Ktoś z Lublina i okolic chciałby wymienić się ze mną na Zelda BOTW? Chciałbym ograć Mario Odyssey, Mario Party, Animal Crossing. Nie chce mi się bawić w wysyłki.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Słyszałem, że Hades jest kozacki
Bardzo lubię roguelike'i typu
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_1613484537LF3mfeco0qBmXiNvObVJKB.jpg
Pobierz
Nie jestem fanem remasterów po linii najmniejszego oporu
czy warto? W
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Przełączenie między CFW i OFW to kwestia restartu konsoli.
A jak z CFW się połączysz online to zarobisz bana i OFW tez ci się nie będzie łączył.