandicoot #ps5 #ps4 #nintendoswitch
Tego samego dnia będzie premiera na Switchu a na PC wkrótce™
#crashbandicoot #ps5 #ps4 #nintendoswitch

Komentarz usunięty przez autora
@kerlik: Hmm ciekawe, wygląda na to, że nie idą na łatwiznę i tylko rozmywają tekstury, ale trochę zmieniaja modele i grafikę, że dalej wyglądało nieźle w dobrej rozdzielczości. Może coś z tego będzie
- 7
Recenzje Little Nightmares II
Metacritic - 84 | Opencritic - 84
#ps4 #nintendoswitch #pcmasterrace #xbox
#gry #littlenightmares
Metacritic - 84 | Opencritic - 84
#ps4 #nintendoswitch #pcmasterrace #xbox
#gry #littlenightmares
źródło: comment_1612883902kUgwKDm9Tyhx5VmSPt55p6.jpg
Pobierz- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Czy serwery Mario Kart 8 dla Wii U jeszcze działają? Od jakiegoś czasu przy próbie rozegrania partyjki online wywala mi błąd na etapie searching for players.
#wiiu #wii #nintendo #nintendoswitch
#wiiu #wii #nintendo #nintendoswitch
źródło: comment_1612877932T0hWetdeK3h4VY4HyyJoKF.jpg
Pobierz- 0
@Zatwardzenie: hej, właśnie zdziwiłem się, bo w weekend z powiedzeniem pograłem sobie w MK8 online na WiiU.
@thirtyseconds: pretendo to alternatywa dla sieci nintendo
Grał ktoś w atelier ryza? Jakie opinie?
Ma ktoś może na sprzedaż wersję pudełkową?
#nintendoswitch #nintendo
Ma ktoś może na sprzedaż wersję pudełkową?
#nintendoswitch #nintendo
Bardzo bym chciał kupić Nintendo Switch, ale proszę, upewnijcie mnie, że nie ma tam takiego gó>>>wna jak na smartfonach ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo wiecie, w końcu jedno i drugie to urządzenie mobilne, stąd me obawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch #nintendo #konsole
#nintendoswitch #nintendo #konsole
źródło: comment_16128213177U62tKjpQKgoE6su3UrCYV.jpg
Pobierz@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: a możesz mnie zapewnić, że na PC takiego gówna nie ma? Zobacz se jakie są gry i jak wygląda Switch i zdecyduj czy chcesz kupić.
Ludzie chwalą, to podam i tutaj: napisałem długachny wpis o grach Musou. Skąd się wzięły, kto je robi, czym się wyróżniają w porównaniu do innych gier action (RPG?) i tak dalej.
Dla niektórych pewnie nic nowego, ale co ciekawszych zapraszam do lektury wpisu "Czym są gry Musou?"
#gry #dynastywarriors #samuraiwarriors #hyrulewarriors #nintendoswitch #konsole #pcmasterrace
Dla niektórych pewnie nic nowego, ale co ciekawszych zapraszam do lektury wpisu "Czym są gry Musou?"
#gry #dynastywarriors #samuraiwarriors #hyrulewarriors #nintendoswitch #konsole #pcmasterrace
- 2
Digital downloads jumped 47% across Europe in 2020
AAA publishers report that nearly 60% of their game sales in 2020 were digital - gamesindustry.biz
#ps4 #nintendoswitch
AAA publishers report that nearly 60% of their game sales in 2020 were digital - gamesindustry.biz
#ps4 #nintendoswitch
źródło: comment_1612795491t3LadlU9iqWkXYhZspQuYG.jpg
Pobierz- 9
=====[NINTENDO SWITCH ONLINE]=====
Darmowy tydzień z Overcooked! 2 na Nintendo Switch dla użytkowników Nintendo Switch Online
Akcja potrwa od 10.01 do 16.02
Darmowy tydzień z Overcooked! 2 na Nintendo Switch dla użytkowników Nintendo Switch Online
Akcja potrwa od 10.01 do 16.02
Wszystkie
źródło: comment_1612785775TXSDkHOLBs30PXIq4sUDZq.jpg
Pobierz- 0
#nintendoswitch
Kupiłem sobie konsole, a co! a teraz pytanie do was, co jest must have biorac pod uwage ze przez całe swoje życie nie miałem bardzo po drodze z firmą nintendo i w mario ostatnio grałem na podróbce nesa kupuonej na targu.
Na razie mam:
zelda breath of the wild
animal crossing
szykuje sie do kupna mariana 3d world
Kupiłem sobie konsole, a co! a teraz pytanie do was, co jest must have biorac pod uwage ze przez całe swoje życie nie miałem bardzo po drodze z firmą nintendo i w mario ostatnio grałem na podróbce nesa kupuonej na targu.
Na razie mam:
zelda breath of the wild
animal crossing
szykuje sie do kupna mariana 3d world
Ukończyłem właśnie główny wątek Mario Odyssey z około 195 księżycami. Ale to jest świetna gra :D rozumiem że jeszcze dużo zabawy przede mną? Słyszałem że prawie tysiąc księżyców do zebrania.
No... A w piąteczek przychodzi mój preorder Mario world 3D :) ajj piękny luty mam
#mario #marioodyssey #nintendoswitch
No... A w piąteczek przychodzi mój preorder Mario world 3D :) ajj piękny luty mam
#mario #marioodyssey #nintendoswitch
@LZBNZ: grałem tylko sam
będzie pan zadowolony
będzie pan zadowolony
@Kraniec: może shigeru miyamoto nauczy się robić konsole które się wiecznie nie psują i nie trzeba wymieniać gałek co chwilę czy coś
miałem całą półkę oryginałów i poszły na sprzedaż a konto oddałem
miałem całą półkę oryginałów i poszły na sprzedaż a konto oddałem


























https://www.pepper.pl/promocje/nintendo-switch-eshop-promocje-z-1102-min-361505
#nintendoswitch #switch