Jestem w trakcie zamawiania konsoli ale trochę się gubię w tym wszystkim. Nigdy nie miałem Nintendo. Potrzebuje zestaw na którym będę mógł pograć ja i mój różowy, razem. Będę grał też czasami na telewizorze. Czy v2 32GB jest ok? Rozumiem że tą pamięć mogę rozbudować o 2TB kartą MicroSD? Jakiego pada dokupić i uchwyty by można było trzymać pada tak jak jest to w PS albo Xboxie? Przy okazji polećcie coś do
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, w-------m się i nie będę napędzał tej machiny cebulaków i januszy biznesu wokół PS5. Ludzie już nawet zamówienia do sklepu sprzedają, a zwykły człowiek który chce po prostu kupić nową konsolę która nie przeszła 10 zwrotów nie ma szans zakupić jej. Kupuje Nintendo Switch i poczekam rok aż będzie normalna sytuacja na rynku z PS5. Fck you sony and fck you janusze biznesu.
#ps5 #nintendoswitch
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rebrond: Nie ma jakichś używek w Twojej okolicy na OLX z allegro? Szukaj Nintendo Switch Lite Grey z gwarancją do 30.11.2022 (puszczone na Black Week na Allegro). Będą miały 3 miechy tylko, prawie 2 lata na gwarancji, a kosztowały 700PLN, więc powinny być w granicach 650-750PLN.
  • Odpowiedz
@Rebrond: Na pudełku od Switcha Lite nie ma żadnych naklejek, które potwierdzają, czy pudełko było otwarte wcześniej czy nie. Gwarantuje Ci, że wyczyszczę swojego Lite i zapakuje z powrotem w pudełko to nie rozróżnisz czy był on używany czy nie.
IMO nie opłaca się tego kupować, bo nie dość, że drogo, to jeszcze pewnie używany tak samo jak te z OLXa czy allegrolokanie.
  • Odpowiedz
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-power-rangers-battle-for-the-grid/

Dla miłośników Power Rangers ta gra to wyśmienita okazja, by wrócić do dawnych znajomych, mogą więc oni spokojnie podnieść ocenę o pół oczka. Po tym, jak w styczniu Netflix wycofuje ze swojej oferty większość sezonów serialu, polecam tę bijatykę w ramach substytutu i plastra na ranę w fanowskim sercu.
Recenzja gry Power Rangers: Battle For The Grid
#gry #pcmasterrace #ps4 #xboxone #nintendoswitch
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-power-rangers-battle-for-the-grid/
...

źródło: comment_1613230139bBUtPAhUXfe2AsiEElDvA5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach


Znajomy ma grupę na fb w której są ogólnie wszystkie konsole bez hejtu i prosił żebym wrzucił może ktoś będzie miał ochotę podyskutować w kulturalnym gronie ;)

Grupa FB
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też dostałem wczoraj maila, że jest opóźnienie wysyłki z Mario Kotkami od dystrybutora. Sklep Gamefinity.pl. Napisali, że ciężarówka TNT z przesyłkami utknęła gdzieś w tunelu na autostradzie między Czechami a Polską przez panujace warunki pogodowe xD Wysłali nawet screena z trackingu. Uznałem to za uczciwe podejście i pogodziłem się z przesyłką w poniedziałek. Dziś rano jednak zauważyłem, że nadali "Paczkę w weekend", więc jest jakaś szansa na granie jutro :P

#nintendoswitch
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m_silvus: gra dosc mocno zabugowana, co przeszkadza, ale jezeli sie przelamiesz na bugi to gra wrecz ocieka miodem i mega wciaga. W zadnej grze na switchu nie spedzilem tyle czasu i tak dobrze sie przez caly czas nie bawilem.
  • Odpowiedz
@epi: Dopiero?! Przecież mogłeś grać i "chwalić się" od tygodnia, jak pewien żałosny złodziej tutaj na tagu xD. A tak serio, to zazdro, moja kopia została dopiero dzisiaj wysłana :D
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek możesz lecieć też do jakiegoś znajomego po nią który już ją ma. Albo dostać od któregoś znajomego który Cię odwiedzi i ją ma. Jeśli chcesz oszukiwać i nie chce Ci się czekać oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanZiomal: chodzi stabilnie żadnych niedogodności nie zaznałem gra jest dość fajna na początku taka relaksująca potem stopniowo rośnie poziom trudności
dodatku nie ruszyłem
  • Odpowiedz
widać polityka nintendo się sprawdza, skoro uwierzyłeś, że kupno 3D Allstars to inwestycja, bo jest LIMITOWANA.


@yeloneck: Calm your tits mordo. Kupiłem dla siebie, jak mi się nie spodoba to sprzedam nic nie tracąc na tym. Prawdopodobnie przez to, że to limitka, to pójdzie drożej po jakimś czasie. Limitki nintendo od zawsze praktycznie trzymają cenę latami a nawet zwiększają bo ludzie dosyć mocno się rzucają na cenę nintendo. W pewien
  • Odpowiedz