No ale dużo jest głosów, że to już nie to samo i mozna sie zawieźć


@rafalsky023: Po prostu my już jesteśmy stare dziady to raz. Pokemon to zawsze była seria dla dzieci. Ale po trzy najgorsze jest to, że seria w wielu miejscach albo stoi od wielu lat w miejscu albo się wręcz uwstecznia. W końcu ciężko usprawiedliwić to, że gra na silniku z 3ds-a na switchu wygląda gorzej niż
  • Odpowiedz
kurde no i gram ja se na Switchu w te Borderlandsy 1 już od jakiegoś czasu i niby spoko fajna gierka ale mnie uj strzela ciągle z tymi dylematami jakich broni używać, jakie sprzedawać, jakich wgl nie podnosić, jakich rodzajów broni najlepiej używać. większość czasu tracę chyba na próbie wybrania dobrej broni i tych które sprzedać :/ trochę to irytujące. macie jakieś porady/wskazówki? jak żyć? gram klasą Soldier. mam 26 lvl...
#
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to kolejna gra wymaksowana na #nintendoswitch . Fajny akcent na końcu gry - przelatujący w tle statek i w bonusie kilka światów z Mario Odyssey do ogrania ... po ograniu których dostajemy kolejna bonusową plansze .. po ograniu której dostaniemy kolejne bonusowe plansze. Tych bonusowych planszy razem jest 18 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tesseract - No to kolejna gra wymaksowana na #nintendoswitch . Fajny akcent na końcu ...

źródło: comment_1612560852hP63vvlpfWqglHanwkwGbd.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy stanowi jakieś wyzwanie, czy taka samograjka dla dzieci?


@Michalski06: No nie powiedziałbym, że samograjka, szczególnie jak chce się wymaksować.
Pierwsze poziomy wiadomo, że łatwe, ale potem robi się coraz trudniej - do niektórych po kilka(naście) razy podchodziłem.
Jak lubisz gry logiczne, eksplorację + element zręcznościówki, to gra bardzo przyjemna.
  • Odpowiedz
Nie grałem wcześniej w pokemon red ani inne wcześniejsze. Ale w sumie ukończyłem podstawowe kampanie sword(już sprzedane :D) and shield. Czas teraz na DLC do Shield. #nintendoswitch
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@haabero nigdzie takiej informacji nie mogę znaleźć w necie, a Nintendo już nie mam żeby sprawdzić, być może mi się pomyliło z wiedźminem. Może tutaj ktoś jeszcze napisze czy da się pobrać j. polski. Ale wątpię, bo już wyżej jest info że u Mirka nic nie ma, więc pozostaje czekać na aktualizację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Przeszedłem demo Immortals Fenyx Rising na PC, generalnie fajna grafa itp. Gra mi się spodobała, ale z tego powodu że mam mało czasu na granie na PC, chciałem zobaczyć czy jest na Switch. No i jest, konsolki nie odpalałem od listopada i patrzę jest demo. Odpaliłem no i moje wrażenia. Wersja mobile jest słabsza graficznie ale płynniejsza, natomiast zadokowana wg mnie dużo gorzej na TV nie wygląda niż na PC. Różnica detali
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie zamówiłem swój pierwszy preorder w życiu. Jestem tak podekscytowany tą grą że musiałem ją zamówić ;D

Nigdy nie zamawiałem preorderów i wręcz śmiałem się z typków co brali cybergówno 2077

Ale teraz czuje sie jak dziecko i czekam z niecierpliwością do przyszłego piątku

#mario3dworld #nintendoswitch
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirko, jak wyszukujecie jakieś ciekawe indyki na #nintendoswitch?
mówią, że łatwo znaleźć dobre indie gierki za grosze do pogrania, ja grałem raczej w większe tytuły typu Zelda czy Animal Crossing, chętnie bym potestował jakieś mniejsze produkcje

#gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@glasn0st: ja to sobie wchodzę na dekudeals i patrzę na ostatnie przeceny, przeklikuję gry i patrzę, które mają dobre oceny na Metacritic. Możesz też sobie śledzić na Łowcach Gier albo Pepperze promocje dotyczące Switcha i gier
  • Odpowiedz