Kompletnie nie rozumiem fenomentu #nintendoswitch jak najbardziej kupiłem na premierę, byłem zachwycony ale teraz to dramat.Jak na premierę mieliśmy mnóstwo nowych świetnych tytułów Oddysey/Nowa Zelda/Armsy/1-2 switch zaraz po premierze nowy Smash Bros.Mieliśmy genialne porty bardziej popularnych gier z Wii U tak teraz...Nie wychodzi kompletnie nic. Od półtorej roku czyli od czasów ostatnich Pokemonów i Luigi Mansion czyli przez połowe żywotności tej konsoli nie wyszło na to kompletnie nic konsola jest
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plecakowicz: @Haziux: Ja to nie wiem jak wy to robicie. Ja mam całą listę gier do ogrania i zanim skończe jedną to pojawia się coś nowego i lista zamiast się kurczyć to się tylko wydłuża.
Teraz skończyłem jedno i nie wiem czy coś z tej listy brać, czy z premierowych: Super Mario 3D World lub
Little Nightmares II
  • Odpowiedz
@Tesseract: Może to jest ich jedyny sprzęt do grania i mają dużo wolnego czasu. W takim wypadku narzekanie jest jak najbardziej na miejscu. Ja sam mam duże zaległości w graniu, bo ogrywam tytuły też na PS5/PC, ale rozumiem @Plecakowicz W tym roku ma jednak być dużo zajebistych tytułów na pstryczka, więc warto go trzymać.
  • Odpowiedz
Gamefinity tak samo:

Magazyn dystrybucyjny Nintendo, który znajduje się w Czechach, nadał przesyłkę TNT FedEx Express we wtorek, 9 lutego. Przesyłka miała zadeklarowany termin dostawy do naszego magazynu na dzisiaj tj. czwartek, 11 lutego do godziny 10:30. Tak się jednak nie stało.

Z informacji, które uzyskaliśmy od firmy TNT FedEx, samochód transportowy utknął na autostradzie nr. 1 na odcinku Brno - Katowice. Przez panujące tam śnieżyce, zablokowany został tunel przejezdny po Czeskiej
  • Odpowiedz
Obiektywnie ubiegły rok to chyba najgorszy rok jeśli chodzi o gry od lat 90 xD Podsumujmy co mieliśmy w ubiegłym roku

-The Last Of Us II - Gra spoko ale mega s---------a fabuła, mnóstwo krytyki pójście w strone LGBT no cóż..
-Doom Eternal A tu grało mi się całkiem spoko tylko ciągle miałem wrażenie że gram w dodatek do Dooma a nie w osobna grę
-CyberPunk 2077 - Jeden wielki Glitch inaczej nie da się
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Plecakowicz: trzeba być naprawdę smutnym człowiekiem żeby krytykować TLOU2 za pójście w stronę LGBT xD to był bardzo dobry wątek, a gra była świetna choć nie wszystkie decyzje fabularne mi się podobały

Z tytułów pominąłeś chociażby HL Alyx, a resztę opisałeś tak że szkoda szczempić ryja

miałem wrażenie że gram w dodatek do Dooma a nie w osobna grę


()
  • Odpowiedz
Ludzie chwalą, to podam i tutaj: napisałem długachny wpis o grach Musou. Skąd się wzięły, kto je robi, czym się wyróżniają w porównaniu do innych gier action (RPG?) i tak dalej.

Dla niektórych pewnie nic nowego, ale co ciekawszych zapraszam do lektury wpisu "Czym są gry Musou?"

#gry #dynastywarriors #samuraiwarriors #hyrulewarriors #nintendoswitch #konsole #pcmasterrace
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ja-jasiek: od siebie dodam, że jak ktoś chce zagrać to niech nie próbuje pod żadnym pozorem Dynasty Warriors 9. Lepiej kupić starsze Dynasty Warriors 8 Xtreme Legends lub Warriors Orochi 4.
  • Odpowiedz
#nintendoswitch
Kupiłem sobie konsole, a co! a teraz pytanie do was, co jest must have biorac pod uwage ze przez całe swoje życie nie miałem bardzo po drodze z firmą nintendo i w mario ostatnio grałem na podróbce nesa kupuonej na targu.
Na razie mam:
zelda breath of the wild
animal crossing
szykuje sie do kupna mariana 3d world
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Ukończyłem właśnie główny wątek Mario Odyssey z około 195 księżycami. Ale to jest świetna gra :D rozumiem że jeszcze dużo zabawy przede mną? Słyszałem że prawie tysiąc księżyców do zebrania.

No... A w piąteczek przychodzi mój preorder Mario world 3D :) ajj piękny luty mam

#mario #marioodyssey #nintendoswitch
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kraniec: może shigeru miyamoto nauczy się robić konsole które się wiecznie nie psują i nie trzeba wymieniać gałek co chwilę czy coś
miałem całą półkę oryginałów i poszły na sprzedaż a konto oddałem
  • Odpowiedz