@adrjenq: CFW = Offline. Jak chcesz Online, to musisz się przełaczyć na OFW i grać w oryginały.
Przełączenie między CFW i OFW to kwestia restartu konsoli.
A jak z CFW się połączysz online to zarobisz bana i OFW tez ci się nie będzie łączył.
  • Odpowiedz
Ktoś z Lublina i okolic chciałby wymienić się ze mną na Zelda BOTW? Chciałbym ograć Mario Odyssey, Mario Party, Animal Crossing. Nie chce mi się bawić w wysyłki.
#nintendoswitch
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Clefairy: chyba tylko w Polsce tak ludzi ruchają z ceną. Ja w 2019 kupiłem Switcha w Australii za ~850zł. Dzisiaj kosztuje nadal te 400$, tylko dolar trochę poszedł w górę.
  • Odpowiedz
  • 0
Mirasy mam pytanko do środowiska #nintendo #nintendoswitch .

Chcę kupić #ringfitadventure , ale nie mam konsoli. Zależy mi w sumie tylko na tej grze. Jaka najtańsza wersję konsoli Nintendo mogę kupić by to działało?

Z góry dziękuję za slugestie.

Ps. Zielony jestem w temacie konsoli, pecetowiec herę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ste3: Zwyczajną wersję raczej. Niby można na lite, ale ekran mały, a do tego musiałbyś dokupić parę joyconów, żeby grać. Nie wyobrażam sobie grać w ring fita na wersji lite :D
  • Odpowiedz
@ste3: sugeruje, pograc sobie u kogos kto ma te gre i to pare sesji nie jedna. Bo wydawac ponad 1400zl na ringfita to szczerze mowiac straszna glupota.

Gra jest srednio motywujaca i bardzo srednio sie w nia gra. Nie robisz wiele wiecej poza podstawowymi cwiczeniami, wszystko jest cholernie powtarzalne, krainy, bicie mobow, bicie bosow. Spoko ja wiem ze to gra do cwiczen i chodzi o robienie powtorek wciaz i wciaz
  • Odpowiedz
Hej koledzy, dołączyłem ostatnio do grona 6 posiadaczy switcha w Polsce. Polecicie może jakieś fajne gierki? Aktualnie ogrywam sobie pierwszą część Ori i jest cudnie. Bardzo lubię roguelike'i typu Isaac. Słyszałem, że Hades jest kozacki, ale jakoś mnie nie przekonuje.
#nintendo #nintendoswitch #switch #gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

które mario i pokemony warto kupić na switcha? zamawiam switcha i chcialbym pograć głównie w mario i pokemony, zastanawiam się czy warto kupić wszystkie mario jakie są czy tylko niektóre. Można jakoś na switchu grać w starsze wersje mario z innych konsol ?
#nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co obstawiacie że będzie?
Prawie na 100% Star Wars Republic Commando
Poza tym pewnie jakiś rimejk jakiejś starej Zeldy, i
Może KotOR?
I "nowe" starocie w Online
#nintendoswitch #nintendo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanZiomal: znałem Twój ból. Chciałem kupić w premierę w Media Markt, nie było w dwóch z czterech w Poznaniu i odpuściłem. Kupiłem przez neta i dzisiaj paczuszka doszła
  • Odpowiedz
Prośba o małą pomoc - chcę kupić Borderlandsy na promocji z ruskiego regionu. Przez stronę zmieniłem region na Rosję, zaakceptowałem wszystko, wchodzę do e-shupu na konsoli i nie ma komunikatu o konieczności ponownego zalogowania się z powodu zmiany regionu. Ceny nadal są w złotówkach.

Z rok temu już kupowałem cebulacko gry na Switcha i wszystko działało, o co może teraz chodzić?

#nintendoswitch
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enzojabol: Okradasz wielkie N, łamiesz zasady licencji, regulaminu i poświadczasz nieprawdę narażając sie na odpowiedzialność z art. 271 KK. Łamiesz więcej zasad niż taki @vieniasn ,który nic nie płaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A na serio to nie mam pojęcia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nie jestem fanem remasterów po linii najmniejszego oporu


@pumpkinguy: Mylisz remastery z remakami. To są faktyczne remastery a nie remake.

czy warto? W


@pumpkinguy: W praktyce to oryginały z podbitymi rozdziałkami i dostosowanymi informacjami i assetami do switcha. Imo moim zdaniem warto dla Mario Galaxy. Reszta jest meh.
  • Odpowiedz
  • 0
Za ile mogę realnie sprzedac switch lite szary? Kupiony na Black week allegro, ograłem 2 gry i leży. Do tego naklejona folia od nowości i pokrowiec z allegro(obie kupione za 40-50zl). Bez gier.

Swoją drogą, drugie moje podejście do tej konsolki i znowu ja odłożyłem na ponad miesiąc do szafki, chyba już mi tylko została gra na 'duzych" konsolach.
#nintendoswitch #konsole
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach